xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [123]
2019-10-10 Ye.ua

У просторі думок

Докладніше...
2019-10-10 Бесага І.Є.

фотоконкурс "Хмельницький крізь фотооб’єктив"

Докладніше...
2019-10-10 Бесага І.Є.

ОСІННІЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

Докладніше...
Конкурси [291]
2019-10-18 Осатюк Н.А.

Перший етап предметних олімпіад

з 1 по 23 жовтня 2019

Докладніше...
2019-06-04 Колісецький В.О.

Команда гімназії  №2 "Січовики" - переможці міського етапу військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"

Докладніше...
2019-05-20 Томчишина Т.П.

Охорона  праці в малюнках

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [35]
2019-10-07 Миринюк В.М.

Спортивним і здоровим бути модно

Докладніше...
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
2019-04-26 Марцонь О.Г.

Молодь обирає здоров'я, молодь обирає життя!!!

Докладніше...
Свята [147]
2019-10-07 Удра Н.Д.

А вчителі  найактивніші  в нас!

Докладніше...
2019-09-05 Томчишина Т.П.

Кольорово-кульковий дивограй

Докладніше...
2019-06-04 Томчишина Т.П.

#Dancechildrenfest  у гімназії №2, або свято по-новому

Докладніше...
Загальні [159]
2019-10-18 Адміністрація
Звіт директора
 
 
Докладніше...
2019-06-04 Мельницька І.І.

Місячник  екології та благоустрою добіг кінця

Докладніше...
2019-05-11 Нєсмєянова О.

Раптівка проти булінгу, або не будь байдужим

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-28 20:06:10 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з астрономії та російської мови

Астрономія

І місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце - Тимощук Максим (11-Б), вчитель Карповець О.В.

 

Російська мова

ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Рожкова О.П.

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-25 10:10:00 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з фізичної культури та психології і педагогіки

Фізична культура

ІІ місце - Павлишинець Дар’я 11-А, вчителі Колісецький В.О., Косинська Г.С.

ІІ місце – Тимощук Максим 11-Б, вчителі Колісецький В.О., Косинська Г.С.

 

Психологія і педагогіка

ІІІ місце – Ліщук Оксана 11-А, вчитель Дячок Н.В.

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-25 09:02:42 

Вітаємо переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Диплом Учень Клас Науковий керівник Вчитель базового предмету
І ступінь Єршова Юлія 11-Б Федченко Т.Ф. Фєдік Ж.Л.
І ступінь Деревицька Наталія 10-А Полякова Г.Т. Полякова Г.Т.
І ступінь Кравчук Анастасія 10-Б Томчишина Т.П. Кравчук С.В.
         
ІІ ступінь Винничук Михайло 10-Б Орловська Н.М. Орловська Н.М.
ІІ ступінь Лесик Олена 9-В Тихонюк Н.С. Тихонюк Н.С.
ІІ ступінь Грома Яна 9-Б Тихонюк Н.С. Тихонюк Н.С.
ІІ ступінь Козира Владислав 11-А Степанова О.В. Дупляк Т.В.
ІІ ступінь Байковська Вікторія 11-Б Мудра І.І. Мудра І.І.
ІІ ступінь Гандзюк Юрій 11-Б Карповець О.В. Карповець О.В.
ІІ ступінь Жданова Дарія 11-Б Кремінський С.Г. Кремінський С.Г.
         
ІІІ ступінь Шиманський Михайло 11-Б Савва О.В. Савва О.В.
ІІІ ступінь Кошельник Вікторія 11-А Дупляк Т.В. Дупляк Т.В.
ІІІ ступінь Вєтка Юлія 11-А Кремінський С.Г. Дупляк Т.В.
ІІІ ступінь Ємельянова Марія 10-А Рожкова О.П. Мотрук О.С.
ІІІ ступінь Люкова Юлія 9-Б Пашко К.О. Пашко К.О.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-22 23:19:55 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

І місце - Педосюк Владислав (10-А), вчитель Савіцький О.М.

І місце - Шпичко Владислав (9-А), вчитель Савіцький О.М.

ІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІ місце - Донюк Ростислав (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ місце - Грищук Дарина (10-А), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ місце - Низенко Іван (10-В), вчитель Савіцький О.М.

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-21 11:22:25 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з правознавства

ІІ місце - Олійник Юлія (9-Г), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Атаманчук Тетяна (9-Б), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Кошельник Вікторія (11-А), вчитель Кремінський С.Г.

 
Переглядів: 225480

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 218
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Галущак Владислав (7(11)-Г)
Коваль Олександр (5(9)-В)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
вівторок 04:07
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10