xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
Міжнародна діяльність
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [93]
2018-02-16 Сініцька О.Л.

Світ відкритих уроків

 
Докладніше...
2018-02-14 Коцюба О.В.

Світ відкритих уроків

 
Докладніше...
2018-02-02 Гесаль А.В.

Світ відкритих уроків

Докладніше...
Конкурси [230]
2018-02-12 Косинська Г.С.

Вітаємо кращих шахістів

Докладніше...
2018-02-07 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад!

Докладніше...
2018-02-07 Адміністрація

Вітаємо переможців!

Докладніше...
Міжнар. діяльність [32]
2017-04-11 Адміністрація

Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Литви

Докладніше...
2017-03-27 Бесага І.Є.

Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
2017-03-25 Заклевська О.І.

Гімназисти проти тероризму

Докладніше...
Спорт [24]
2018-02-01 Косинська Г.С.

Шаховий турнір пам'яті героїв Крут

Докладніше...
2017-09-24 Томчишина Т.П.

Здоровим бути модно і стильно

Докладніше...
2017-09-07 Томчишина Т.П.

Футбол учні VS вчителі

Докладніше...
Свята [95]
2018-02-12 Точишина Т.П.

День учнівського самоврядування: знову і по-новому

Докладніше...
2018-01-28 Адміністрація

ЗАПРОШУЄМО НА ВЕЧІР ЗУСТРІЧІ З ВИПУСКНИКАМИ!

Докладніше...
2018-01-28 Олійник О.П.

Історичні події 1917-1918 рр.: актуально для наймолодших!

Докладніше...
Загальні [90]
2018-02-05 Федік Ж.Л.

Шукайте свої обрії

Докладніше...
2018-02-01 Осатюк Н.А., Томчишина Т.П.

Інноваційний освітній  простір: крок за кроком

Докладніше...
2018-01-23 Томчишина Т.П.

Тренінг "Будьмо активними", або Школа лідерів знову зібралась

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: АдміністраціяКонкурси  2013-12-11 10:55:48 

Вітаємо  команду   гімназії №2 "Patria" у складі:

  • Бойка О. (капітан) 10-Б клас,
  • Олійник Ю. 10-Б клас,
  • Лук’янчикової  А. 10-Б  клас,
  • Дем’янишина  Я. 11-А клас,
  • Педосюка  В. 11-А клас,
  • Михайленко Б 11-А клас,

яка здобула перемогу в  міському брейн-рингу  на тему "Конституція  як основоположний акт правової системи України".

керівник команди: Кремінський С.Г.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2013-12-10 11:02:13 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з біології, астрономії та англійської мови

Біологія

ІІ місце - Грома Яна (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.

ІІІ місце - Винничук Михайло (11-Б), вчитель Тихонюк Н.С.

ІІІ місце - Кордиш Олексій (11-Б), вчитель Тихонюк Н.С.

ІІІ місце - Савалик Марина (9-В), вчитель Савва О.В.,

ІІІ місце - Шатровський Андрій, вчитель Савва О.В.

ІІІ місце - Мисана Анжеліка (8-Г), вчитель Савва О.В.

ІІІ місце - Бойко В`ячеслав (8-Б), вчитель Савва О.В.

ІІІ місце - Гуцал Юлія (8-Г), вчитель Савва О.В.

 

Астрономія

І місце - Винничук Михайло (11-Б), вчитель Карповець О.В.

І місце - Карга Марина (10-А), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце - Стецюк Вікторія (10-А), вчитель Карповець О.В.

 

Англійська мова

ІІІ місце - Хіміч Катерина (8-Б), вчитель Заклевська О.І.

ІІІ місце - Рогова Анастасія (8-В), вчитель Ткач Т.Б.

ІІІ місце - Левчик Катерина (9-Б), вчитель Троцюк Т.А.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2013-12-02 21:14:15 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з правознавства, російської мови та математики

Правознавство

ІІ місце - Атаманчук Тетяна (10-Б), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Олійник Юлія (10-Б), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Лук`янчикова Анастасія (10-Б), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Грома Яна (10-Б), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Деревицька Наталія (11-А), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Вашеняк Артем (9-А), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Галкіна Валерія (9-Г), вчитель Кремінський С.Г.

 

Російська мова

І місце - Мисан Анжеліка (8-Г), вчитель Рожкова О.П.

ІІІ місце - Гуцал Юлія (8-Г), вчитель Рожкова О.П.

 

Математика

ІІ місце - Петров Денис (8-А), вчитель Удра Н.Д.

ІІ місце - Мартинюк Віталій (7-Б), вчитель Приходько І.О.

ІІ місце - Марченко Максим (6-Г), вчитель Гесаль А.В.

ІІ місце - Кашина Олександра (6-А), вчитель Усова А.С.

ІІІ місце - Винничук Михайло (11-Б), вчитель Кузенна В.О.

ІІІ місце - Бевза Дмитро (9-Б), вчитель Усова А.С.

 
 Джерело: АдміністраціяНавчання  2013-12-02 20:18:29 

27.11.2013 року на базі гімназії №2 відбувся семінар «Сучасний урок - джерело творчої та натхненної праці вчителя та учня».

На семінарі популяризувався досвід гімназії №2 з питання активізації пізнавальної активності учнів та професійного становлення педагогів шляхом застосування інноваційних форм та методів проведення сучасного уроку.

  

Виступ заступника директора з навчально-виховної роботи Удри Н.Д.

«Ми це робимо так» з досвіду роботи керівника творчої групи «Школи молодого вчителя»

 Заклевська О.І., керівник творчої групи,вчитель англійської мови

 

Презентація роботи творчої групи «Сучасний урок як показник майстерності вчителя» Білоус В.В., керівник творчої групи, вчитель української мови та літератури

 

Школа успіху запрошує…

Елемент тренінгу «Як стати успішним педагогом»

Рожкова О.П., вчитель світової літератури, Чекіна Т.В., вчитель економіки та географії

Робота майстерні «Творче дозвілля»

Гуменюк Н.В., педагог-організатор, вчитель художньої культури,  

Савицька Г.О., педагог-організатор, вчитель образотворчого мистецтва

   

 

Підвищення пізнавальної активності учнів шляхом застосування ІКТ

Мисик Т.В., вчитель хімії

 

Вернісаж відкритих уроків

Ознайомитись з таємницею он-лайн тестування, використанням інтерактивних методів навчання наші колеги змогли під час уроку української мови «Дослідження проводять знавці», який проводила вчитель української мови та літератури вищої категорії, вчитель-методист, заступник директора з наукової роботи Осатюк Н.А.

  

Сучасний урок неможливо уявити без мультимедійної дошки та діалогового навчання. Це було представлено на уроці математики «Пропорція. Розв’язання вправ на пропорції», який проводила вчитель математики вищої категорії Гесаль А.В.

 

Вчитель світової літератури вищої категорії, старший вчитель, Федченко Т.Ф. на уроці «Поема «Енеїда» як літературна обробка легенди про троянця Енея – засновника Риму» ознайомила з прийомами критичного мислення, з навичками конспектування та з родзинками роботи з експрес-зошитами.

 

Навички науково-дослідної, експериментальної діяльності були продемонстровані на уроці вчителя біології вищої категорії, вчителя-методиста Тихонюк Н.С. «Порівняльна характеристика клітин прокаріотів та еукаріотів»

 

Аналізувати, робити висновки, набувати життєвих компетентностей учні мали можливість під час уроку «Деградація природи. Основні причини деградації природних компонентів» вчителя екології та хімії  І кваліфікаційної категорії Бородій Н.І.

  

Дізнатися чи дружать фізика з математикою наші колеги мали можливість під час інтегрованого уроку «Застосування похідної при розв’язанні задач з фізики», де уміння логічно мислити дозволило учням досягти успіхів у підкоренні вершин споріднених наук. Урок проводили: вчитель математики вищої категорії, старший вчитель Кузенна В.О. та вчитель фізики вищої категорії, старший вчитель Карповець О.В.

  

Доторкнутися душею до прекрасного, розкрити таємниці літературної творчості, на декілька хвилин поринути у атмосферу справжнього театру, побувати на гостинах майстрині літературного слова усі учасники семінару змогли на літературній зустрічі «Прометеї наших душ», яку майстерно провела вчитель світової літератури вищої категорії, вчитель-методист Федік Ж.Л.

  

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2013-11-26 12:45:23 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з украънської мови та фізики

Українська мова

ІІ місце - Мисан Анжеліка (8-Г), вчитель Томчишина Т.П.

ІІІ місце - Бориславська Вікторія (7-Б), вчитель Коваль Г.А.

ІІІ місце - Яковлева Катерина (7-Г), вчитель Пашко К.О.

ІІІ місце - Рубан Вероніка (8-Б), вчитель Томчишина Т.П.

ІІІ місце - Кирилюк Тетяна (8-А), вчитель Дорога С.В.

ІІІ місце - Килимчук Єлизовета (8-Б), вчитель Осатюк Н.А.

ІІІ місце - Галкіна Валерія (9-Г), вчитель Білоус В.В.

ІІІ місце - Левчик Катерина (9-Б), вчитель Мотрук О.С.

ІІІ місце - Олійник Юлія (19-Б), вчитель Дорога С.В.

ІІІ місце - Грома Яна (10-Б), вчитель Дорога С.В.

ІІІ місце - Задорожна Аліна (11-А), вчитель Мотрук О.С.

ІІІ місце - Деревицька Наталія (11-А), вчитель Мотрук О.С.

ІІІ місце - Карга Марина (10-А), вчитель Дорога С.В.

 

Фізика

ІІ місце - Винничук Михайло (11-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце - Килимчук Єлизавета (8-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Бевза Дмитро (9-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Вашеняк Артем (9-А), вчитель Літвінова С.П.

ІІІ місце - Федчук Олена (7-Д), вчитель Карповець О.В.

 
Переглядів: 140069

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Винничук М. 128
2 Грома Я. 114
3 Уткін А. 109
3 Мисан А. 109
4 Авсієвич В. 105
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Килимчук Є. 66
10 Шпичко А. 63

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Байкова Олександра (6(10)-Г)
Дзюбак Кірілл (2(6)-Б)
Ковальчук Леся (7(11)-А)
Михайлов Назарій (1(5)-А)
Тертична Олександра (4(8)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
вівторок 03:46
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:35 - 13:20
6. 13:30 - 14:15
7. 14:20 - 15:05