xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [103]
2018-06-19 Адміністрація

Гімназія №2 м.Хмельницького продовжує набір учнів до 10 класів за профілями:

Історія та правознавство

Українська філологія

Інформаційні технології

Англійська та німецька філологія

Докладніше...
2018-06-15 Адміністрація

НАКАЗ від 15.06.2018 року № 230

Про  зарахування  до  гімназії №2  м. Хмельницького  учнів, 

що  брали  участь  у  конкурсному  випробуванні

Докладніше...
2018-06-11 Адміністрація

ОГОЛОШЕННЯ!

До уваги батьків!

Докладніше...
Конкурси [245]
2018-06-26 Оксана Бєгунова

Вітаємо вас, "Січовики"!

Докладніше...
2018-06-26 Степанова О.В.

Знай  наших!

Докладніше...
2018-06-05 Колісецький В.О.

Команда гімназії  №2 "Січовики" - переможці міського етапу військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [27]
2018-03-29 Косинська Г.С.

Вітаємо з перемогою!

Докладніше...
2018-03-24 Миринюк В.М.

Вітаємо володарів кубку з футзалу  2018 року

Докладніше...
2018-03-24 Братченко Т.В.

Обираємо здоровий спосіб життя, або як гімназисти на фестиваль ходили

Докладніше...
Свята [108]
2018-06-04 Томчишина Т.П.

Інтерактивний  дзвоник у гімназії №2, або як гімназисти  "флешмобили", "квестили" та гаївки  водили

Докладніше...
2018-05-26 Вітковська О.С.

Музика "Пінк Флойд"  та легендарна поезія Великого Кобзаря у гімназії №2

Докладніше...
2018-05-19 Кравець Д.

Поезія єднає серця

Докладніше...
Загальні [109]
2018-06-08 Бесага І.Є.

Літній  мовний  табір "Успіх"  розпочав роботу в гімназії №2

Докладніше...
2018-05-17 Савицька Г.

Коли допомогти може кожен

Докладніше...
2018-05-15 Братченко Т.В.

Правила дорожні має знати кожен

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 09:55:27 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з історії та біології

Історія   Біологія
ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Футорна М.П.   ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІ місце - Лепкий Владислав (8-Г), вчитель Полякова Г.П.   ІІ місце - Шиманський Михайло (11-Б), вчитель Савва О.В.
ІІ місце - Деревицька Наталія (10-А), вчитель Полякова Г.П.   ІІІ місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІІ місце - Кошельник Вікторія (11-А), вчитель Дупляк Т.В.   ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
    ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), Савва О.В.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-12 20:24:42 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з екології та математики

Екологія

ІІ місце - Нікуліна Катерина (10-В), вчитель Бородій Н.І.

ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б) Бородій Н.І.

 

Математика

І місце - Петров Денис (7-А), вчитель Гесаль А.В.

ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), вчитель Приходько І.О.

ІІІ місце - Бевза Дмитро (8-Б), вчитель Усова А.С.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-05 09:15:22 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з географії та фізики

Географія

 

Фізика

І місце – Грома Яна (9-Б), вчитель Мельницька І.І.

ІІ місце – Винничук Михайло-Дмитро  (10-Б), вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ місце – Пасинкова Олена (9А), вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ місце – Вашеняк Артем (8-А), вчитель Мельницька І.І.

 

ІІ місце – Гандзюк  Юрій  (11 –Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце- Винничук Михайло-Дмитро  (10-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце – Павлюк Вадим  (9-А), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Пасинкова Олена (9-А), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Атаманчук  Тетяна ( 9- Б), вчитель Літвінова С.П.

ІІІ місце – Бевза Дмитро ( 8-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Галкіна Валерія ( 8-Г), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Персіянова-Гаврилюк Ольга ( 7-Д), вчитель Карповець О.В.

III місце – Шведюк Валерія (7-Г), вчитель Карповець О.В.

 

 
 Джерело: АдміністраціяКонкурси  2012-10-17 17:38:16 

конкурс комп’ютерної графіки та анімації

Для участі у обласному заочному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації запрошуються школярі та учні комп'ютерних гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, ліцеїв та навчально-виховних комплексів, які знайомі з новими інформаційними технологіями і здатні створювати графічні та анімаційні роботи віком до 18 років.

Роботи подавати відповідно до Положення про обласний заочний конкурс комп’ютерної графіки та анімації до 26 жовтня 2012 року на електронну адресу: animation@i.ua

Заявки на участь у обласному заочному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації подаються на електронну адресу: hocnttym@ukrpost.ua.

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-10-13 11:11:50 

Наказ "Про внесення змін до наказу від 05.09.2012 р.№ 549-но «Про проведення учнівських олімпіад з базових навчальних предметів у 2012/2013 навчальному році» від 8 жовтня 2012 р. № 616-но olimp-1.z-zm-nami-doc.zip

Рекомендації - olmpadi-metod.-rekomend.zip

ІІ етап (районні, міські олiмпiади) – листопад-грудень 2012 р.

географія 03.11.12
фізика 04.11.12
математика 10.11.12
екологія 11.11.12
історія 17.11.12
біологія 18.11.12
українська мова і література 24.11.12
економіка 25.11.12
іноземні мови 01.12.12
хімія 02.12.12
трудове навчання 08.12.12
інформатика 09.12.12
правознавство 15.12.12
російська мова і література; астрономія 16.12.12
інформаційні технології, педагогіка і психологія 22.12.12
фізична культура 23.12.12

 

 
Переглядів: 151303

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 147
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Гуменюк Н.В. (21.08)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Бакалець Дарина (7(11)-Б)
Вагіна Катерина (7(11)-Г)
Войткова Анна (6(10)-Г)
Вощина Анастасія (6(10)-Б)
Дерій Дарина (5(9)-Б)
Марченко Максим (7(11)-А)
Напорчук Іван (1(5)-Б)
Рудніченко Марія (3(7)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
понеділок 17:25
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:35 - 13:20
6. 13:30 - 14:15
7. 14:20 - 15:05