xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [109]
2018-11-07 Осатюк Н.А.

Критичне мислення для вчителів

Докладніше...
2018-10-30 Лакей А.І.

Музеї на користь дітям

Докладніше...
2018-10-30 Гуменюк Н.В.
Візуалізумо матеріал  і полегшуємо навчання
Докладніше...
Конкурси [249]
2018-11-12 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Докладніше...
2018-11-12 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Докладніше...
2018-11-12 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевчена

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [29]
2018-10-30 Колісецький В.О.

Вітаємо команду гімназії №2 - переможців обласних змагань з гандболу

Докладніше...
2018-10-08 Косинська Г.С.

Спортивним бути  модно, або як гімназисти провели  місячник фізичної культури

Докладніше...
2018-03-29 Косинська Г.С.

Вітаємо з перемогою!

Докладніше...
Свята [116]
2018-11-14 Байдич С.

Без музики так холодного словам

 

Докладніше...
2018-11-14 Мельницька І.І.

День енергозбереження в гімназії №2

Докладніше...
2018-11-14 Білоус В.В.

Плекаймо рідну мову

Докладніше...
Загальні [112]
2018-11-14 Луков Т.

Допоможи братам своїм  меншим 

Докладніше...
2018-10-30 Тихонюк Н.С.

Алея  пам'яті в гімназії №2

Докладніше...
2018-10-30 Крамнична В.

Школа успіху в гімназії№2

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: АдміністраціяЗагальні  2016-01-12 14:19:02 

Розпорядження міського голови О. Симчишина від 31.12.2015 року №408-р «Про затвердження графіку прийому громадян керівниками виконавчих органів Хмельницької міської ради в приміщенні управління адміністративних послуг на перше півріччя 2016 року»

ГРАФІК

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові, посада

Дата і години прийому

1

Білоус Дмитро Дмитрович – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці

4-й четвер другого місяця кварталу від 16.00 до 18.00

2

Василишин Михайло Йосипович  - начальник управління охорони здоров’я

2-й четвер місяця від 11.00 до 13.00

3

Мандзій Олена Володимирівна – заступник начальника управління молоді та спорту

2-й, 4-й четвер місяця від 14.00 до 16.00

4

Воронецький Словян Ількович – начальник управління праці та соціального захисту населення

щосереди від 11.00 до 13.00

5

Гуляк Людмила Володимирівна – заступник начальника управління охорони здоров’я з медичних питань

3-й понеділок місяця від 11.00 до 13.00

6

Гурський Віталій Віталійович – заступник начальника управління житлово-комунального господарства з питань комунального господарства

3-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

7

Демчук Лілія Григорівна – завідуюча юридичним відділом

1-а п’ятниця місяця від 15.00 до 17.00

8

Дика Світлана Михайлівна – начальник служби у справах дітей

1,3 вівторок щомісяця від 09.00 до 11.00

9

Дунаєвський Віктор Володимирович – начальник управління архітектури та містобудування - головний архітектор міста

щочетверга від 11.00 до 13.00

10

Сирота Олег Миколайович – заступник начальника управління освіти

2-й, 4-й четвер місяця від 11.00 до 13.00

11

Федоченко Наталія  Анатоліївна – заступник начальника управління комунального майна

щосереди від 09.00 до 11.00

12

Коростіль Анатолій Миколайович – завідуючий відділом обліку та розподілу житлової площі

щовівторка від 09.00 до 11.00

13

Шепурев Сергій Валерійович – заступник начальника управління транспорту та зв’язку

2-й, 4-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

14

Крамар Аліна Володимирівна – заступник завідуючої юридичним відділом

3-я п’ятниця місяця від 15.00 до 17.00

15

Круч Олена Олександрівна – заступник завідуючого архівним відділом

щосереди від 09.00 до 11.00

16

Кучевська Ганна Володимирівна - заступник завідуючої юридичним відділом

2-а п’ятниця місяця від 15.00 до 17.00

17

Москалюк Валентина Іванівна – начальник управління торгівлі

1-а, 3-я п’ятниця місяця від 14.00 до 16.00

18

Дупляк Тетяна Василівна – в.о. начальника управління освіти

щочетверга від 09.00 до 11.00

19

Погорілець Людмила Олександрівна – перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення

1-й, 3-й четвер місяця від 11.00 до 13.00

20

Луков Олександр Васильович – начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста

2-а, 4-а середа місяця від 11.00 до 13.00

21

Бондар Владислав Іванович – заступник начальника управління  з питань житлового господарства

1-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

22

Самишкін Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи

1-й, 3-й четвер місяця від 14.00 до 16.00

23

Слободяник Людмила Анатоліївна - заступник начальника управління охорони здоров’я з медичних питань

1-й понеділок місяця від 11.00 до 13.00

24

Сувілова Лариса Анатоліївна – заступник начальника служби у справах дітей

2-й, 4-й вівторок місяця від 09.00 до 11.00

25

Тарчевський Альбін Станіславович – начальник управління культури і туризму

1-а, 3-я середа місяця від 11.00 до 13.00

26

Чапайда Віктор Леонідович – начальник управління житлово-комунального господарства

2-й, 4-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

27

Кожемяко Леся Василівна – заступник начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи

2-й, 4-й четвер місяця від 14-00 до 16-00

 

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2015-12-28 17:25:31 

ВІТАЄМО

переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт!

 

І диплом – Швець Вікторія (11-Б), відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, педагогічний керівник – Мотрук О.С.

І диплом – Килимчук Єлізавета (10-В), відділення філософії та суспільствознавства, педагогічний керівник – Осатюк Н.А.

І диплом – Шикерун Артем (10-Б), відділення філософії та суспільствознавства, педагогічний керівник – Гуменюк Н.В.

ІІ диплом – Деда Анастасія (11-Б), відділення хімії та біології, педагогічний керівник – Тихонюк Н.С.

ІІ диплом – Гуцал Юлія (10-А), відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, педагогічний керівник – Томчишина Т.П.

ІІ диплом – Любовецький Станіслав (11-Б), відділення філософії та суспільствознавства, педагогічний керівник – Степанова О.В.

ІІ диплом – Ніколюк Сніжана (11-В), відділення екології та аграрних наук, педагогічний керівник – Мисик Т.В.

ІІ диплом – Федчук Олена (9-Д), відділення мовознавства, педагогічний керівник – Опалянчук Н.В.

ІІ диплом – Ковальчук Марина (11-А), відділення наук про землю, педагогічний керівник – Мельницька І.І.

ІІІ диплом - Деда Анастасія (11-Б), відділення хімії та біології, педагогічний керівник - Трачук В.В.

ІІІ диплом - Претус Анастасія (11-Б), відділення економіки, педагогічний керівник - Чекіна Т.В.

ІІІ диплом - Андрушко Анастасія (10-В), відділення математики, педагогічний керівник - Удра Н.Д.

ІІІ диплом - Бабич Світлана (10-А), відділення філософії та суспільствознавства, педагогічний керівник - Томчишина Т.П.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2015-12-21 20:08:39 

Вітаємо переможців ІІ етапу IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Тараса Шевченка

ІІІ місце - Янюк Аліна (8-Б),  вчитель Мотрук О.С.

ІІІ місце - Кухарська Альона (9-В), вчитель Коцюба О.В.

ІІІ місце - Мисан Анжеліка (10-В), вчитель Осатюк Н.А.

ІІІ місце - Любовецький Станіслав (11-Б), вчитель Мотрук О.С.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2015-12-20 19:00:13 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та економіки

 

інформатика (інформаційні технології - ІТ)

 
Учень Диплом Клас Вчитель
Авсієвич Володимир 1 7-Б Савіцький О.М.
Шпичко Анастасія 1 10-В Савіцький О.М.
Обозовий Олексій 2 10-В  Савіцький О.М. 
Вичавка Максим 3 10-В Савіцький О.М.
Сідлярський Андрій 3 10-В Савіцький О.М.
Козловська Марія 3 9-Б Савіцький О.М.

 

економіка

 
Учень Диплом Клас Вчитель
Андрушко Анастасія 2 10-В Чекіна Т.В.
Зінькова Світлана 2 10-В Чекіна Т.В.
Претус Анастасія 3 11-В Чекіна Т.В.

 

 
 Джерело: вихованняКонкурси  2015-12-15 16:45:44 

ВІТАЄМО КОМАНДУ  "ЕВЕРЕСТ"  З ПЕРЕМОГОЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬОМУ ТУРНІРІ З

ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

8 грудня 2015 року відбулось урочисте нагородження переможців  ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців фінансової грамотності, до фіналу якого вийшли шість найсильніших команд школярів. Кращі з кращих отримали подарунки від Ощадбанку. За словами організаторів, метою проведення турніру є оцінка, аналіз та узагальнення  результатів рівня знань учнів середніх навчальних закладів України, які вивчають курс «Фінансова грамотність». 

Команда  гімназії  №2 м.Хмельницького «Еверест» під  керівництвом вчителя  економіки Чекіної  Тетяни  Володимирівни  у  складі  учнів 10-х класів Шикеруна Артема, Шабанової Крістіни, Андрушко Анастасії, Зінькової Світлани, Претус Анастасії  представляла Хмельниччину на Всеукраїнських змаганнях з фінансової  грамотності вперше. Учні пройшли відбірковий етап  гри, змагаючись  з усіма командами України і захищаючи  учнівські  проекти  та   підготувавши відеопрезентації  команди, рідного міста, навчального закладу.  У  фінал турніру  пройшли 6 команд з України. Команда гімназії №2  посіла  почесне  ІІІ місце. Учні  отримали  цінні  подарунки  та грошову  винагороду.   Команду  підготувала вчитель економіки гімназії №2 м.Хмельницького Чекіна  Тетяна Володимирівна. Вітаємо переможців!

       

 
Переглядів: 155215

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 147
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Федік Ж.Л. (23.11)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Воробйова Олександра (4(8)-В)
Костюк Максим (2(6)-Г)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
понеділок 13:07
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10