xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
Khmelnitskiy
     
   Main
 
   News
 
   Photogallery
 
   Contacts
 
   Map of site
 

General information
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
International activity
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Studing
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Guests` book
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Casual photography

Last news:

Навчання [115]
2019-03-27 Томчишина Т.П.

Тренінг для класних керівників "Мотивація. Цілепокладання. Організація діяльності класних керівників"

Докладніше...
2019-02-28 Адміністрація

Гімназія №2

з 01 квітня по 31 травня 2019 року

проводить прийом заяв

на участь у конкурсному відборі

на навчання у

1(5) класах гімназії.

зразки завдань

Докладніше...
2019-02-03 Савицька Г.О.

Пам'ятатй  про Крути

Докладніше...
Конкурси [286]
2019-04-16 Білоус В.В.

Вітаємо переможця Міжнародного мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка

Докладніше...
2019-04-05 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської олімпади з інформатики (програмування)

Докладніше...
2019-04-05 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпади з хімії

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [32]
2019-02-03 Кабальська М.І.

Вітаємо наших шахістів

Докладніше...
2018-12-12 Томчишина Т.П.

Гімназисти-учасники Всеукраїнських спортивних змагань  “Cool Games”

Докладніше...
2018-11-26 Савва О.В.

Вітаємо абсолютного чемпіона

Докладніше...
Свята [136]
2019-04-24 Томчишина Т.П.

День відкритих дверей у гімназії №2,або ми радо чекаємо на вас!

Докладніше...
2019-04-23 Гесаль А.В.

Сім  днів з МІФ, або Тиждень точних наук у гімназії №2

Докладніше...
2019-04-18 Адміністрація

Гімназія№2 запрошує на День відкритих дверей

Докладніше...
Загальні [150]
2019-04-24 Степанова О.В.

Як наші туристів містом водили, або 14 екскурсій за один день - це реально!!!

Докладніше...
2019-04-23 Трачук В.В.

Моніторинг

Докладніше...
2019-04-09 Степанова О.В.

Вітаємо переможців конкурсу найкращих практик "Змінюй світ: досягай 17 Цілей Сталого Розвитку»

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Source: Осатюк Н.А.Конкурси  2014-12-22 09:02:19 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

ІІ місце - Марченко Максим (7-Г), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Яхнюк Аліна (7-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Мариняк Владислав (7-В), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Василишин Максим (7-В), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Савченко Вероніка (7-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Главацька Анастасія (8-В), вчитель Літвінова С.П.

ІІІ місце - Федчук Олена (8-Д), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Бойко В'ячеслав (9-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Килимчук Єлизавета (9-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Вашеняк Артем (10-А), вчитель Літвінова С.П.

ІІІ місце - Карга Марина (11-А), вчитель Карповець О.В.

 
 Source: Осатюк Н.А.Конкурси  2014-12-16 11:31:17 

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

ІІ місце - Олійник Юлія (11-Б), вчитель Кравчук С.В.

ІІІ місце - Швець Вікторія (10-Б), вчитель Мотрук О.С.

ІІІ місце - Швець Анна (7-Б), вчитель Мотрук О.С.

ІІІ місце - Степанов Тарас (5-Б), вчитель Білоус В.В.

 
 Source: Осатюк Н.А.Конкурси  2014-12-14 18:21:22 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, астрономії та інформатики(програмування)

 

Біологія

І місце - Бойко Олександр (11-Б), вчитель Тихонюк Н.С.

ІІ місце - Карга Марина (11-Б), вчитель Тихонюк Н.С.

ІІ місце - Вашеняк Артем (10-А), вчитель Савва О.В.

ІІ місце - Шатровський Андрій (10-А), вчитель Савва О.В.

ІІ місце - Федчук Олена (8-Д), вчитель Миколаєнко Н.Ф.

ІІІ місце - Грома Яна (11-Б), вчитель Тихонюк Н.С.

ІІІ місце - Мисан Анжеліка (9-Г), вчитель Савва О.В.

ІІІ місце - Яблонська Анна (8-В), вчитель Тихонюк Н.С.

 

Астрономія

ІІ місце - Кукурудза Анна (10-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Стецюк Вікторія (11-А), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Деда Анастасія (10-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце - Левчук Анастасія (11-В), вчитель Літвінова С.П.

 

Інформатика (програмування)

ІІ місце - Шпичко Владислав (11-А), вчитель Савіцький О.М.

ІІ місце - Мартинюк Віталій (8-Б), вчитель Савіцький О.М.

Переможці отримали у подарунок картку Microsoft DreamSpark, що надає можливість учням не тільки отримати доступ до ліцензійного програмного забезпечення, але й розробити та опублікувати свої програми для Windows Phone 7 і Windows 8.  

 
 Source: Томчишина Т.П.Загальні  2014-12-13 17:25:21 

Гімназисти вирішили допомогти дітям-сиротам

 
 Source: Осатюк Н.А.Конкурси  2014-12-10 14:05:04 

Документація МАН 2014

Заявка МАН (оновлена)

Анкета учасника ІІ етапу МАН (оновлена)

Зразок титулки (оновлена)

Умови визначення результатів Конкурсу-захисту наукових робіт МАН (заочне оцінювання, контрольна робота)

Критерії оцінювання захисту наукової роботи (оновлені)

Перелік секцій та відділень МАН

Основні вимоги до написання та оформлення наукових робіт МАН

 

 

 
Viewing: 162727

Authorization:
Login:
Password:
Remember

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 218
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Уткін А. 109
4 Мисан А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Questioning:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Демідова Діана (2(6)-Б)
Колесник Марія (4(8)-А)
Лабчук Марія (3(7)-А)
Одринська Лоліта (3(7)-В)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
середа 12:58
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10