xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [114]
2019-02-28 Адміністрація

Гімназія №2

з 01 квітня по 31 травня 2019 року

проводить прийом заяв

на участь у конкурсному відборі

на навчання у

1(5) класах гімназії.

зразки завдань

Докладніше...
2019-02-03 Савицька Г.О.

Пам'ятатй  про Крути

Докладніше...
2018-12-19 Троцюк Т.А.

Вивчення іноземної мови може бути цікаве та нестандартне….

Докладніше...
Конкурси [279]
2019-03-23 Адміністрація

Вітаємо переможців загальноміського квесту

Докладніше...
2019-03-12 Хомяк І.Я., Бородій І.Б.
Пишаємося нашими гімназистами!
Докладніше...
2019-03-12 Гуменюк Н.В.

Вітаємо переможців Євроквесту "Перлинки Європи"

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [32]
2019-02-03 Кабальська М.І.

Вітаємо наших шахістів

Докладніше...
2018-12-12 Томчишина Т.П.

Гімназисти-учасники Всеукраїнських спортивних змагань  “Cool Games”

Докладніше...
2018-11-26 Савва О.В.

Вітаємо абсолютного чемпіона

Докладніше...
Свята [131]
2019-03-12 Осатюк Н.А.

Любові  всевишній присвячується

Докладніше...
2019-02-03 Савицька Г.О.

Вечір зустрічі з випускниками у гімназії №2

Докладніше...
2019-02-03 Дмитро Савчук

У гімназії №2 відкрили  фотовиствку "Захисникам Собороності присвячується" 

Докладніше...
Загальні [142]
2019-03-23 Адміністрація

Ділимося досвідом з колегами

Докладніше...
2019-03-23 Гуменюк Н.В.

Диво з паперу та дроту, або краса своїми руками

Докладніше...
2019-03-23 Томчишина Т.П.

Булінг: знати,щоб зупинити

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: Деркач Є.Спорт  2012-01-13 10:58:47 

Спортивні змагання –це  круто!!!

Забракло адреналіну? Забудьте про рафтинг і даунхілл – спробуйте взяти участь у шкільних спортивних змагання. Нічого особливого вам не знадобиться – тільки сміливість і спортивний азарт допоможуть вам виграти.

Саме 5 команд таких сміливців в суботу, 10грудня, відстоювали честь своїх класів на змаганнях, присвячених 20 річниці створення Збройних Сил України. Кожен учасник міг спробувати свої сили у п’ятьох видах силових протистоянь. Між співучасниками точилася захоплююча боротьба, яка показала, хто все ж таки у нашій школі найсильніший.

Тож давайте поглянемо,  як розподілилися місця між учасниками:

1 місце – команда 10-А класу

2 місце – 11-Б та 11-В

3 місце – 10-Б та 11-А

Окремі відчайдухи за поставлені рекорди були відзначені особливими грамотами:

Армреслінг  - Борбуцький Віталій

Комплексні силові вправи – Купчишин Андрій

Поштовх гирі, 16 кг – Купчишин Андрій

Підтягування на поперечині – Вовк Олександр

Спорядження магазина – Тетерук Денис

Як бачимо, спорт оточує нас скрізь, де б ми не були. Дитячий спорт , молодіжний - не важливо, головне діяти і працювати над собою. І нехай  ті, хто в силу своєї надмірної ліні ніколи не повторить подібного, по-доброму заздрять нашим переможцям!

Євгеній   Деркач, 11-Б

    

більше фото

 
 Джерело: АдміністраціяНавчання  2012-01-12 12:19:39 

Структура 2-го семестру 2011-2012 навчального року

11 січня - початок семестру

25 травня - закінчення семестру для 5, 6, 7, 8, 10 класів

14 травня – закінчення семестру для 9 класів

3 травня – закінчення семестру для 11 класів

Весняні канікули з 26 березня по 1 квітня

ДПА у 9 класах з 15 по 30 травня

ДПА у 11 класах з 4 по 11 травня

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-01-05 15:08:31 

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури та трудового навчання

 

Українська мова і література

Кухарська Каріна (9-Б) - І місце (Мотрук О.С.)

 

Трудове навчання

Колган Вікторія (9-Б) - І місце (Думна І.А.)

 
 Джерело: АдміністраціяКонкурси  2012-01-03 12:31:48 

Терміни проведення обласних олімпіад:

Українська мова і література 03.01.2012 р.
Трудове навчання 04-05.01.2012 р.
Іноземні мови 09.01.2012 р.
Історія 10.01.2012 р.
Педагогіка і психологія 10.01.2012 р.
Фізика 14-15.01.2012 р.
Географія 21.01.2012 р.
Математика 22, 29.01.2012 р.
Біологія 28-29.01.2012 р.
Астрономія 28.01.2012 р.
Інформатика 04-05.02.2012 р.
Інформаційні технології 11-12.02.2012 р.
Екологія 18-19.02. 2012 р.
Основи економіки 18.02.2012 р.
Основи правознавства 19.02.2012 р.
Хімія 25-26.02.2012 р.
Російська мова 25.02.2012 р.

Наказ "Про терміни та місця проведення ІІІ етапу всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2011/2012 навчальному році" - nakazolimp-terminy_misce2012.zip 


Наказ "Про затвердження складу журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2011/2012 навчальному році" - nakaz2-zhuri-olimp2012.zip

Положення про олімпіади, конкурси, турніри - polozhennia2011.zip

olimp.hoippo.km.ua

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2011-12-27 23:33:25 

Вітаємо переможців І-го етапу МАН

Економіка

Донюк Р. (11-А) – І місце (Чекіна Т.В., Усова А.С.)

Матвєєв Я. (11-В) – ІІІ місце (Чекіна Т.В., Кузенна В.О.)

 

Комп’ютерні науки

Донюк Р. (11-А) – І місце (Савіцький О.М., Усова А.С.)

 

Хімія та біологія

Лукашук О. (11-А) – І місце (Тихонюк Н.С.)

Лукашук І. (11-А) – І місце (Тихонюк Н.С.)

Охремчук О. (11-А) – ІІ місце (Тихонюк Н.С.)

Кошельник В. (10-А) – ІІІ місце (Савва О.В., Удра Н.Д.)

 

Філологія та мистецтвознавство

Ільчишин В. (11-Б) – ІІ місце (Рожкова О.П.)

Котик А. (11-Б) – ІІ місце (Степанова О.В., Осатюк Н.А.)

Павлішинець Д. (10-А) – ІІІ місце (Івасюк Т.М., Мудра І.І.)

Кошельник В. (10-А) – ІІІ місце (Федік Ж.Л., Мудра І.І.)

Матвєєв Я. (11-В) – ІІІ місце (Мотрук О.С.)

Жданова Д. (10-Б) – ІІІ місце (Шимчишена Т.А., Опалянчук Н.В.)

 

Географія

Єршова Ю. (10-Б) – ІІІ місце (Мельницька І.І.)

 

Філософія та суспільствознавство

Хруленко І. (9-А) – ІІІ місце (Хруленко, Кремінський С.Г.)

 
Переглядів: 161547

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 188
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Уткін А. 109
4 Мисан А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Удра Н.Д. (30.03)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Гулько Даніїл (3(7)-А)
Мазур Єлизавета (5(9)-В)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
вівторок 08:47
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10