xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [103]
2018-06-19 Адміністрація

Гімназія №2 м.Хмельницького продовжує набір учнів до 10 класів за профілями:

Історія та правознавство

Українська філологія

Інформаційні технології

Англійська та німецька філологія

Докладніше...
2018-06-15 Адміністрація

НАКАЗ від 15.06.2018 року № 230

Про  зарахування  до  гімназії №2  м. Хмельницького  учнів, 

що  брали  участь  у  конкурсному  випробуванні

Докладніше...
2018-06-11 Адміністрація

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги батьків!

Докладніше...
Конкурси [245]
2018-06-26 Оксана Бєгунова

Вітаємо вас, "Січовики"!

Докладніше...
2018-06-26 Степанова О.В.

Знай  наших!

Докладніше...
2018-06-05 Колісецький В.О.

Команда гімназії  №2 "Січовики" - переможці міського етапу військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [27]
2018-03-29 Косинська Г.С.

Вітаємо з перемогою!

Докладніше...
2018-03-24 Миринюк В.М.

Вітаємо володарів кубку з футзалу  2018 року

Докладніше...
2018-03-24 Братченко Т.В.

Обираємо здоровий спосіб життя, або як гімназисти на фестиваль ходили

Докладніше...
Свята [108]
2018-06-04 Томчишина Т.П.

Інтерактивний  дзвоник у гімназії №2, або як гімназисти  "флешмобили", "квестили" та гаївки  водили

Докладніше...
2018-05-26 Вітковська О.С.

Музика "Пінк Флойд"  та легендарна поезія Великого Кобзаря у гімназії №2

Докладніше...
2018-05-19 Кравець Д.

Поезія єднає серця

Докладніше...
Загальні [109]
2018-06-08 Бесага І.Є.

Літній  мовний  табір "Успіх"  розпочав роботу в гімназії №2

Докладніше...
2018-05-17 Савицька Г.

Коли допомогти може кожен

Докладніше...
2018-05-15 Братченко Т.В.

Правила дорожні має знати кожен

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Дати народження учнів гімназії №2

ПІБ чч:мм клас
1 Богуславська Анна Ігорівна 22.09 7(11)-А
2 Горпинич Анна Василівна 23.09 7(11)-А
3 Гошта Вікторія Юріївна 12.11 7(11)-А
4 Заспа Анастасія Сергіївна 14.12 7(11)-А
5 Зінчук Діана Миколаіївна 17.05 7(11)-А
6 Клепач Юлія Андріївна 28.03 7(11)-А
7 Ковальчук Катерина Юріївна 17.02 7(11)-А
8 Ковтуняк Софія Андріївна 24.01 7(11)-А
9 Коновалова Поліна Миколаївна 17.08 7(11)-А
10 Крамнична Вікторія Володимирівна 06.11 7(11)-А
11 Лісова Вікторія Валентинівна 22.01 7(11)-А
12 Лукіна Евеліна Володимирівна 13.10 7(11)-А
13 Міняйлюк Олександра Федорівна 10.07 7(11)-А
14 Мунтян Єлизавета Валеріївна 07.10 7(11)-А
15 Оріна Каріна Сергіївна 01.05 7(11)-А
16 Пирч Олена Вадимівна 15.04 7(11)-А
17 Плюта Ярослав Артемович 15.09 7(11)-А
18 Рябий Артем Олександрович 10.07 7(11)-А
19 Савосько Божена Олександрівна 17.01 7(11)-А
20 Смоляр Вікторія Вадимівна 04.08 7(11)-А
21 Туржанська Анастасія Віталіївна 08.03 7(11)-А
22 Урядник Андрій Вікторович 17.10 7(11)-А
23 Шостацька Катерина Валеріївна 20.09 7(11)-А
24 Шостацький Максим Васильович 23.04 7(11)-А
25 Шубчик Максим Олегович 14.03 7(11)-А
26 Антошевська Діана Олександрівна 27.12 7(11)-Б
27 Дубограй Анна-Марія Олександрівна 22.06 7(11)-Б
28 Жук Ольга Олегівна 27.07 7(11)-Б
29 Ільїна Олеся Геннадіївна 08.10 7(11)-Б
30 Кондратюк Руслана Миколаївна 14.07 7(11)-Б
31 Коновалова Марія Артурівна 14.10 7(11)-Б
32 Кочина Анастасія Віталіївна 24.11 7(11)-Б
33 Кременецький Артем Васильович 18.07 7(11)-Б
34 Кривко Андрій Олександрович 25.12 7(11)-Б
35 Матвєєва Ірина Романівна 27.05 7(11)-Б
36 Мельник Вікторія Віталіївна 26.01 7(11)-Б
37 Онищенко Анна Олександрівна 02.07 7(11)-Б
38 Савенко Тетяна Андріївна 21.10 7(11)-Б
39 Савченко Вероніка Ігорівна 11.02 7(11)-Б
40 Сис Юлія Валеріївна 13.10 7(11)-Б
41 Сойникова Марина Юріївна 26.01 7(11)-Б
42 Станішевський Олександр Валентинович 16.03 7(11)-Б
43 Стахміч Діана Олександрівна 06.08 7(11)-Б
44 Столярчук Андрій Михайлович 12.04 7(11)-Б
45 Ткачук Анастасія Сергіївна 06.08 7(11)-Б
46 Царенко Катерина Сергіївна 06.11 7(11)-Б
47 Швець Анна Миколаївна 09.01 7(11)-Б
48 Якубова Марія Андріївна 06.08 7(11)-Б
49 Янюк Аліна Сергіївна 30.03 7(11)-Б
50 Ясіновська Мар`яна Віталіївна 11.07 7(11)-Б
51 Яцишен Богдан Олександрович 28.09 7(11)-Б
52 Білик Анастасія Сергіївна 07.04 7(11)-В
53 Василишин Максим Олександрович 28.09 7(11)-В
54 Войченко Анастасія Вікторівна 19.08 7(11)-В
55 Гринишин Марія Андріївна 24.08 7(11)-В
56 Гуменний Сергій Андрійович 11.11 7(11)-В
57 Гутник Анастасія Сергіївна 19.05 7(11)-В
58 Дацков Михайло Сергійович 21.11 7(11)-В
59 Керебко Максим Тарасович 19.06 7(11)-В
60 Ковальчук Анастасія Григорівна 24.12 7(11)-В
61 Коновалова Дар`я Андріївна 11.09 7(11)-В
62 Литвинюк Юлія Володимирівна 16.06 7(11)-В
63 Мариняк Владислав Миколайович 08.12 7(11)-В
64 Марчук Дарина Сергіївна 22.11 7(11)-В
65 Матвєєва Анна Вячеславівна 09.03 7(11)-В
66 Маштаков Нікіта Олексійович 15.05 7(11)-В
67 Мойсей Євгеній Васильович 27.01 7(11)-В
68 Ніколєнко Вероніка Віталіївна 07.06 7(11)-В
69 Остаф Катерина Олегівна 04.02 7(11)-В
70 Островський Павло Петрович 19.02 7(11)-В
71 Пастернак Валерія Анатоліївна 17.02 7(11)-В
72 Пилипенко Аліна Олександрівна 14.06 7(11)-В
73 Плисюк Іванна Григорівна 26.10 7(11)-В
74 Політико Кристина Сергіївна 15.09 7(11)-В
75 Цоміна Руслана Сергіївна 07.12 7(11)-В
76 Анзешина Дар`я Анатоліївна 22.05 7(11)-Г
77 Байкова Олександра Сергіївна 20.02 7(11)-Г
78 Брила Ярослав Миколайович 28.04 7(11)-Г
79 Вагіна Катерина Сергіївна 20.08 7(11)-Г
80 Джаяні Маріка Бадріївна 21.06 7(11)-Г
81 Додь Назар Олександрович 31.07 7(11)-Г
82 Зайцев Олег Олександрович 30.07 7(11)-Г
83 Івахов Дмитро Михайлович 01.03 7(11)-Г
84 Колочкова Лідія Юріївна 29.09 7(11)-Г
85 Кравець Дар`я Сергіївна 25.10 7(11)-Г
86 Любовецька Дар`я Ігорівна 15.01 7(11)-Г
87 Марценков Олександр Ігорович 16.01 7(11)-Г
88 Мельник Андрій Вікторович 03.09 7(11)-Г
89 Мороз Павло Сергійович 10.07 7(11)-Г
90 Підгурняк Владислав Олегович 17.05 7(11)-Г
91 Поперечний Микита Сергійович 18.12 7(11)-Г
92 Починок Анна Михайлівна 15.10 7(11)-Г
93 Скляр Дар`я Олександрівна 02.08 7(11)-Г
94 Таланчук Андрій Олексійович 26.07 7(11)-Г
95 Теслюк Анна Андріївна 20.01 7(11)-Г
96 Феськов Володимир Дмитрович 16.07 7(11)-Г
97 Ямкова Валерія Максимівна 23.11 7(11)-Г
98 Ярощенко Назар Вікторович 20.06 7(11)-Г
99 Буняк Валерія Олександрівна 19.12 6(10)-А
100 Волошина Катерина Валеріївна 02.12 6(10)-А
101 Дядюк Яна Андріївна 16.05 6(10)-А
102 Захарчук Елеонора Сергіївна 15.08 6(10)-А
103 Зборовський Костянтин Ігорович 12.02 6(10)-А
104 Колотило Михайло Вікторович 07.09 6(10)-А
105 Куриляк Владислав Вікторович 15.06 6(10)-А
106 Кухарчук Дарія Володимирівна 21.03 6(10)-А
107 Кучер Володимир Андрійович 10.09 6(10)-А
108 Леськов Сергій Олександрович 12.02 6(10)-А
109 Міщук Марія Вікторівна 23.05 6(10)-А
110 Поліщук Роман Іванович 16.04 6(10)-А
111 Савчук Євгенія Олексіївна 09.09 6(10)-А
112 Стецюк Інна Олександрівна 03.07 6(10)-А
113 Федишин Наталія Ігорівна 02.07 6(10)-А
114 Фертюк Максим Віталійович 30.10 6(10)-А
115 Філіпчук Іван Вікторович 21.05 6(10)-А
116 Цвігун Дар`я Русланівна 29.09 6(10)-А
117 Авсієвич Володимир Русланович 13.03 6(10)-Б
118 Алексеєв Михайло Русланович 11.01 6(10)-Б
119 Барабаш Артем Вадимович 12.09 6(10)-Б
120 Бойко Анастасія Сергіївна 11.02 6(10)-Б
121 Бублей Владислав Андрійович 05.10 6(10)-Б
122 Вощина Анастасія Сергіївна 20.08 6(10)-Б
123 Гаркавенко Роман Русланович 01.01 6(10)-Б
124 Залізовський Максим Олександрович 20.07 6(10)-Б
125 Киндюк Крістіна Володимирівна 13.08 6(10)-Б
126 Коваль Дмитро Євгенович 04.01 6(10)-Б
127 Ковальов Владислав Валерійович 31.08 6(10)-Б
128 Курій Нікіта Олександрович 29.07 6(10)-Б
129 Кухар Денис Дмитрович 18.03 6(10)-Б
130 Кушнір Юлія Олександрівна 25.06 6(10)-Б
131 Лисенко Владислав Євгенович 03.03 6(10)-Б
132 Ліщук Юлія Олександрівна 17.11 6(10)-Б
133 Панасевич Нікіта Іванович 31.07 6(10)-Б
134 Подяпольська Ірина Володимирівна 02.08 6(10)-Б
135 Ручко Олександр Дмитрович 25.08 6(10)-Б
136 Савіцька Каріна Олександрівна 01.10 6(10)-Б
137 Свиридова Єва Сергіївна 15.05 6(10)-Б
138 Севастьянова Катерина Сергіївна 27.08 6(10)-Б
139 Столярчук Вікторія Вікторівна 12.09 6(10)-Б
140 Томчишен Богдан Русланович 27.04 6(10)-Б
141 Хорошевський Костянтин Валерійович 27.02 6(10)-Б
142 Ваховська Віра Миколаївна 01.01 6(10)-В
143 Гапонов Ілля Олександрович 23.10 6(10)-В
144 Горностай Даніїл Русланович 18.04 6(10)-В
145 Гоцій Микита Миколайович 26.10 6(10)-В
146 Даньков Артем Аркадійович 26.06 6(10)-В
147 Єрметов Ростислав Олегович 14.04 6(10)-В
148 Здоровецька Анна Віталіївна 31.07 6(10)-В
149 Козак Анна Олегівна 19.01 6(10)-В
150 Колюда Каріна Юріївна 11.02 6(10)-В
151 Кондратюк Анастасія Анатоліївна 13.03 6(10)-В
152 Крижова Анна Володимирівна 24.12 6(10)-В
153 Левчук Ольга Ярославівна 17.09 6(10)-В
154 Лукомська Катерина Андріївна 13.01 6(10)-В
155 Мельничук Артем Олександрович 12.07 6(10)-В
156 Місюткін Данило Андрійович 18.12 6(10)-В
157 Моісеєнко Анастасія Володимирівна 29.09 6(10)-В
158 Музика Олександра Андріївна 23.07 6(10)-В
159 Муляр Діана Дмитрівна 01.01 6(10)-В
160 Негуляєва Анастасія 00.00 6(10)-В
161 Огородник Валерій Володимирович 04.08 6(10)-В
162 Орлова Анастасія Сергіївна 09.02 6(10)-В
163 Осович Владислав Олександрович 24.08 6(10)-В
164 Самишкіна Єлизавета Сергіївна 26.04 6(10)-В
165 Смоляк Вікторія Олегівна 11.07 6(10)-В
166 Суберляк Дарія Олександрівна 12.06 6(10)-В
167 Тертична Юлія Костянтинівна 01.08 6(10)-В
168 Федючок Анна Юріївна 24.12 6(10)-В
169 Цимбал Димитрій Анатолійович 05.01 6(10)-В
170 Цюх Денис Олександрович 07.03 6(10)-В
171 Байдацька Валерія Михайлівна 14.01 6(10)-Г
172 Босюк Яна Геннадіївна 22.04 6(10)-Г
173 Войткова Анна Русланівна 20.08 6(10)-Г
174 Волощук Ольга Сергіївна 27.03 6(10)-Г
175 Галущак Владислав Володимирович 22.10 6(10)-Г
176 Гандзюк Богдан Олександрович 29.12 6(10)-Г
177 Гончар Іван Миколайович 16.07 6(10)-Г
178 Гуменюк Микита Максимович 05.07 6(10)-Г
179 Єрмакова Діана Володимирівна 16.02 6(10)-Г
180 Заморський Ярослав Антонович 26.09 6(10)-Г
181 Зарудинська Софія Костянтинівна 17.08 6(10)-Г
182 Каспрук Олексій Віталійович 09.02 6(10)-Г
183 Квасниця Катерина Сергіївна 06.12 6(10)-Г
184 Колеснік Анастасія Олександрівна 25.10 6(10)-Г
185 Косар Діана Романівна 16.08 6(10)-Г
186 Кримська Анастасія Анатоліївна 16.09 6(10)-Г
187 Кушнір Ілля Костянтинович 22.08 6(10)-Г
188 Мазур Ілля Олександрович 15.08 6(10)-Г
189 Макаров Дмитро Сергійович 06.02 6(10)-Г
190 Мельник Анна Максимівна 07.07 6(10)-Г
191 Михайленко Юрій Олександрович 17.11 6(10)-Г
192 Соломаха Владислав Вікторович 26.07 6(10)-Г
193 Чупрун Владислав Олександрович 02.11 6(10)-Г
194 Бадя Арсен Юрійович 29.11 5(9)-А
195 Базилюк Дмитрій Олександрович 06.06 5(9)-А
196 Бігунов Антон Сергійович 26.10 5(9)-А
197 Бойко Дар`я Вікторівна 14.04 5(9)-А
198 Брилко Роман Русланович 11.09 5(9)-А
199 Віт Анастасія Сергіївна 17.05 5(9)-А
200 Гетманов Денис Антонович 23.02 5(9)-А
201 Гордієнко Єлизавета Валеріївна 10.03 5(9)-А
202 Григор`єв Володимир Сергійович 13.07 5(9)-А
203 Григор`єва Ольга Володимирівна 20.03 5(9)-А
204 Гуминюк Марія Василівна 10.07 5(9)-А
205 Карнасевич Дмитро Віталійович 04.09 5(9)-А
206 Касприк Анна Олександрівна 07.05 5(9)-А
207 Ковтуняк Валерія Андріївна 03.03 5(9)-А
208 Корнєєв Тимофій Юрійович 27.07 5(9)-А
209 Лавренюк Антон Олегович 22.12 5(9)-А
210 Лаврінчук Діана Андріївна 31.12 5(9)-А
211 Лелюк Єва Янівна 18.12 5(9)-А
212 Лисак Анастасія Євгенівна 28.10 5(9)-А
213 Любицький Антон Андрійович 14.01 5(9)-А
214 Люлько Анастасія Миколаївна 28.01 5(9)-А
215 Назаркін Артур Валерійович 02.08 5(9)-А
216 Пасічнюк Валентин Юрійович 22.06 5(9)-А
217 Поплавський Денис Юрійович 17.05 5(9)-А
218 Свінціцька Маріна Володимирівна 18.03 5(9)-А
219 Сігнаєвська Ольга Ігорівна 03.12 5(9)-А
220 Скочеляс Юлія Андріївна 18.07 5(9)-А
221 Токайчук Тарас Анатолійович 30.03 5(9)-А
222 Толмачова Анастасія Дмитрівна 15.03 5(9)-А
223 Юрчук Олександра Костянтинівна 11.01 5(9)-А
224 Яворська Богдана Олегівна 02.02 5(9)-А
225 Яриш Владислав Романович 10.03 5(9)-А
226 Ясенчук Яна Вікторівна 13.06 5(9)-А
227 Безінський Владислав Віталійович 05.05 5(9)-Б
228 Бородишин Данило Леонідович 24.09 5(9)-Б
229 Вінник Назарій Іванович 16.02 5(9)-Б
230 Возна Діана Василівна 01.03 5(9)-Б
231 Гангола Назар Русланович 21.05 5(9)-Б
232 Грішин Максим Юрійович 04.04 5(9)-Б
233 Гюнай Омер Ерсан-Оглу 15.01 5(9)-Б
234 Дацишина Юлія Сергіївна 02.10 5(9)-Б
235 Дерій Дарина Борисівна 20.08 5(9)-Б
236 Кирильчук Софія Олександрівна 25.12 5(9)-Б
237 Клімчук Анна-Марія Ярославівна 31.08 5(9)-Б
238 Коржова Дарина Олександрівна 23.07 5(9)-Б
239 Кострубська Валерія Андріївна 30.01 5(9)-Б
240 Круглов Максим Валерійович 30.06 5(9)-Б
241 Крук Дарина Станіславівна 05.08 5(9)-Б
242 Куш Джанберк Ясінович 01.01 5(9)-Б
243 Лищук Максим Дмитрович 22.08 5(9)-Б
244 Логвінова Юлія Вікторівна 17.11 5(9)-Б
245 Максимчук Катерина Сергіївна 11.06 5(9)-Б
246 Малащук Віталій Андрійович 09.04 5(9)-Б
247 Мельницький Дмитро Романович 15.10 5(9)-Б
248 Михальчук Руслана Миколаївна 03.03 5(9)-Б
249 Нянько Валерія Віталіївна 26.10 5(9)-Б
250 Паляниця Тимофій Дмитрович 25.05 5(9)-Б
251 Первухіна Тетяна Костянтинівна 02.01 5(9)-Б
252 Самолюк Віталій Ігорович 27.04 5(9)-Б
253 Стародуб Артур Валерійович 27.02 5(9)-Б
254 Степанов Тарас Сергійович 25.04 5(9)-Б
255 Степанюк Дмитро Володимирович 28.11 5(9)-Б
256 Столярчук Катерина Віталіївна 30.03 5(9)-Б
257 Тума Єлизавета Борисівна 22.07 5(9)-Б
258 Южаков Артем Дмитрович 21.03 5(9)-Б
259 Яблонська Аліна Романівна 24.12 5(9)-Б
260 Яремчук Владислав Ігорович 05.04 5(9)-Б
261 Бабій Олександр Дмитрович 05.09 5(9)-В
262 Балагун Максим Геннадійович 21.02 5(9)-В
263 Булига Марія Сергіївна 03.05 5(9)-В
264 Буценко Діана Сергіївна 23.08 5(9)-В
265 Вавричина Світлана Дмитрівна 01.12 5(9)-В
266 Гринь Артур Миколайович 02.12 5(9)-В
267 Дідик Юлія Миколаївна 26.02 5(9)-В
268 Задворна Марта Олександрівна 29.03 5(9)-В
269 Заярна Інна Василівна 24.07 5(9)-В
270 Івахова Олександра Михайлівна 23.08 5(9)-В
271 Карачинський Кирил Євгенович 06.12 5(9)-В
272 Карпова Аліна Олександрівна 15.06 5(9)-В
273 Киянець Артем Миколайович 06.11 5(9)-В
274 Козловський Артур Сергійович 26.01 5(9)-В
275 Козловський Олег Олегович 30.11 5(9)-В
276 Лаврієнко Мар`яна Миколаївна 21.02 5(9)-В
277 Магась Любов Геннадіївна 24.02 5(9)-В
278 Мазур Єлизавета Станіславівна 26.03 5(9)-В
279 Мартинюк Іван Олександрович 06.04 5(9)-В
280 Марчук Ігор Сергійович 09.04 5(9)-В
281 Мокрота Діана Андріївна 02.10 5(9)-В
282 Мулявко Сабріна-Анна Вадимівна 27.03 5(9)-В
283 Нагурянська Софія Віталіївна 01.10 5(9)-В
284 Наумова Марина Олександрівна 30.07 5(9)-В
285 Нескромний Данило Павлович 25.07 5(9)-В
286 Новікова Олександра Сергіївна 28.01 5(9)-В
287 Помаранська Юлія Анатоліївна 06.09 5(9)-В
288 Попик Валерія Віталіївна 22.09 5(9)-В
289 Попова Валерія Олександрівна 06.09 5(9)-В
290 Семенюк Максим Русланович 13.02 5(9)-В
291 Сидорук Євген Олександрович 25.02 5(9)-В
292 Сич Олег Сергійович 06.04 5(9)-В
293 Соловей Ілля Борисович 27.09 5(9)-В
294 Соловей Марія Іванівна 24.05 5(9)-В
295 Чернецький Максим Олександрович 04.05 5(9)-В
296 Андрушко Каріна Ігорівна 07.07 5(9)-Г
297 Басараб Олександра Олександрівна 25.10 5(9)-Г
298 Бевза Катерина Василівна 12.08 5(9)-Г
299 Біланюк Артем Олегович 15.02 5(9)-Г
300 Бойко Єгор Миколайович 09.11 5(9)-Г
301 Бондар Денис Дмитрович 10.10 5(9)-Г
302 Вітвіцька Анастасія Вадимівна 04.01 5(9)-Г
303 Гладка Софія Олександрівна 11.08 5(9)-Г
304 Гусар Уляна Андріївна 20.06 5(9)-Г
305 Жданова Аліна Костянтинівна 22.03 5(9)-Г
306 Заболотна Софія Олегівна 21.02 5(9)-Г
307 Іванова Марія Олексіївна 07.04 5(9)-Г
308 Капітанчук Михайло Миколайович 11.05 5(9)-Г
309 Копиченський Ростислав Русланович 09.02 5(9)-Г
310 Кукурудза Дмитро Миколайович 26.05 5(9)-Г
311 Літвінова Альона Юріївна 29.01 5(9)-Г
312 Луков В`ячеслав Михайлович 25.02 5(9)-Г
313 Маковський Дмитро Богданович 22.08 5(9)-Г
314 Мельник Юлія Володимирівна 03.01 5(9)-Г
315 Пєшкова Вікторія Олегівна 10.08 5(9)-Г
316 Пилипів Дмитро Андрійович 08.03 5(9)-Г
317 Пилипів Михайло Андрійович 08.03 5(9)-Г
318 Підгородецька Вероніка Тимурівна 01.05 5(9)-Г
319 Поліщук Софія Олегівна 01.11 5(9)-Г
320 Попінчук Марія Вікторівна 14.05 5(9)-Г
321 Савченко Сергій Володимирович 22.04 5(9)-Г
322 Севернюк Максим Олегович 13.03 5(9)-Г
323 Статкевич Андрій Юрійович 29.11 5(9)-Г
324 Суліма Марина Анатоліївна 11.06 5(9)-Г
325 Тарасова Еліза Дмитрівна 20.11 5(9)-Г
326 Фадєєв Антон Олександрович 29.12 5(9)-Г
327 Фомюк Артем Павлович 13.07 5(9)-Г
328 Цвітун Софія Максимівна 05.06 5(9)-Г
329 Шебетко Ольга Володимирівна 01.03 5(9)-Г
330 Шевчук Вероніка Юріївна 09.06 5(9)-Г
331 Ярмошенко Роман Юрійович 11.11 5(9)-Г
332 Атаманчук Софія Яківна 11.05 4(8)-А
333 Бейбутян Діана Амаяківна 11.01 4(8)-А
334 Бец Олександра Юріївна 18.09 4(8)-А
335 Гнап Максим Русланович 07.09 4(8)-А
336 Гола Вікторія Іванівна 11.09 4(8)-А
337 Горбачова Bipa Сергіївна 06.05 4(8)-А
338 Грузицька Олександра Валентинівна 27.10 4(8)-А
339 Гук Софія Олександрівна 03.10 4(8)-А
340 Гуменюк Альона Сергіївна 15.09 4(8)-А
341 Доміна Дем`ян Андрійович 10.08 4(8)-А
342 Кирилюк Георгій Сергійович 26.04 4(8)-А
343 Ковальчук Вікторія Андріївна 26.08 4(8)-А
344 Колесник Марія Олексіївна 24.04 4(8)-А
345 Лапко Максим Олексійович 04.04 4(8)-А
346 Мазур Анастісія Валеріївна 30.10 4(8)-А
347 Марчишен Нікіта Богданович 05.05 4(8)-А
348 Мельник Ростислав Ігорович 04.10 4(8)-А
349 Митрофанова Єлизавета Віталіївна 16.06 4(8)-А
350 Мороз Владислав Сергійович 28.04 4(8)-А
351 Мусій Артем Павлович 22.03 4(8)-А
352 Нечаєв-Сліпченко Нікіта Євгенович 23.08 4(8)-А
353 Осієвський Владислав Миколайович 24.01 4(8)-А
354 Парасунько Єлизавета Геннадіївна 31.05 4(8)-А
355 Таравський Денис Едуардович 13.07 4(8)-А
356 Трембач Kipіл Олегович 01.04 4(8)-А
357 Харьковська Евеліна Олександрівна 14.12 4(8)-А
358 Хом`як Вікторія Олегівна 08.05 4(8)-А
359 Чуча Анна Андіївна 18.04 4(8)-А
360 Швець Вікторія Сергіївна 01.12 4(8)-А
361 Щеринська Ірина Володимирівна 16.04 4(8)-А
362 Якушевський Антон Олегович 13.09 4(8)-А
363 Балицька Діана Віталіївна 20.09 4(8)-Б
364 Бронза Андрій Юрійович 02.10 4(8)-Б
365 Булдакова Олександра Андріївна 12.04 4(8)-Б
366 Гарматюк Даниїл Олегович 02.03 4(8)-Б
367 Гринчишина Вікторія Олегівна 04.09 4(8)-Б
368 Жмурко Іванна Юріївна 20.01 4(8)-Б
369 Задоянчук Назар Антонович 22.09 4(8)-Б
370 Захарченко Назар Костянтинович 16.11 4(8)-Б
371 Карамова Анастасія Вікторівна 26.09 4(8)-Б
372 Клопотюк Владислав Сергійович 26.07 4(8)-Б
373 Кобернік Богдан Олександрович 14.06 4(8)-Б
374 Кобяшева Дар`я Олександрівна 14.03 4(8)-Б
375 Кожевніков Владислав Олександрович 04.08 4(8)-Б
376 Косінська Катерина Володимирівна 20.06 4(8)-Б
377 Крижановський Артем Сергійович 06.05 4(8)-Б
378 Кучер Павло Олексійович 23.08 4(8)-Б
379 Левчук Ніна Миколаївна 29.11 4(8)-Б
380 Мельник Дар`я Русланівна 25.10 4(8)-Б
381 Михайлов Денис Сергійович 01.02 4(8)-Б
382 Ничиснюк Дарія Сергіївна 30.03 4(8)-Б
383 Огородня Софія Вікторівна 01.01 4(8)-Б
384 Павлик Гліб Олегович 07.08 4(8)-Б
385 Панчук Назар Русланович 02.01 4(8)-Б
386 Персіянова-Гаврилюк Тетяна Вадимівна 03.09 4(8)-Б
387 Плевак Каріна Олександрівна 29.07 4(8)-Б
388 Побожна Стелла Русланівна 10.03 4(8)-Б
389 Разумова Олександра Олександрівна 13.12 4(8)-Б
390 Сирота Софія Тарасівна 22.09 4(8)-Б
391 Сідляренко Іван Ігорович 25.12 4(8)-Б
392 Хома Єлизавета Миколаївна 12.02 4(8)-Б
393 Чорна Евеліна Ігорівна 20.07 4(8)-Б
394 Яровець Вікторія Віталіївна 12.09 4(8)-Б
395 Яскорунська Владислава Володимирівна 26.10 4(8)-Б
396 Адамчук Тетяна Миколаївна 27.04 4(8)-В
397 Аушев Владислав Сергійович 03.04 4(8)-В
398 Бесага Мирослава Вадимівна 23.07 4(8)-В
399 Біганський Владислав Павлович 24.01 4(8)-В
400 Бондар Анна Геннадіївна 26.07 4(8)-В
401 Брагіна Олександра Сергіївна 08.02 4(8)-В
402 Величко Євген Максимович 18.02 4(8)-В
403 Воробйова Олександра Павлівна 19.11 4(8)-В
404 Гаврилюк Дарина Олегівна 06.06 4(8)-В
405 Гаврилюк Христина Олегівна 06.06 4(8)-В
406 Горобець Владислав Ігорович 22.12 4(8)-В
407 Доротюк Юрій Андрійович 10.07 4(8)-В
408 Дремлюга Камілла Олександрівна 29.12 4(8)-В
409 Дунчик Олександр Володимирович 20.01 4(8)-В
410 Ковалишин Владислав Сергійович 19.08 4(8)-В
411 Коваль Олександр В`ячеславович 22.10 4(8)-В
412 Кримський Артем Віталійович 01.09 4(8)-В
413 Лапінська Анастасія Миколаївна 03.03 4(8)-В
414 Ларін Артем Ігорович 23.05 4(8)-В
415 Лесько Богдана Сергіївна 08.03 4(8)-В
416 Липко Віліна Анатоліївна 21.01 4(8)-В
417 Луков Анатолій Романович 21.05 4(8)-В
418 Панчак Ігор Віталієвич 16.05 4(8)-В
419 Паршина Анна Миколаївна 03.12 4(8)-В
420 Петренко Володимир Ігорович 17.06 4(8)-В
421 Попчук Дмитро Олександрович 25.06 4(8)-В
422 Римлянська Анна Петрівна 24.05 4(8)-В
423 Степчук Марія Сергіївна 24.08 4(8)-В
424 Томчишина Аліна Андріївна 18.08 4(8)-В
425 Услугіна Марія Вікторівна 29.03 4(8)-В
426 Футорняк Михайло Олександрович 20.11 4(8)-В
427 Царенко Ярослав Володимирович 23.01 4(8)-В
428 Шалабська Ірина Віталіївна 18.05 4(8)-В
429 Шачковський Владислав Вячеславович 13.02 4(8)-В
430 Арещенкова Владіслава Андріївна 18.06 4(8)-Г
431 Борейчук Анна-Марія Володимирівна 02.01 4(8)-Г
432 Бородій Костянтин Романович 13.01 4(8)-Г
433 Бучаста Єлізавєта Олександрівна 05.03 4(8)-Г
434 Везденецький Максим Олегович 25.05 4(8)-Г
435 Вичавка Олександра Олегівна 02.06 4(8)-Г
436 Волосінчук Юлія Максимівна 17.11 4(8)-Г
437 Гжегожевська Тетяна Богданівна 17.08 4(8)-Г
438 Глубоковських Ілля Андрійович 18.04 4(8)-Г
439 Гула Анастасія Андріївна 07.05 4(8)-Г
440 Журавська Крістіна Олександрівна 10.06 4(8)-Г
441 Катренюк Денис Валерійович 03.05 4(8)-Г
442 Ковальчук Іван Григорович 06.07 4(8)-Г
443 Кравчук Юлія Юріївна 09.11 4(8)-Г
444 Купко Анна Олександрівна 28.02 4(8)-Г
445 Маглатюк Андрій Андрійович 14.05 4(8)-Г
446 Маліна Роман Андріянович 24.08 4(8)-Г
447 Маняхін Ростислав Іванович 10.09 4(8)-Г
448 Матвійчук Олександра Олександрівна 01.02 4(8)-Г
449 Михальчик Вікторія Сергіївна 01.01 4(8)-Г
450 Михальчук Максим Вадимович 29.09 4(8)-Г
451 Мота Софія Андріївна 29.06 4(8)-Г
452 Поліщук Михайло Іванович 28.02 4(8)-Г
453 Придворницький Максим Сергійович 29.01 4(8)-Г
454 Скляр Вікторія Сергіївна 21.02 4(8)-Г
455 Тарадайко Дарія Володимирівна 03.01 4(8)-Г
456 Тимошенкова Марія Володимирівна 05.05 4(8)-Г
457 Ткачук Анна Юріївна 11.04 4(8)-Г
458 Хоманець Даніл Андрійович 11.05 4(8)-Г
459 Чорний Владислав Олегович 20.01 4(8)-Г
460 Чорноморець Гліб Віталійович 23.06 4(8)-Г
461 Шимків Мирослава Андріївна 06.05 4(8)-Г
462 Юхимчук Олександра Андріївна 03.09 4(8)-Г
463 Ясіновська Єлизавета Віталіївна 16.07 4(8)-Г
464 Білоцький Іван Андрійович 01.05 4(8)-Д
465 Бляхарський Владислав Ярославович 28.01 4(8)-Д
466 Боклач Максим Андрійович 29.04 4(8)-Д
467 Варенко Максим Генадійович 20.04 4(8)-Д
468 Гудзь Анастасія Дмитрівна 19.04 4(8)-Д
469 Дацюк Назар Геннадійович 21.07 4(8)-Д
470 Дрейко Ірина Олександрівна 23.07 4(8)-Д
471 Іванова Вікторія Денисівна 22.01 4(8)-Д
472 Іскра Софія Сергіївна 04.11 4(8)-Д
473 Капцевич Владислав Анатолійович 11.02 4(8)-Д
474 Климів Святослав Ігорович 26.10 4(8)-Д
475 Климів Тадей Ігорович 26.10 4(8)-Д
476 Кметь Іван Миколайович 25.12 4(8)-Д
477 Ковальчук Олександра Ігорівна 15.03 4(8)-Д
478 Ковзун Вікторія Андріївна 24.03 4(8)-Д
479 Кулешова Дар`я Віталіївна 18.09 4(8)-Д
480 Лисенко Юлія Миколаївна 15.03 4(8)-Д
481 Лінник Ілля Сергійович 27.10 4(8)-Д
482 Ліщук Максим Олександрович 11.10 4(8)-Д
483 Музика Дмитро Сергійович 31.10 4(8)-Д
484 Незгода Владислав Андрійович 24.12 4(8)-Д
485 Ніколєнко Олексій Віталійович 27.04 4(8)-Д
486 Рибак Вікторія Анатоліївна 09.01 4(8)-Д
487 Романюк Костянтин Олегович 18.08 4(8)-Д
488 Сабат Микола Віталійович 22.05 4(8)-Д
489 Сохорук Микола Миколайович 26.12 4(8)-Д
490 Ставицький Євгеній Олександрович 24.03 4(8)-Д
491 Стойко Катерина Андріївна 27.03 4(8)-Д
492 Томашевська Валерія Олексіївна 17.06 4(8)-Д
493 Трачук Анна Володимирівна 26.11 4(8)-Д
494 Шаповалова Яна Олександрівна 05.03 4(8)-Д
495 Штогрін Валентин Сергійович 23.02 4(8)-Д
496 Яремчук Павло Олександрович 06.04 4(8)-Д
497 Яцишен Євгеній Сергійович 03.10 4(8)-Д
498 Братівник Катерина Володимирівна 17.08 3(7)-А
499 Бресь Надія Сергіївна 29.08 3(7)-А
500 Бубенок Єгор Вадимович 26.04 3(7)-А
501 Бурієв Іван Михайлович 24.08 3(7)-А
502 Варгатий Максим Сергійович 05.12 3(7)-А
503 Вахрамєєв Денис Миколайович 25.01 3(7)-А
504 Вовк Дмитро Олександрович 18.09 3(7)-А
505 Грицай Олександр Вікторович 04.08 3(7)-А
506 Гулько Даніїл Русланович 26.03 3(7)-А
507 Демчук Вікторія Олександрівна 26.01 3(7)-А
508 Капітанчук Богдан Андрійович 04.08 3(7)-А
509 Квасниця Ангеліна Степанівна 25.01 3(7)-А
510 Козак Ростислав Віталійович 12.01 3(7)-А
511 Коржова Оксана Олександрівна 19.06 3(7)-А
512 Лабчук Марія Андріївна 24.04 3(7)-А
513 Лавренюк Аліна Олегівна 19.02 3(7)-А
514 Лозінський Кіріл Сергійович 15.03 3(7)-А
515 Мірошніченко Катерина Анатоліївна 18.03 3(7)-А
516 Муха Микола Володимирович 25.03 3(7)-А
517 Нарожна Дарія Володимирівна 07.08 3(7)-А
518 Олексин Владислав Андрійович 06.09 3(7)-А
519 Павлова Софія Дмитріївна 30.07 3(7)-А
520 Пасічник Софія Андріївна 17.11 3(7)-А
521 Поліщук Дмитро Олегович 15.01 3(7)-А
522 Претус Іван Федорович 27.09 3(7)-А
523 Рудніченко Марія Андріївна 20.08 3(7)-А
524 Савін Дмитро Олександрович 27.02 3(7)-А
525 Сенюк Олександра Олександрівна 28.10 3(7)-А
526 Смолін Денис Олександрович 01.01 3(7)-А
527 Степанова Світлана Геннадіїна 11.07 3(7)-А
528 Ступерська Юлія Василівна 23.10 3(7)-А
529 Хабевич Анна Олександрівна 08.05 3(7)-А
530 Швець Вадим Романович 12.10 3(7)-А
531 Ярмошенко Назар Юрійович 02.11 3(7)-А
532 Антонюк Антон Сергійович 26.05 3(7)-Б
533 Антонюк Марина Сергіївна 17.06 3(7)-Б
534 Базилик Ірина Володимирівна 06.03 3(7)-Б
535 Белінський Тимур Олександрович 07.09 3(7)-Б
536 Бороздіна Дар’я Денисівна 02.07 3(7)-Б
537 Буздиган Анна Вадимовна 25.12 3(7)-Б
538 Волощук Андрій Сергійович 21.02 3(7)-Б
539 Гасюк Єлізавета Ігорівна 21.10 3(7)-Б
540 Голеняк Анастасія сергіївна 29.09 3(7)-Б
541 Григорчук Іван Миколайович 04.01 3(7)-Б
542 Даценко Каріна Вадимівна 06.09 3(7)-Б
543 Дзюбак Кірілл Віталійович 20.02 3(7)-Б
544 Душкіна Марія Андріївна 29.08 3(7)-Б
545 Збедюк Марія Ярославівна 21.08 3(7)-Б
546 Іліницька Юлія Олександрівна 14.11 3(7)-Б
547 Карнасевич Ольга Віталіївна 05.10 3(7)-Б
548 Касянюк Олександра Романівна 25.08 3(7)-Б
549 Каштелян Олександра Сергіївна 17.05 3(7)-Б
550 Левченко Артем Олександрович 24.09 3(7)-Б
551 Лисюк Олексій Васильович 03.02 3(7)-Б
552 Ломоносова Софія Василівна 15.08 3(7)-Б
553 Медведчук Андрій Олександрович 25.07 3(7)-Б
554 Нич Владислава Костянтинівна 30.07 3(7)-Б
555 Островська Катерина Петрівна 13.12 3(7)-Б
556 Пирожок Олександра Володимирівна 19.04 3(7)-Б
557 Підтесана Анастасія Олександрівна 17.02 3(7)-Б
558 Почекаліна Валерія Ігорівна 26.12 3(7)-Б
559 Рева Орест Миколайович 19.02 3(7)-Б
560 Роєнко Максим Анатолійович 07.05 3(7)-Б
561 Салюк Анастасія Петрівна 16.01 3(7)-Б
562 Сиворог Олександр Русланович 26.12 3(7)-Б
563 Тарасюк Сергій Олександрович 08.02 3(7)-Б
564 Шпільчак Богдан Богданович 23.10 3(7)-Б
565 Янковська Уляна Володимирівна 04.10 3(7)-Б
566 Ярошук Владислав Олегович 03.10 3(7)-Б
567 Арар Владислава Недалівна 02.08 3(7)-В
568 Бандирська Катерина Сергіївна 20.10 3(7)-В
569 Бевз Даніїл Вікторович 14.07 3(7)-В
570 Білаш Даніїл Валентинович 19.05 3(7)-В
571 Бобров Назарій Олегович 23.02 3(7)-В
572 Богдан Софія Сергіївна 01.01 3(7)-В
573 Бучинський Ігор Миколайович 01.07 3(7)-В
574 Величко Михайло Сергійович 22.11 3(7)-В
575 Величко Тетяна Володимирівна 23.08 3(7)-В
576 Гаврилко Дарина Петрівна 07.07 3(7)-В
577 Гончар Ольга Володимирівна 25.08 3(7)-В
578 Жубржицький Артем Русланович 30.08 3(7)-В
579 Злочевська Анастасія Олександрівна 01.01 3(7)-В
580 Іванов Єгор Олексійович 24.06 3(7)-В
581 Князь Аріна Олександрівна 29.11 3(7)-В
582 Кожушко Серафима Вадимівна 03.08 3(7)-В
583 Курій Марія Олександрівна 17.05 3(7)-В
584 Лесько Валерія Віталіївна 13.06 3(7)-В
585 Мазур Владислав Дмитрович 17.10 3(7)-В
586 Мельник Богдана Вадимівна 27.04 3(7)-В
587 Мисик Катерина Віталіївна 25.09 3(7)-В
588 Мукосій Марія Русланівна 01.04 3(7)-В
589 Одринська Лоліта Віталіївна 24.04 3(7)-В
590 Підгорний Дмитро Олександрович 09.08 3(7)-В
591 Плаксін Артур Віталійович 24.10 3(7)-В
592 Претус Валерія Станіславівна 31.12 3(7)-В
593 Приймак Іванна Сергіївна 09.03 3(7)-В
594 Прушинська Дарина Валеріївна 21.04 3(7)-В
595 Таратасюк Наталія Андріївна 23.02 3(7)-В
596 Флерчук Юлія Валеріївна 27.01 3(7)-В
597 Хабуда Михайло Васильович 14.10 3(7)-В
598 Чорна Маргарита Олександрівна 26.10 3(7)-В
599 Яворська Маргарита Ігорівна 28.01 3(7)-В
600 Якубовський Дмитро Ігоревич 15.01 3(7)-В
601 Андрєєв Ростислав Анатолійович 08.07 3(7)-Г
602 Анодіна Анастасія Павлівна 10.12 3(7)-Г
603 Антонюк Діана В’ячеславівна 18.05 3(7)-Г
604 Барахтенко Михайло Ігорович 18.11 3(7)-Г
605 Басіста Руслана Сергіївна 07.09 3(7)-Г
606 Бондарь Максим Леонідович 27.07 3(7)-Г
607 Борейчук Анастасія Володимирівна 12.01 3(7)-Г
608 Ваврух Анастасія Дмитрівна 08.10 3(7)-Г
609 Ганах Іван Ігорович 20.07 3(7)-Г
610 Головащенко Олександра Олегівна 05.09 3(7)-Г
611 Демчишен Назар Михайлович 19.05 3(7)-Г
612 Долінська Єлизавета Миколаївна 18.08 3(7)-Г
613 Желіховський Нікіта Русланович 05.06 3(7)-Г
614 Жубржицький Владислав Олександрович 02.01 3(7)-Г
615 Карачинська Анна Євгенівна 07.09 3(7)-Г
616 Кміта Назарій Андрійович 17.01 3(7)-Г
617 Ковальчук Каміла Андріївна 30.04 3(7)-Г
618 Ковтун Христина Олегівна 06.01 3(7)-Г
619 Козак Єлизавета Андріївна 28.09 3(7)-Г
620 Мацевич Єва Ігорівна 16.12 3(7)-Г
621 Машталер Софія Миколаївна 08.11 3(7)-Г
622 Мищак Олександр Володимирович 28.10 3(7)-Г
623 Нагорний Віктор Русланович 04.02 3(7)-Г
624 Петрук Денис Євгенович 20.04 3(7)-Г
625 Романюк Ілля Іванович 02.08 3(7)-Г
626 Садовець Тимур Русланович 09.10 3(7)-Г
627 Сидорук Анастасія Юріївна 12.03 3(7)-Г
628 Сис Вікторія Валеріївна 04.10 3(7)-Г
629 Ситник Діана Володимирівна 04.06 3(7)-Г
630 Степусь Марія Олександрівна 03.03 3(7)-Г
631 Стефанишин Захар Сергійович 12.05 3(7)-Г
632 Токур Дефне Нас 30.06 3(7)-Г
633 Хлистунова Олександра Михайлівна 19.04 3(7)-Г
634 Яковленко Каріна Германівна 03.12 3(7)-Г
635 Беспалько Олександра Дмитрівна 12.05 3(7)-Д
636 Бзот Катерина Валеріївна 17.11 3(7)-Д
637 Боднар Діана Сергіївна 21.08 3(7)-Д
638 Власов Нікіта Віталійович 01.01 3(7)-Д
639 Войтюк Анна Романівна 01.09 3(7)-Д
640 Ворник Софія Сергіївна 25.09 3(7)-Д
641 Гальомко Андрій Валерійович 17.08 3(7)-Д
642 Горін Олександр Русланович 17.08 3(7)-Д
643 Єремчук Людмила Олексіївна 14.09 3(7)-Д
644 Ільчишин Богдан Ігорович 21.02 3(7)-Д
645 Йовенко Тимофій Юрійович 04.01 3(7)-Д
646 Касянюк Євгеній Романович 04.05 3(7)-Д
647 Ковальчук Владислав Ігорович 05.02 3(7)-Д
648 Котляр Артем Євгенович 10.02 3(7)-Д
649 Кузьмич Домініка Олександрівна 30.10 3(7)-Д
650 Лазаренко Анастасія Дмитрівна 12.02 3(7)-Д
651 Мазур Владислав Олександрович 06.10 3(7)-Д
652 Марковський Валентин Олегович 31.05 3(7)-Д
653 Мартинова Анастасія Максимівна 21.02 3(7)-Д
654 Матвійчук Анастасія Олександрівна 10.08 3(7)-Д
655 Матюніна Інга Олександрівна 22.09 3(7)-Д
656 Міщук Софія Вікторівна 27.06 3(7)-Д
657 Мозирська Діана Денисівна 16.01 3(7)-Д
658 Моцна Дарина Миколаївна 12.10 3(7)-Д
659 Ольшанський Євгеній Вікторович 18.02 3(7)-Д
660 Островський Андрій Петрович 11.12 3(7)-Д
661 Плавуцька Аліна Вадимівна 26.09 3(7)-Д
662 Ринда Ілля Володимирович 24.07 3(7)-Д
663 Сівік Анастасія Андріївна 26.02 3(7)-Д
664 Тимофійчук Іван Геннадійович 21.05 3(7)-Д
665 Тищук Єва Вікторівна 28.05 3(7)-Д
666 Токар Хрестина Сергіївна 17.11 3(7)-Д
667 Шаварський Владислав Ігорович 12.02 3(7)-Д
668 Шаповал Герман Вадимович 17.01 3(7)-Д
669 Антошина Дарія Віталіївна 25.03 2(6)-А
670 Белінська Зоряна Олександрівна 24.03 2(6)-А
671 Бойко Анна Романівна 26.05 2(6)-А
672 Вінярський Максим Миколайович 30.05 2(6)-А
673 Гундіна Віолетта Сергіївна 28.01 2(6)-А
674 Данилевський Денис Вікторович 06.10 2(6)-А
675 Добровіцька Юлія Володимирівна 25.02 2(6)-А
676 Жук Данило Олександрович 05.08 2(6)-А
677 Іконніков Артем Вадимович 25.05 2(6)-А
678 Кассар Діана Самерівна 22.02 2(6)-А
679 Кащук Андрій Аркадійович 10.12 2(6)-А
680 Книр Яна Віталіївна 21.08 2(6)-А
681 Коловоротна Софія Олександрівна 24.08 2(6)-А
682 Костенко Максим Віталійович 11.04 2(6)-А
683 Кримський Ярослав Віталійович 24.06 2(6)-А
684 Лопатюк Назар Олександрович 22.12 2(6)-А
685 Марандюк Антон Віталійович 20.06 2(6)-А
686 Матвєєв Даніїл Вячеславович 10.11 2(6)-А
687 Медзата Уляна Андріївна 02.01 2(6)-А
688 Михайлов Назарій Михайлович 20.02 2(6)-А
689 Музика Ілля Андрійович 23.10 2(6)-А
690 Муравський Ілля Сергійович 01.08 2(6)-А
691 Надольна Дарина Олександрівна 21.10 2(6)-А
692 Онищук Іван Дмитрович 14.05 2(6)-А
693 Орловська Анастасія Олександрівна 12.08 2(6)-А
694 Перемибіда Олександр Андрійович 23.07 2(6)-А
695 Петричко Даниїл Віталійович 22.09 2(6)-А
696 Пилипчук Ярина Дмитрівна 09.05 2(6)-А
697 Потес Вероніка Дмитрівна 13.05 2(6)-А
698 Русняк Володимир Дмитрович 28.07 2(6)-А
699 Савкова Тетяна Іванівна 25.01 2(6)-А
700 Сивак Ілля Дмитрович 19.03 2(6)-А
701 Славінська Катерина Вячеславівна 07.02 2(6)-А
702 Сорока Максим Андрійович 05.04 2(6)-А
703 Тихун Юлія Вікторівна 01.06 2(6)-А
704 Цалай Роман Васильович 21.10 2(6)-А
705 Бойко Вероніка Валентинівна 09.01 2(6)-Б
706 Бондаренко Нікіта Кирилович 04.04 2(6)-Б
707 Возборська Альбіна Павлівна 27.03 2(6)-Б
708 Войтова Анастасія Олександрівна 19.03 2(6)-Б
709 Войтюк Ілля Вікторович 10.04 2(6)-Б
710 Гаврилянчик Денис Олегович 16.10 2(6)-Б
711 Горна Анастасія Андріївна 17.07 2(6)-Б
712 Грицюк Анастасія Олександрівна 16.01 2(6)-Б
713 Гурняк Олександр Олександрович 23.09 2(6)-Б
714 Данилюк Анна Сергіївна 22.05 2(6)-Б
715 Демідова Діана Сергіївна 24.04 2(6)-Б
716 Жарий Дмитро Вадимович 16.02 2(6)-Б
717 Заболотна Валерія Валеріївна 04.01 2(6)-Б
718 Карєєва Тетяна Олександрівна 06.07 2(6)-Б
719 Ковальчук Анастасія Сергіївна 03.08 2(6)-Б
720 Корінець Вікторія Володимирівна 17.11 2(6)-Б
721 Корнацька Катерина Олександрівна 17.01 2(6)-Б
722 Корчова Марія Анатоліївна 04.08 2(6)-Б
723 Косар Августіна Русланівна 07.12 2(6)-Б
724 Леус Данило Сергійович 03.04 2(6)-Б
725 Литвин Анастасія Романівна 21.02 2(6)-Б
726 Матущак Софія Василівна 09.05 2(6)-Б
727 Назаров Владислав Віталійович 09.10 2(6)-Б
728 Пасічник Анастасія Олексіївна 08.08 2(6)-Б
729 Попов Андрій Русланович 16.08 2(6)-Б
730 Романов Назар Юрійович 03.01 2(6)-Б
731 Савков Артем Юрійович 05.02 2(6)-Б
732 Самишкін Михайло Сергійович 06.06 2(6)-Б
733 Скробач Андрій Сергійович 03.11 2(6)-Б
734 Столярчук Юлія Олександрівна 06.06 2(6)-Б
735 Талимончик Дмитро Сергійович 20.01 2(6)-Б
736 Тітов Артем Вячеславович 15.09 2(6)-Б
737 Тюх Назар Дмитрович 07.01 2(6)-Б
738 Ференчук Олександр Богданович 13.11 2(6)-Б
739 Фомін Матвій Миколайович 26.09 2(6)-Б
740 Чорноморець Катерина Олександрівна 24.01 2(6)-Б
741 Албул Софія Олександрівна 27.05 2(6)-В
742 Балахтарь Ростислав Євгенович 11.06 2(6)-В
743 Барабаш Євген Степанович 04.12 2(6)-В
744 Бондар Марія Олександрівна 30.05 2(6)-В
745 Бортняк Дмитро Володимирович 27.10 2(6)-В
746 Грижак Варвара Олегівна 17.12 2(6)-В
747 Гуменюк Максим Оленгович 02.06 2(6)-В
748 Данильчук Олександра Олегівна 16.10 2(6)-В
749 Дмитрук Олександр Олегович 18.09 2(6)-В
750 Желіховський Владислав Андрійович 09.01 2(6)-В
751 Іванович Діана Віталіївна 31.05 2(6)-В
752 Ковальов Богдан Валерійович 15.05 2(6)-В
753 Коломієць Артем Валерійович 29.09 2(6)-В
754 Корнієнко Вікторія Олександрівна 22.01 2(6)-В
755 Криворучко Анна Олександрівна 18.06 2(6)-В
756 Ларченкова Варвара Дмитрівна 20.03 2(6)-В
757 Літвінов Валерій Юрійович 01.01 2(6)-В
758 Лютовський Олескандр Олександрович 09.03 2(6)-В
759 Маренюк Олександра Сергіївна 15.09 2(6)-В
760 Павлюк Яна Євгенівна 15.03 2(6)-В
761 Пастухова Софія Ярославівна 09.02 2(6)-В
762 Петрук Вікторія Євгенівна 04.06 2(6)-В
763 Поперечний Олександр Сергійович 05.05 2(6)-В
764 Регелюк Діана Романівна 25.01 2(6)-В
765 Скляр Наталія Олександрівна 11.01 2(6)-В
766 Слободян Артем Сергійович 07.03 2(6)-В
767 Станіславчук Евеліна Юріївна 24.08 2(6)-В
768 Столярчук Єлизавета Сергіївна 02.02 2(6)-В
769 Ткачук Тимофій Юрійович 30.12 2(6)-В
770 Трембач Артем Багданович 12.09 2(6)-В
771 Чернецький Данило Ігорович 06.11 2(6)-В
772 Швець Нікіта Степанович 05.07 2(6)-В
773 Шелепало Максим Олегович 06.09 2(6)-В
774 Ярмолюк Софія Дмирівна 05.07 2(6)-В
775 Адамчук Матвій Олександрович 04.04 2(6)-Г
776 Антошкова Марія Олександрівна 14.05 2(6)-Г
777 Бевза Єлизавета Василівна 13.04 2(6)-Г
778 Васільєва Вероніка Вадимівна 05.05 2(6)-Г
779 Вашеняк Марія Олегівна 23.08 2(6)-Г
780 Вергелес Владислав Сергійович 19.07 2(6)-Г
781 Власов Єгор Олександрович 06.07 2(6)-Г
782 Гадай Андрій Андрійович 10.05 2(6)-Г
783 Голубовська Ангеліна Русланівна 14.06 2(6)-Г
784 Доколова Софія Олександрівна 06.02 2(6)-Г
785 Думник Уляна Сергіївна 25.06 2(6)-Г
786 Дячок Емма Юріївна 25.04 2(6)-Г
787 Задоянчук Остап Антонович 11.12 2(6)-Г
788 Закреницький Давид 17.08 2(6)-Г
789 Клімова Богдана Ігорівна 19.02 2(6)-Г
790 Коваль Дмитро Богданович 27.08 2(6)-Г
791 Корецький Ростислав Олегович 28.02 2(6)-Г
792 Костюк Максим Олексійович 19.11 2(6)-Г
793 Кушнір Оспат 17.08 2(6)-Г
794 Луцкова Юлія Павлівна 05.02 2(6)-Г
795 Марченко Єлизавета Ігорівна 11.02 2(6)-Г
796 Мельник Вероніка Олексіївна 05.10 2(6)-Г
797 Мерлюк Марк Володимирович 27.10 2(6)-Г
798 Осауленко Станіслав Віталійович 30.08 2(6)-Г
799 Паршенко Владислав Валерійович 21.03 2(6)-Г
800 Поліщук Роман Анатолійович 18.01 2(6)-Г
801 Ревін Максим Євгенович 05.01 2(6)-Г
802 Рибачок Михайло Анатолійович 24.10 2(6)-Г
803 Солтик Вероніка Олександрівна 08.03 2(6)-Г
804 Тесса Даніїл Володимирович 24.02 2(6)-Г
805 Тончук Олександр Сергійович 01.05 2(6)-Г
806 Федосюк Софія Геннадіївна 29.11 2(6)-Г
807 Шевцова Анастасія Дмитрівна 21.11 2(6)-Г
808 Шлапак Вадим Русланович 28.02 2(6)-Г
809 Шматлай Софія Михайлівна 23.01 2(6)-Г
810 Яровий Максим Олександрович 21.01 2(6)-Г
811 Андрєєв Єгор Олегович 22.04 2(6)-Д
812 Басистюк Дар`я 17.08 2(6)-Д
813 Борейчук Яна Андріївна 07.06 2(6)-Д
814 Великий Дмитро Сергійович 26.10 2(6)-Д
815 Гладка Валерія Валеріївна 17.12 2(6)-Д
816 Гудзь Максим Олегович 10.04 2(6)-Д
817 Задорожна Вікторія Олегівна 06.07 2(6)-Д
818 Кафлевський Іван Богданович 06.07 2(6)-Д
819 Кім Аріна Олександрівна 08.05 2(6)-Д
820 Коваль Богдан Вадимович 20.06 2(6)-Д
821 Ковальчук Костянтин Костянтинович 14.11 2(6)-Д
822 Кульгук Іван Іванович 25.01 2(6)-Д
823 Кульчицький Назар Олександрович 01.01 2(6)-Д
824 Кухар Олександра Анатоліївна 30.01 2(6)-Д
825 Лук`янов Роман Михайлович 15.10 2(6)-Д
826 Мельник Дар`я Володимирівна 15.05 2(6)-Д
827 Мельничук Дарія Юріївна 19.01 2(6)-Д
828 Мельничук Павло Олександрович 12.07 2(6)-Д
829 Михайлов Михайло Максимович 29.01 2(6)-Д
830 Музика Назар Володимирович 15.02 2(6)-Д
831 Нідзельський Ілля Русланович 28.07 2(6)-Д
832 Обоз Софія Миколаївна 28.09 2(6)-Д
833 Плавуцька Іванна Вадимівна 21.06 2(6)-Д
834 Поліщук Дарія Богданівна 19.02 2(6)-Д
835 Приходько Олексій Андрійович 09.09 2(6)-Д
836 Сівачук Дмитро Андрійович 02.09 2(6)-Д
837 Солтис Ельвіра Сергіївна 04.04 2(6)-Д
838 Столярик Софія Віталіївна 25.09 2(6)-Д
839 Теклюк Богдан Володимирович 30.05 2(6)-Д
840 Токарчук Катерина Миколаївна 24.05 2(6)-Д
841 Фіялчук Дмитро Олександрович 29.08 2(6)-Д
842 Фурман Ангеліна Вікторівна 19.08 2(6)-Д
843 Чорна Світлана Володимирівна 02.04 2(6)-Д
844 Шквир Анастасія Олегівна 04.12 2(6)-Д
845 Шквир Андрій Олегович 04.12 2(6)-Д
846 Шумілов Максим Юрійович 30.12 2(6)-Д
847 Балинський Антон Андрійович 02.09 1(5)-А
848 Вавринчук Радомир Едуардович 03.10 1(5)-А
849 Вагіна Надія Сергіївна 25.08 1(5)-А
850 Гнідий Максим Валентинович 01.08 1(5)-А
851 Григораш Крістіна Віталіївна 19.01 1(5)-А
852 Дідора Давид Євгенович 09.06 1(5)-А
853 Дмитришин Антоніна Романівна 29.10 1(5)-А
854 Дранус Артем Дмитрович 04.01 1(5)-А
855 Зінчук Олександра Вікторівна 07.04 1(5)-А
856 Зубаль Анастасія Вадимівна 27.09 1(5)-А
857 Карпов Ілля Олександрович 07.09 1(5)-А
858 Кирилюк Роман Олександрович 14.05 1(5)-А
859 Комаренець Анастасія Леонідівна 26.06 1(5)-А
860 Котолуп Дар`я Миколаївна 11.07 1(5)-А
861 Кугаєвська Єва Ярославівна 25.08 1(5)-А
862 Кудінов Тимофій Олександрович 06.03 1(5)-А
863 Кудінова Марта Олександрівна 06.03 1(5)-А
864 Лисецька Дарина Сергіївна 06.07 1(5)-А
865 Лісова-Кареліна Тетяна Сергіївна 25.01 1(5)-А
866 Панасюк Артем Володимирович 29.11 1(5)-А
867 Підгурський Дмитро Іванович 02.01 1(5)-А
868 Рогальський Назар Олексійович 04.05 1(5)-А
869 Савчук Артур Вікторович 18.05 1(5)-А
870 Скробач Ярослав Сергійович 31.05 1(5)-А
871 Солтик Нікіта Костянтинович 28.03 1(5)-А
872 Соха Максим Вікторович 02.07 1(5)-А
873 Стоянова Каріна Віталіївна 02.04 1(5)-А
874 Супрун Вероніка Сергіївна 09.02 1(5)-А
875 Ткачук Владислав Віталійович 17.07 1(5)-А
876 Туржанська Софія Віталіївна 13.01 1(5)-А
877 Шаховал Анастасія Костянтинівна 18.04 1(5)-А
878 Шаховал Анна Костянтинівна 18.04 1(5)-А
879 Ясинчук  Владислав Вадимович 24.06 1(5)-А
880 Яцюк Уляна Олександрівна 29.09 1(5)-А
881 Болібрух Назар Олександрови 21.03 1(5)-Б
882 Бондар Максим Сергійович 22.03 1(5)-Б
883 Боярчук Дар`я Сергіївна 02.07 1(5)-Б
884 Гідзула Рєната Максимівна 04.07 1(5)-Б
885 Горобчук Катерина Дмитрівна 06.05 1(5)-Б
886 Гриневич Назар Броніславович 05.04 1(5)-Б
887 Дацко Дмитро Анатолійович 16.01 1(5)-Б
888 Дьячков Максим Анатолійович 03.12 1(5)-Б
889 Захаркевич Анастасія Олександрівна 12.08 1(5)-Б
890 Іванцов Тарас Русланович 13.02 1(5)-Б
891 Карачун Марина Михайлівна 24.02 1(5)-Б
892 Карнаух Максим Миколайович 19.09 1(5)-Б
893 Качанюк Дмитро Васильович 16.12 1(5)-Б
894 Козак Тарас Олександрович 21.07 1(5)-Б
895 Козаченко Маргарита Юріївна 11.01 1(5)-Б
896 Корчак Лаура Романівна 24.07 1(5)-Б
897 Кравченко Софія Олексіївна 16.10 1(5)-Б
898 Кулик Ксенія Вікторівна 05.02 1(5)-Б
899 Леус Максим Сергійович 07.06 1(5)-Б
900 Лужняк Віолетта Юріївна 24.07 1(5)-Б
901 Матева Ярослав Богданович 06.09 1(5)-Б
902 Маштаков Ілля Олександрович 23.10 1(5)-Б
903 Набинюк Ярослав Русланович 23.09 1(5)-Б
904 Напорчук Іван Олександрович 20.08 1(5)-Б
905 Олійник Володимир Олегович 09.05 1(5)-Б
906 Осадчук Роман Артемович 28.07 1(5)-Б
907 Пушкар Тимур Дмитрович 11.07 1(5)-Б
908 Садовніков Михайло Анатолійович 28.08 1(5)-Б
909 Тадля Матвій Максимович 05.02 1(5)-Б
910 Токур Берру-Єла 07.01 1(5)-Б
911 Шкляр Кіріл Сергійович 21.08 1(5)-Б
912 Щербатюк Наталія Ігорівна 12.11 1(5)-Б
913 Яровий Святослав Віталійович 07.08 1(5)-Б
914 Ярош Анна Богданівна 17.03 1(5)-Б
915 Атаманчук Віталіна Павлівна 31.07 1(5)-В
916 Богач Георгій Юрійович 06.11 1(5)-В
917 Брегідер Іван Андрійович 02.07 1(5)-В
918 Бугаєнко Аліна Сергіївна 16.05 1(5)-В
919 Вахта Анастасія Олександрівна 30.07 1(5)-В
920 Вітковський В`ячеслав Костянтинович 09.05 1(5)-В
921 Гесаль Марія Олександрівна 04.08 1(5)-В
922 Гнатюк Дарина Володимирівна 24.06 1(5)-В
923 Горенко Софія Олександрівна 05.10 1(5)-В
924 Данько Денис Юрійович 09.06 1(5)-В
925 Заворотна Анна Русланівна 22.02 1(5)-В
926 Зінько Юлія Павлівна 12.08 1(5)-В
927 Карлов Нікіта Костянтинович 13.05 1(5)-В
928 Коломієць Єва Анатоліївна 19.04 1(5)-В
929 Комаренець Елла Юріївна 18.09 1(5)-В
930 Кондратюк Марта Валентинівна 10.02 1(5)-В
931 Коцюба Іван Юрійович 28.12 1(5)-В
932 Левчук Марія Олександрівна 15.11 1(5)-В
933 Лопатіна Олександра Сергіївна 07.11 1(5)-В
934 Мазур Володимир Вадимович 15.09 1(5)-В
935 Манжай Михайло Дмитрович 21.11 1(5)-В
936 Мельник Ярослав Вікторович 23.08 1(5)-В
937 Мізера Адам Сергійович 28.08 1(5)-В
938 Москалюк Наталія Олександрівна 17.10 1(5)-В
939 Потушинська Олена Олександрівна 12.10 1(5)-В
940 Рівна Дарина Дмитрівна 24.05 1(5)-В
941 Ровінець Богдан Олегович 20.06 1(5)-В
942 Савченко Аліна Ігорівна 06.04 1(5)-В
943 Суховірська Мирослава Юріївна 30.12 1(5)-В
944 Толстіхіна Божена Сергіївна 24.06 1(5)-В
945 Філіпчук Анастасія Вікторівна 31.10 1(5)-В
946 Хом`як Сергій Олегович 28.01 1(5)-В
947 Храновський Денис Сергійович 24.02 1(5)-В
948 Чемич Олександра Олександрівна 11.07 1(5)-В
949 Бирко Богдан Олегович 14.08 1(5)-Г
950 Вох Віктор Анатолійович 30.05 1(5)-Г
951 Гадайчук Валерія Олегівна 27.08 1(5)-Г
952 Джерелейко Софія Олександрівна 23.03 1(5)-Г
953 Довгалюк Олександр Леонідович 30.12 1(5)-Г
954 Дудар Назар Іванович 23.08 1(5)-Г
955 Касько Катерина Олександрівна 07.08 1(5)-Г
956 Кисіль Анастасія Олександрівна 16.01 1(5)-Г
957 Кметь Марія Миколаївна 29.01 1(5)-Г
958 Костюк Владислав Олегович 07.06 1(5)-Г
959 Костюк Єлизавета Андріївна 30.12 1(5)-Г
960 Магаляс Еліза Валентинівна 24.06 1(5)-Г
961 Мазур Арсеній Олександрович 05.12 1(5)-Г
962 Мазуркевич Назар Русланович 15.11 1(5)-Г
963 Майдан Вероніка Олександрівна 13.03 1(5)-Г
964 Мальчик Назар Вікторович 18.02 1(5)-Г
965 Малюта Руслана Мирославівна 22.07 1(5)-Г
966 Матвійчук Анастасія Олександр. 09.08 1(5)-Г
967 Мацькова Анна Василівна 10.01 1(5)-Г
968 Микитюк Ростислав Андрійович 06.11 1(5)-Г
969 Осацька Валерія Євгенівна 02.02 1(5)-Г
970 Попик Єлизавета Романівна 25.02 1(5)-Г
971 Раац Володимир Костянтинович 28.07 1(5)-Г
972 Свистак Юліанна Юріївна 20.01 1(5)-Г
973 Стародуб Андрій Дмитрович 08.04 1(5)-Г
974 Терехова Олександра Богданівна 13.01 1(5)-Г
975 Ткаченко Ілля Олександрович 06.09 1(5)-Г
976 Фандуль Тарас Сергійович 29.11 1(5)-Г
977 Цимбалюк Артем Володимирович 21.05 1(5)-Г
978 Цішковська Валерія Володимир. 08.05 1(5)-Г
979 Шаварська Марія Ігорівна 06.04 1(5)-Г
980 Яблонський Костянтин Олександр. 04.06 1(5)-Г
981 Якимович Максим Вадимович 19.09 1(5)-Г
982 Ярмощук Діана Андріївна 23.03 1(5)-Г
Переглядів: 9680

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 147
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Кушнір Ілля (6(10)-Г)
Лищук Максим (5(9)-Б)
Маковський Дмитро (5(9)-Г)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
середа 08:56
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:35 - 13:20
6. 13:30 - 14:15
7. 14:20 - 15:05