xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
г. Хмельницкий
     
   Главня
 
   Новости
 
   Фотогалерея
 
   Контакты
 
   Карта сайта
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [114]
2019-02-28 Адміністрація

Гімназія №2

з 01 квітня по 31 травня 2019 року

проводить прийом заяв

на участь у конкурсному відборі

на навчання у

1(5) класах гімназії.

зразки завдань

Докладніше...
2019-02-03 Савицька Г.О.

Пам'ятатй  про Крути

Докладніше...
2018-12-19 Троцюк Т.А.

Вивчення іноземної мови може бути цікаве та нестандартне….

Докладніше...
Конкурси [279]
2019-03-23 Адміністрація

Вітаємо переможців загальноміського квесту

Докладніше...
2019-03-12 Хомяк І.Я., Бородій І.Б.
Пишаємося нашими гімназистами!
Докладніше...
2019-03-12 Гуменюк Н.В.

Вітаємо переможців Євроквесту "Перлинки Європи"

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [32]
2019-02-03 Кабальська М.І.

Вітаємо наших шахістів

Докладніше...
2018-12-12 Томчишина Т.П.

Гімназисти-учасники Всеукраїнських спортивних змагань  “Cool Games”

Докладніше...
2018-11-26 Савва О.В.

Вітаємо абсолютного чемпіона

Докладніше...
Свята [131]
2019-03-12 Осатюк Н.А.

Любові  всевишній присвячується

Докладніше...
2019-02-03 Савицька Г.О.

Вечір зустрічі з випускниками у гімназії №2

Докладніше...
2019-02-03 Дмитро Савчук

У гімназії №2 відкрили  фотовиствку "Захисникам Собороності присвячується" 

Докладніше...
Загальні [142]
2019-03-23 Адміністрація

Ділимося досвідом з колегами

Докладніше...
2019-03-23 Гуменюк Н.В.

Диво з паперу та дроту, або краса своїми руками

Докладніше...
2019-03-23 Томчишина Т.П.

Булінг: знати,щоб зупинити

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Источник: Осатюк Н.А.Конкурси  2019-01-09 10:16:47 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ УЧНІВСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ МАН!

І місце – Швець Анна, 11-Б,секція «Українська література», педагогічний керівник – Осатюк Н.А.
І місце – Сис Юлія, 11-Б, секція «Журналістика», педагогічний керівник – Томчишина Т.П.
І місце – Авсієвич Володимир, 10-А, секція, «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту», педагогічний керівник – Савіцький О.М.
І місце – Буняк Валерія, 10-А, секція «Педагогіка», педагогічний керівник – Степанова О.В.
 
ІІ місце – Смоляр Вікторія, 11-А, секція «Мистецтвознавство», педагогічний керівник – Гуменюк Н.В.
ІІ місце – Лісова Вікторія, 11-А, секція «Німецька мова», педагогічний керівник – Антонова Л.А.
ІІ місце – Гошта Вікторія, 11-А, секція «Психологія», педагогічний керівник – Стефанцева С.А.
ІІ місце – Ковальчук Анастасія, 11-В, секція «Правознавство», педагогічний керівник – Кремінський С.Г.
ІІ місце – Василишин Максим, 11-В, секція «Зарубіжна література», педагогічний керівник – Федік Ж.Л.
ІІ місце – Білик Анастасія, 11-В, секція «Українська мова», педагогічний керівник – Федченко Т.Ф.
ІІ місце – Гринишин Марія, 11-В, секція «Загальна біологія», педагогічний керівник – Тихонюк Н.С.
ІІ місце – Марценков Олександр, 11-Г, секція «Англійська мова», педагогічний керівник – Сініцька О.Л.
ІІ місце – Любовецька Дар’я, 11-Г, секція «Мікроекономіка та макроекономіка», педагогічний керівник – Чекіна Т.В.
ІІ місце – Горностай Данило, 10-В, секція «Англійська мова», педагогічний керівник – Троцюк Т.А.
ІІ місце – Лукомська Катерина, 10-В, секція «Ветеринарія та зоотехнія», педагогічний керівник – Савва О.В.
ІІ місце – Фадєєв Антон, 9-Г, секція «Журналістика», педагогічний керівник – Білоус В.В.
ІІ місце – Соловей Марія, 9-В, секція «Агрономія», педагогічний керівник – Мисик Т.В.
 
ІІІ місце – Стецюк Інна, 10-А, секція «Мистецтвознавство», педагогічний керівник – Івасюк Т.М.
ІІІ місце – Квасниця Катерина, 10-Г, секція «Валеологія», педагогічний керівник – Савва О.В.
ІІІ місце – Войткова Анна, 10-Г, секція «Медицина», педагогічний керівник – Савва О.В.
ІІІ місце – Смоляр Вікторія, 11-А, секція «Українська мова», педагогічний керівник – Гаврілова Я.І.
ІІІ місце – Сис Юлія, 11-Б, секція «Англійська мова», педагогічний керівник – Столяр Л.Л.
ІІІ місце – Стахміч Діана, 11-Б, секція «Валеологія», педагогічний керівник – Бородій Н.І.
ІІІ місце – Любовецька Дар’я, 11-Г, секція «Теоретична фізика», педагогічний керівник – Карповець О.В.
ІІІ місце – Коржова Дар’я, 9-Б, секція «Історичне краєзнавство», педагогічний керівник – Футорна М.П.
 
 Источник: Карпунець О.Загальні  2019-01-09 01:08:31 

Проект «Шкільний офіцер поліції» презентували у гімназії №2 м.Хмельницького

 
 Источник: Луков А.Свята  2019-01-02 09:59:49 

Гімназисти та вчителі стали помічниками Святого Миколая

Передноворічні  дні - це час творити  маленькі дива, тому нещодавно у гімназії № 2 відбулося дві акції милосердя, на яких усі, від дорослого до малого,  стали добрими помічниками Святого Миколая, адже  добро потрібно робити своїми руками. Нехай теплі подарунки маленьким друзям з Хмельниччини і Тернополя  та  вітамінні страви  бійцям АТО зігріють серця, наповнять їх доброю надією та сподіваннями на краще. Щиро  дякуємо  усім  гімназистам та їх батькам  за  допомогу  у реалізації  благодійних акцій. Кожна  добра  справа - це крок до миру і єднання. Спасибі  усій  гімназійній родині!!! 

Помічники

 
 Источник: Осатюк Н.А.Конкурси  2018-12-27 10:05:44 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

ІІ м - Даньков Артем (10-В), вчитель Кремінський С.Г.

ІІ м - Свінціцька Марина (9-А), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ м - Смоляр Вікторія (11-А), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ м - Янюк Аліна (11-Б), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ м - Соломаха Владислав (10-Г), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ м - Бевза Катерина (9-Г), вчитель Кремінський С.Г.

 
 Источник: Осатюк Н.А.Конкурси  2018-12-26 18:39:21 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (інформаційні технології)

І м - Авсієвич Володимир (10-А), вчитель Савіцький О.М.

І м - Ковальов Владислав (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІ м - Алексеєв Михайло (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІ м - Кушнір Юлія (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІ м - Яриш Владислав (9-А), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ м - Барабаш Артем (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ м - Свінціцька Марина (9-А), вчитель Савіцький О.М., Савчук О.Є

 
Просмотров: 161513

Авторизация:
Логин:
Пароль:
Запомнить

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 188
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Уткін А. 109
4 Мисан А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опрос:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Заборська Л.К.

В цьому місяці будуть:
Удра Н.Д. (30.03)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Антошина Дарія (2(6)-А)
Муха Микола (3(7)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
понеділок 01:12
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10