xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
г. Хмельницкий
     
   Главня
 
   Новости
 
   Фотогалерея
 
   Контакты
 
   Карта сайта
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [109]
2018-11-07 Осатюк Н.А.

Критичне мислення для вчителів

Докладніше...
2018-10-30 Лакей А.І.

Музеї на користь дітям

Докладніше...
2018-10-30 Гуменюк Н.В.
Візуалізумо матеріал  і полегшуємо навчання
Докладніше...
Конкурси [249]
2018-11-12 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Докладніше...
2018-11-12 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Докладніше...
2018-11-12 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевчена

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [29]
2018-10-30 Колісецький В.О.

Вітаємо команду гімназії №2 - переможців обласних змагань з гандболу

Докладніше...
2018-10-08 Косинська Г.С.

Спортивним бути  модно, або як гімназисти провели  місячник фізичної культури

Докладніше...
2018-03-29 Косинська Г.С.

Вітаємо з перемогою!

Докладніше...
Свята [116]
2018-11-14 Байдич С.

Без музики так холодного словам

 

Докладніше...
2018-11-14 Мельницька І.І.

День енергозбереження в гімназії №2

Докладніше...
2018-11-14 Білоус В.В.

Плекаймо рідну мову

Докладніше...
Загальні [112]
2018-11-14 Луков Т.

Допоможи братам своїм  меншим 

Докладніше...
2018-10-30 Тихонюк Н.С.

Алея  пам'яті в гімназії №2

Докладніше...
2018-10-30 Крамнична В.

Школа успіху в гімназії№2

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-28 20:06:10 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з астрономії та російської мови

Астрономія

І місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце - Тимощук Максим (11-Б), вчитель Карповець О.В.

 

Російська мова

ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Рожкова О.П.

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-25 10:10:00 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з фізичної культури та психології і педагогіки

Фізична культура

ІІ місце - Павлишинець Дар’я 11-А, вчителі Колісецький В.О., Косинська Г.С.

ІІ місце – Тимощук Максим 11-Б, вчителі Колісецький В.О., Косинська Г.С.

 

Психологія і педагогіка

ІІІ місце – Ліщук Оксана 11-А, вчитель Дячок Н.В.

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-25 09:02:42 

Вітаємо переможців І-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Диплом Учень Клас Науковий керівник Вчитель базового предмету
І ступінь Єршова Юлія 11-Б Федченко Т.Ф. Фєдік Ж.Л.
І ступінь Деревицька Наталія 10-А Полякова Г.Т. Полякова Г.Т.
І ступінь Кравчук Анастасія 10-Б Томчишина Т.П. Кравчук С.В.
         
ІІ ступінь Винничук Михайло 10-Б Орловська Н.М. Орловська Н.М.
ІІ ступінь Лесик Олена 9-В Тихонюк Н.С. Тихонюк Н.С.
ІІ ступінь Грома Яна 9-Б Тихонюк Н.С. Тихонюк Н.С.
ІІ ступінь Козира Владислав 11-А Степанова О.В. Дупляк Т.В.
ІІ ступінь Байковська Вікторія 11-Б Мудра І.І. Мудра І.І.
ІІ ступінь Гандзюк Юрій 11-Б Карповець О.В. Карповець О.В.
ІІ ступінь Жданова Дарія 11-Б Кремінський С.Г. Кремінський С.Г.
         
ІІІ ступінь Шиманський Михайло 11-Б Савва О.В. Савва О.В.
ІІІ ступінь Кошельник Вікторія 11-А Дупляк Т.В. Дупляк Т.В.
ІІІ ступінь Вєтка Юлія 11-А Кремінський С.Г. Дупляк Т.В.
ІІІ ступінь Ємельянова Марія 10-А Рожкова О.П. Мотрук О.С.
ІІІ ступінь Люкова Юлія 9-Б Пашко К.О. Пашко К.О.

 

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-22 23:19:55 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

І місце - Педосюк Владислав (10-А), вчитель Савіцький О.М.

І місце - Шпичко Владислав (9-А), вчитель Савіцький О.М.

ІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІ місце - Донюк Ростислав (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ місце - Грищук Дарина (10-А), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ місце - Низенко Іван (10-В), вчитель Савіцький О.М.

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-12-21 11:22:25 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з правознавства

ІІ місце - Олійник Юлія (9-Г), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Атаманчук Тетяна (9-Б), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ місце - Кошельник Вікторія (11-А), вчитель Кремінський С.Г.

 
Просмотров: 155215

Авторизация:
Логин:
Пароль:
Запомнить

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 147
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опрос:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Федік Ж.Л. (23.11)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Воробйова Олександра (4(8)-В)
Костюк Максим (2(6)-Г)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
понеділок 13:07
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10