xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [128]
2020-05-08 Адміністрація

УВАГА !!!

До уваги батьків, діти яких бажають навчатись у 1(5) класі гімназії №2 у 2020-2021 н.р.

 

списки

Докладніше...
2020-03-30 Адміністрація

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів просимо Вас утриматися від особистого подання заяв на навчання у 1(5) класі і пропонуємо заповнити реєстраційні форми

Форма 1

АБО

Форма 2
(за програмою "ІНТЕЛЕКТ")

 

Зразки завдань

 

Докладніше...
2020-04-29 Адміністрація

Відкоригований графік проведення дистанційних контрольних робіт на 2019-2020 н.р.

Докладніше...
Конкурси [320]
2020-05-25 Адміністрація

Інтелект України в дії

Докладніше...
2020-03-27 Карина Нестер

Вітаємо перерможців конкурсу ілюстрацій до "Кобзаря"

Докладніше...
2020-03-13 Олійник О.П.

Переможці  "Книгоманії-2020" наші гімназисти!!!

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [36]
2019-10-28 Адміністрація

Збулася мрія: гімназисти мають новий стадіон!!!

Докладніше...
2019-10-07 Миринюк В.М.

Спортивним і здоровим бути модно

Докладніше...
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
Свята [156]
2020-05-31 Адміністрація

Ролики гімназії до свята Останнього дзвоника

Докладніше...
2020-03-13 Томчищина Т.П.

Вітаємо Асоціацію керівників  інноваційних закладів освіти

Докладніше...
2020-03-13 Томчишина Т.П.

А ми зустрічі знову чекатимем

Докладніше...
Загальні [177]
2020-05-21 Адміністрація

Річний звіт директора гімназії 2 м.Хмельницького

Докладніше...
2020-05-15 Адміністрація
УВАГА!
Конкурс на посаду директора гімназії №2 м. Хмельницького
 
 
Докладніше...
2020-04-21 Адміністрація

Фінансові звіти гімназії за 2019, 2020 рік

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2013-12-23 11:44:52 

Вітаємо переможців І етапу МАН

Диплом І ступеня - Качеровська Юлія (10-Б), керівник Федік Ж.Л.

Диплом І ступеня - Шпичко Владислав (10-А), керівник Савіцький О.М.

Диплом І ступеня - Задорожна Аліна (11-А), керівник Мотрук О.С.

Диплом І ступеня - Федченко Анна (10-В), керівник Федченко Т.Ф.

Диплом І ступеня - Винничук Михайло (11-Б), керівник Чекіна Т.В.

Диплом І ступеня - Блажкова Вероніка (11-В), керівник Осатюк Н.А.

Диплом І ступеня - Нікуліна Катерина (11-В), керівник Савва О.В.

 

Диплом ІІ ступеня - Павльо Діана (11-А), керівник Троцюк Т.А.

Диплом ІІ ступеня - Грома Яна (10-Б), керівник Мельницька І.І.

Диплом ІІ ступеня - Грищук Дарина (11-А), керівник Гуменюк Н.В.

 

Диплом ІІІ ступеня - Пилипенко Юлія (11-Б), керівник Чекіна Т.В.

Диплом ІІІ ступеня - Цибенко Карина (10-А), керівник Удра Н.Д.

Диплом ІІІ ступеня - Карга Марина (10-А), керівник Удра Н.Д.

Диплом ІІІ ступеня - Ємельянова Марія (11-А), керівник Степанова О.В.

Диплом ІІІ ступеня - Прокопчук Тетяна (10-В), керівник Тихонюк Н.С.

Диплом ІІІ ступеня - Шевчук Артем (11-В), керівник Кузенна В.О.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2013-12-16 11:40:09 

Вітаємо переможців ІІ етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

ІІ місце - Мельничук А. (5-А)

ІІ місце - Ліщук Ю. (5-В)

ІІ місце - Білик Н. (6-В)

ІІ місце - Марченко А. (6-Г)

ІІІ місце - Бориславська В. (7-Б)

ІІІ місце - Рудавська Д. (9-Б)

ІІІ місце - Олійник Ю. (10-Б)

Вчителі: Коваль Г.А., Коцюба О.В., Пашко К.О., Івасюк Т.М., Рибчинська О.В., Мотрук О.С., Кравчук С.В.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2013-12-15 17:16:43 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з технічної праці та інформатики

 

Технічна праця

І місце - Кирильчук Олександр (9-В), вчитель Данько В.М.

 

Інформатика

ІІ місце - Мартинюк Віталій (7-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІ місце - Петров Денис (8-А), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ місце - Шпичко Владислав (10-А), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ місце - Кордиш Олексій (11-Б), вчитель Савіцький О.М.

 
 Джерело: АдміністраціяКонкурси  2013-12-11 10:55:48 

Вітаємо  команду   гімназії №2 "Patria" у складі:

  • Бойка О. (капітан) 10-Б клас,
  • Олійник Ю. 10-Б клас,
  • Лук’янчикової  А. 10-Б  клас,
  • Дем’янишина  Я. 11-А клас,
  • Педосюка  В. 11-А клас,
  • Михайленко Б 11-А клас,

яка здобула перемогу в  міському брейн-рингу  на тему "Конституція  як основоположний акт правової системи України".

керівник команди: Кремінський С.Г.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2013-12-10 11:02:13 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з біології, астрономії та англійської мови

Біологія

ІІ місце - Грома Яна (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.

ІІІ місце - Винничук Михайло (11-Б), вчитель Тихонюк Н.С.

ІІІ місце - Кордиш Олексій (11-Б), вчитель Тихонюк Н.С.

ІІІ місце - Савалик Марина (9-В), вчитель Савва О.В.,

ІІІ місце - Шатровський Андрій, вчитель Савва О.В.

ІІІ місце - Мисана Анжеліка (8-Г), вчитель Савва О.В.

ІІІ місце - Бойко В`ячеслав (8-Б), вчитель Савва О.В.

ІІІ місце - Гуцал Юлія (8-Г), вчитель Савва О.В.

 

Астрономія

І місце - Винничук Михайло (11-Б), вчитель Карповець О.В.

І місце - Карга Марина (10-А), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце - Стецюк Вікторія (10-А), вчитель Карповець О.В.

 

Англійська мова

ІІІ місце - Хіміч Катерина (8-Б), вчитель Заклевська О.І.

ІІІ місце - Рогова Анастасія (8-В), вчитель Ткач Т.Б.

ІІІ місце - Левчик Катерина (9-Б), вчитель Троцюк Т.А.

 
Переглядів: 325090

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
18 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 256
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Білоус В.В. (14.06)
Гладій О.В. (15.06)
Рожкова О.П. (18.06)
Кабальська М.І. (26.06)
Думна І.А. (30.06)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Базилюк Дмитрій (6(10)-Г)
Гаврилюк Дарина (5(9)-В)
Гаврилюк Христина (5(9)-В)
Самишкін Михайло (3(7)-Б)
Столярчук Юлія (3(7)-Б)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2020
субота 09:49
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:25 - 11:10
4. 11:20 - 12:05
5. 12:15 - 13:00
6. 13:10 - 13:55
7. 14:00 - 14:45