xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [115]
2019-03-27 Томчишина Т.П.

Тренінг для класних керівників "Мотивація. Цілепокладання. Організація діяльності класних керівників"

Докладніше...
2019-02-28 Адміністрація

Гімназія №2

з 01 квітня по 31 травня 2019 року

проводить прийом заяв

на участь у конкурсному відборі

на навчання у

1(5) класах гімназії.

зразки завдань

Докладніше...
2019-02-03 Савицька Г.О.

Пам'ятатй  про Крути

Докладніше...
Конкурси [286]
2019-04-16 Білоус В.В.

Вітаємо переможця Міжнародного мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка

Докладніше...
2019-04-05 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІV етапу Всеукраїнської олімпади з інформатики (програмування)

Докладніше...
2019-04-05 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпади з хімії

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [32]
2019-02-03 Кабальська М.І.

Вітаємо наших шахістів

Докладніше...
2018-12-12 Томчишина Т.П.

Гімназисти-учасники Всеукраїнських спортивних змагань  “Cool Games”

Докладніше...
2018-11-26 Савва О.В.

Вітаємо абсолютного чемпіона

Докладніше...
Свята [136]
2019-04-24 Томчишина Т.П.

День відкритих дверей у гімназії №2,або ми радо чекаємо на вас!

Докладніше...
2019-04-23 Гесаль А.В.

Сім  днів з МІФ, або Тиждень точних наук у гімназії №2

Докладніше...
2019-04-18 Адміністрація

Гімназія№2 запрошує на День відкритих дверей

Докладніше...
Загальні [150]
2019-04-24 Степанова О.В.

Як наші туристів містом водили, або 14 екскурсій за один день - це реально!!!

Докладніше...
2019-04-23 Трачук В.В.

Моніторинг

Докладніше...
2019-04-09 Степанова О.В.

Вітаємо переможців конкурсу найкращих практик "Змінюй світ: досягай 17 Цілей Сталого Розвитку»

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: Sveta_GenМіжнар. діяльність  2009-11-20 10:17:20 
Результати вікторини з історії, географії, культури та економіки республіки Болгарія

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) за підтримки Посольства Республіки Болгарія в Україні 10 вересня оголосила про старт вікторини (конкурсу рефератів) з історії, географії, культури та економіки Республіки Болгарія. Докладніша інформація про хід вікторини б ула розміщена на WEB - сайті АСМБР: www.apibd.com

За дорученням Організаційного комітету та журі Вікторини з історії, географії, культури та економіки Республіки Болгарія 10 листопада оприлюднилося повідомлення про підсумки проведення конкур c у:

Журі  Вікторини отримало 650 рефератів  студентів та школярів з 23 регіонів України, 426 робіт допущено до участі у конкурсі.
54 роботи визнані такими, що можуть бути представлені до нагородження і заохочення з боку оргкомітету Посольства Республіки Болгарія в Україні.
 При оцінюванні робіт враховувався вік учасників, повнота відповідей та розкриття теми,  оформлення роботи, творчий підхід учасників до написання робіт.

Серед найкращих робіт, після їх рейтингового оцінювання визначені наступні результати:

Серед школярів:
Гран-прі
– Захарченко Наталія – учениця Комсомольської гімназії ім. В.О.Нижниченка
І місце –   Дричик Владислав Олександрович - учень НВК «Нововолинська спеціалізована школа №1 – колегіум», 9 кл.
                  -  Огорев Ігор Олександрович, учень Комсомольського НВК ім. Л. І. Бугаєвської
ІІ місце   – Смага Денис Іванович, учень Кремінської школи-гімназії
               – Доскач Ольга Сергіївна – учениця Кременчуцької ЗОШ №9
                   
ІІІ місце  –    Білоус Анастасія Олегівна, учениця Черкаської спеціалізованої школи I-III  ступ.№3
                 –    Удовицька Дарина Олександрівна, учениця Кременчуцької ЗОШ №14
                  –   Онищенко Аліна Андрійовна, учениця Черкаської спеціалізованої школи №17


За науковість роботи –   Шенгілевич Альона Ігорівна, учениця Хмельницької гімназії №2 АШ ЮНЕСКО
                                       –  Чирва Дар'я Леонідівна, учениця Комсомольської гімназії ім. В.О.Нижниченка
Краща дослідницька робота – Вакурова Юлія Ігорівна, учениця Кременчуцької ЗОШ №20
За краще оформлення роботи - Пахомова Оксана Володимирівна, учениця Кремінської школи-гімназії
За академічність роботи – Горбачук Олександр, учень Біловодської гімназії
                                             – Євсюкова Анастасія Олександрівна, учениця Кремінської школи №2

Вітаємо наших переможців!

 
 Джерело: Sveta_GenМіжнар. діяльність  2009-11-20 09:01:23 
Вітаємо учнів гімназії № 2 – переможців творчого конкурсу у рамках проекту
"Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів"

З вересня по грудень 2009 року триває робота проекту "Литва-Україна: один погляд на превентивне виховання в контексті європейських стандартів" за підтримки Посольства Литовської республіки в Україні. Цей проект реалізовують жіноча благодійна організація "Наші візії" м.Жидачів Львівська область(Україна), Калуська філія Союзу українок м.Калуш Івано-Франківської області, багато локальних партнерів, а також молодіжна організація з Тракая (Литва). Деталі про перебіг проекту можна прочитати на блозі: prvuxovannya.blogspot.com та на tolerant.org.ua
У рамках цього проекту проходив Всеукраїнський творчий конкурс серед шкільної , студентської молоді та педагогів , метою якого було: пропагування здорового способу життя, соціально-правового захисту дітей та молоді, популяризація цінностей сім’ї, духовності та моральності , кращих зразків європейської та вітчизняної педагогічної науки в українському суспільстві засобами мистецтва, надання можливостей шкільній та студентській молоді реалізувати власні творчі здібності тощо. На конкурс було подано 180 робіт з 10 областей України та АР Крим у різних номінаціях та вікових категоріях. Найактивнішими виявились представники Харківської, Полтавської та Хмельницької областей. Найбільший інтерес конкурс викликав у дітей вікової категорії від 13 до 17 років. Усі роботи виставлені на сайті http://tolerant.org.ua і була можливість за них проголосувати через Інтернет.

РІШЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ КОНКУРСУ:

I. Переможцями конкурсу в номінації на кращий вірш, есе, твір, історію стали:

1 вікова категорія – від 7 до 12 років
1 місце - Волох Богдан, "Всі мають право на життя", смт.Чорнобай Черкаської області
2 місце - Шахов Вадим, "Моє дитинство", м.Куп"янськ Харківської області
3 місце - Курсенкова Анжеліка, "Клад родинний", м.Новоазовськ Донецька область

2 вікова категорія – від 13 до 17 років:
1 місце- Римар Ірина, "Твір-роздум на тему духовних та сімейних цінностей",м.Гадяч Полтавської області
2 місце - Ключковська Христина, "Виживаю" м.Львів
- Блага Лідія , "Темрява коріння нашого майбутнього",м.Жидачів Львівська область
3 місце - Мостапенко Ксенія, "Захист прав дитини", м.Суми
  - Бадя Євген, "Живи", м.Хмельницький, гімназія№2

3 вікова категорія – від 17 до 24 років:
1 місце - Власенко Інна, " Панегірік серцю", м.Семенівка Чернігівська область
2 місце - Обалєнцова Інна ,"Спасибі за все", с.Першотравневе Зміївського району Харківської області.
3 місце -Клімович Світлана, Вірш, м.Миколаїв

"Спеціальна відзнака" - Хомутов Віталій.с.Криничне, Крим

II. Переможцями конкурсу в номінації на кращий малюнок, плакат стали:
1 вікова категорія – від 7 до 12 років:
1 місце - Єфремова Анастасія, "Чудо-риба - приклад толератності" ,м.Краматорськ
2 місце - Руденко Анна, " Ми і природа -одне ціле", м.Куп"янськ Харківської області
- Заводенко Катерина, "Здоров"я людини- це світ творчої єдності і любові", м.Чернігів
3 місце - Ярошевич Дарина, "Танок", м.Львів

2 вікова категорія – від 13 до 17 років:
1 місце - Касабян Анна, "Вибір за тобою",м.Хмельницький, гімназія № 2
2 місце - Семеренко Анна , " Мій тато і мама. сестричка і я - весела і дружна сім"я",м.Гадяч Полтавської області
3 місце - Щербакова Олександра, "Кожна дитина має право на любов і родину", м.Миколаїв

3 вікова категорія – від 17 до 24 років
У цій віковій категорії журі вирішило не присуджувати призових місць, оскільки їх рівень не відповідає віковим можливостям.

III. Переможцями конкурсу в номінації на краще цифрове фото стали:
1 вікова категорія – від 7 до 12 років:
1 місце - Клімашов Максим, "Дружна команда", м.Луганськ
2 місце - Паніна Катерина , "Олімпійський резерв", м.Куп"янськ Харківської обл.
3 місце - Студія журналістики ЦТДМ м.Жидачева Львівської області ."А хто найсильніший?"

2 вікова категорія – від 13 до 17 років:
1 місце- Матвієнко Юлія, "Ігри на вулиці - дозвілля чи небезпека?", м.Перещепино, Дніпропетровська область
2 місце - Фонін Антон, "Молодь за здоровий спосіб життя", с.Розсошенці полтавської області
3 місце - Шенгілевич Альона, "Кожна дитина особистість. І ми хочемо жити у здоровій країні", м.Хмельницький, гімназія № 2

3 вікова категорія – від 17 до 24 років:
1 місце - Мордовцев Микола, "Як гарно бути студентом", м.Миколаїв
2 місце - Савчук Тетяна. "а ти вже зробив свій вибір?", м.Миколаїв
3 місце - Гаврилова Анастасія . " Ми разом- команда",м.Миколаїв

ОРГАНІЗАТОРИ КОНКУРСУ ЩИРО ДЯКУЮТЬ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ТА ЗАЦІКАВЛЕННЯ ПРОБЛЕМОЮ ПРЕВЕНТИВНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ. ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЮТЬ ПРИЗИ ТА ГРАМОТИ ВІД ОРГАНІЗАТОРІВ ПРОЕКТУ ДО 10 ГРУДНЯ Ц.Р. СПОДІВАЄМОСЬ НА ПРОДОВЖЕННЯ НАШОЇ СПІВПРАЦІ!

 
 Джерело: АдміністраціяНавчання  2009-11-20 13:00:00 
Поновлення навчання
Відповідно до наказу міського управління освіти м. Хмельницького від 20.11.2009 № 1387 поновлення навчально-виховного процесу відбудеться з 23 листопада 2009 року.
 
 Джерело: Осатюк Н.А.Навчання  2009-11-17 09:00:00 

Графік проведення предметних олімпіад з базових дисциплін

2009 – 2010 н.р.

Предмет
I - етап
II - етап
Місце
проведення
II-етапу
Керівник команди
1
Математика 24.11 Каб. №25,26 06.12 ЗОШ №15 Кузенна В.О.
2
Історія 25.11 Каб.№3 05.12 Ліцей №17 Степанова О.В.
3
Правознавство 04.12 Каб.№3 20.12 Ліцей №17 Кремінський С.Г
4
Укр. мова та література 01.12 Каб.№2,3,8 13.12 НВО №5 Мотрук О.С.
5
Іноземна мова 26.11 Каб.№17 05 – 06.12 НВО №5 Гладій О.В.
6
Географія 30.11 Каб.№6 12.12 ЗОШ №15 Мельницька І.І.
7
Фізика 03.12 Каб.№9 20.12 Гімназія №1 Карповець О.В.
8
Хімія 25.11 Каб.№10 05.12 Колегіум Бородій Н.І.
9
Біологія 02.12 Каб.№20 19.12 НВК №10 Тихонюк Н.С.
10
Інформатика 26.11 Каб. Інформатики 12.12 Національний
університет
Савіцький О.М.
11
Економіка 01.12 13.12 НВК №10 Чекіна Т.В.
12
Обслуговуюча праця 04.12 Каб. ТН 18.12 НВК №10 Вашеняк Л.Г.
13
Технічна праця 04.12 Каб. ТН 19.12 ЗОШ №22 Данько В.М.

Звіти про проведення I етапу та заявка на участь команди у II етапі подається за 10 днів до початку олімпіади.

 
 Джерело: АдміністраціяНавчання  2009-11-10 10:36:00 
Дата поновлення навчання буде оголошена засобами масової інформації, слідкуйте!
 
Переглядів: 162727

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 218
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Уткін А. 109
4 Мисан А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Демідова Діана (2(6)-Б)
Колесник Марія (4(8)-А)
Лабчук Марія (3(7)-А)
Одринська Лоліта (3(7)-В)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
середа 13:12
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10