xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
Khmelnitskiy
     
   Main
 
   News
 
   Photogallery
 
   Contacts
 
   Map of site
 

General information
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
International activity
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Studing
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Guests` book
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Casual photography

Last news:

Навчання [125]
2019-12-06 Осатюк Н.А.

Формуймо позитивне ставлення  до навчання

Докладніше...
2019-10-28 Гесаль А.В.

Майбутнє  за STEM-освітою

Докладніше...
2019-10-10 Ye.ua

У просторі думок

Докладніше...
Конкурси [301]
2019-12-10 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможця ІІ-го етапу олімпіади з польської мови

Докладніше...
2019-12-10 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІ-го етапу олімпіади з хімії

Докладніше...
2019-12-10 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІ-го етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [36]
2019-10-28 Адміністрація

Збулася мрія: гімназисти мають новий стадіон!!!

Докладніше...
2019-10-07 Миринюк В.М.

Спортивним і здоровим бути модно

Докладніше...
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
Свята [150]
2019-11-21 Білоус В.В.

Гімназисти пишуть диктант національної єдності

Докладніше...
2019-11-07 Адміністрація

Гімназія №2 відзначила  своє 50ліття

Докладніше...
2019-10-28 Адміністрація

Вітаємо маленьких гімназистів з посвятою

Докладніше...
Загальні [163]
2019-12-06 Томчишина Т.П.

Зустріч з поетом-бардом Ігорем Білим відбулася у гімназії №2

Докладніше...
2019-12-06 Томчишина Т.П.

Зупинимо булінг разом

Докладніше...
2019-12-06 Гаврилова Я.І.

Час вирушати в мандрівку дивовижним світом пригод та цікавих завдань!

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
Конкурси
 Source: Осатюк Н.А.  2019-12-10 09:05:46 

Вітаємо переможця ІІ-го етапу олімпіади з польської мови

ІІІ м – Услугіна Марія 9-В, вчитель Гализнюк Анастасія Валеріївна.

 
 Source: Осатюк Н.А.  2019-12-10 09:01:57 

Вітаємо переможців ІІ-го етапу олімпіади з хімії

І м – Крук Дарина 10-Б, вчитель Трачук В.В.

І м – Ковзун Вікторія 9-Д, вчитель Мисик Т.В.

ІІ м – Мусій Артем 9-А, вчитель Бородій Н.І.

ІІ м – Книр Яна 7-А, вчитель Бородій Н.І.

ІІІ м – Ковтун Христина 8-Г, вчитель Мисик Т.В.

ІІІ м – Базилюк Ірина 8-Б, вчитель Бородій Н.І.

ІІІ м – Ломоносова Софія 8-Б, вчитель Бородій Н.І.

ІІІ м – Антошина Дар’я 7-А, вчитель Бородій Н.І.

 
 Source: Осатюк Н.А.  2019-12-10 08:30:21 

Вітаємо переможців ІІ-го етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І м - Чуча Анна 9-А, вчитель Івасюк Т.М

ІІ м – Буняк Валерія 11-А, вчитель Івасюк Т.М.

ІІІ м – Степанов Тарас 10-Б, вчитель Коцюба О.В.

ІІІ м – Островська Катерина 8-Б, вчитель Бородій І.Б.

ІІІ м – Кирилюк Софія 5-Б, вчитель Кравчук С.В.

 
 Source: Гесаль А.В.  2019-12-06 23:39:37 

Вітаємо з перемогою юних інформатиків

Команда "Оптиміст" від міста Хмельницького виборола ІІІ  місце у фінальному етапі XVIII Всеукраїнського турніру юних інформатиків, який проходив у Кривому Розі. Склад команди: Дядюк Антон, Авсієвич Володимир, Денисюк Владислав, Буяр Андрій, Вербицький Артур, керівник команди Куліковський О.Д.  Із 17 команд сумарний результат команди - сьомий.

Вітаємо учасника команди, учня 11-А класу Авсієвича Володимира та зичимо перемог у подальшому!!!
 
Гесаль А.В.
 
 Source: Осатюк Н.А.  2019-11-30 23:28:57 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

ІІ м – Ковальов Владислав 11-Б, вчитель Карповець О.В.

ІІ м – Свінціцька Маріна 10-Г, вчитель Карповець О.В.

ІІ м – Книр Яна 7-А, вчитель Жуковська А.В.

ІІІ м – Авсієвич Володимир 11-А, вчитель Карповець О.В.

ІІІ м – Лисенко Владислав 11-А, вчитель Карповець О.В.

ІІІ м – Бевза Катерина 10-Г, вчитель Карповець О.В.

ІІІ м – Фадєєв Антон 10-Г, вчитель Карповець О.В.

ІІІ м - Трембач Кіріл 9-А, вчитель Жуковська А.В.

ІІІ м - Ковзун Вікторія 9-Д, вчитель Жуковська А.В.

ІІІ м - Мусій Артем 9-А, вчитель Жуковська А.В.

ІІІ м - Мартинова Анастасія 8-Д, вчитель Шандригіна О.В.

ІІІ м - Бубенюк Єгор 8-А, вчитель Шандригіна О.В.

ІІІ м - Матюніна Інга 8-Д, вчитель Шандригіна О.В.

ІІІ м - Столярчук Юлія 7-Б, вчитель Жуковська А.В.

ІІІ м - Савкова Тетяна 7-А, вчитель Жуковська А.В.

 
Viewing: 246061

Authorization:
Login:
Password:
Remember

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 220
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Questioning:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Вашеняк Л.Г. (17.12)
Савіцький О.М. (17.12)
Івасюк Т.М. (22.12)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Чорномаз Анна (1(5)-Г)
Островська Катерина (4(8)-Б)
Разумова Олександра (5(9)-Б)
Хабаль Анастасія (7(11)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
п'ятниця 08:07
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10