xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [111]
2018-12-12 Удра Н.Д.

Створюємо сучасний освітній  простір

Докладніше...
2018-12-06 Трачук В.В.

ЗНО 2019

Докладніше...
2018-11-07 Осатюк Н.А.

Критичне мислення для вчителів

Докладніше...
Конкурси [259]
2018-12-06 Т.Гуща

Вітаємо гімназистів-стипендіатів Всеукраїнського рівня

Докладніше...
2018-12-02 Томчишина Т.П.

Вітаємо "Промінчиків Проскурова"

Докладніше...
2018-11-27 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка!

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [31]
2018-12-12 Томчишина Т.П.

Гімназисти-учасники Всеукраїнських спортивних змагань  “Cool Games”

Докладніше...
2018-11-26 Савва О.В.

Вітаємо абсолютного чемпіона

Докладніше...
2018-10-30 Колісецький В.О.

Вітаємо команду гімназії №2 - переможців обласних змагань з гандболу

Докладніше...
Свята [120]
2018-12-12 Кремінський С.Г.

Тиждень права стартував у гімназії № 2

Докладніше...
2018-11-26 Томчишина Т.П.

Крокуємо до Гідності та Свободи

Докладніше...
2018-11-23 Лакей А.І.

Вітання на День подяки

Докладніше...
Загальні [122]
2018-12-12 Смоляр В.

Активні  учні - активні громадяни у майбутньому.

Докладніше...
2018-12-12 С.Толстіхін

Навчаємось,подорожуючи містом

Докладніше...
2018-12-02 Томчишина Т.П.

Листівка для  воїна

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
Конкурси
 Джерело: Адміністрація  2011-11-10 18:35:57 

Вітаємо переможців конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

Яковлева Катерина (5-Г) ІІ – місце (Пашко К.О.)

Гончар Юлія (5-Г) ІІ – місце (Пашко К.О.)

Ковальчук Леся (5-А) – ІІІ місце (Федченко Т.Ф.)

 
 Джерело: Адміністрація  2011-11-10 18:17:42 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з історії та рос. мови

Історія:

Кухарська Каріна Вікторівна (9-Б) - І місце (Галонська Г.Т.)

Грома Яна Володимирівна (8-Б) - ІІ місце (Футорна М.П.)

Кошельник Вікторія Юріївна (10-А) ІІІ місуе (Дупляк Т.В.)

Бадарла Віджай Парасадович (11-В) ІІІ місце (Орловська Н.М.)

 

Російська мова:

Ільчишин Владислав Васильович (11-Б) – ІІ місце (Рожкова О.П.)

 
 Джерело: Мудра І.І.  2011-10-20 09:56:36 

Графік проведення шкільних олімпіад 2011-2012н.р.

Предмет Дата проведення
Українська мова та література 17.10.2011
Біологія 18.10.2011
Англійська мова 19-20.10.2011
Географія 20.10.2011
Трудове навчання, технології 20.10.2011
Інформатика 31.10.2011
Хімія 1.11.2011
Історія 1.11.2011
Фізика 2.11.2011
Екологія 2.11.2011
Математика 3.11.2011
Економіка 4.11.2011
Правознавство 5.11.2011

 

 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2011-05-13 12:17:19 

Вітаємо Донюка Романа, який посів І місце у міському конкурсі "Юний програміст" у секції web-програмування із власним проектом
"Аналітична система успішності учнів"


 
 Джерело: Адміністрація  2011-04-27 10:31:18 

Вітаємо переможців міського конкурсу "Юний природодослідник"

  • Номінація: "Охорона здоров’я"
  • ІІІ місце – Шевчук Вікторія (6-Б)

  • Номінація "Народознавство"
  • ІІ місце – Паюк Дмитро (6-Г)

  • Номінація "Рослини навколо нас"
  • ІІ місце – Дєда Анастасія (6-Б)
    ІІІ місце – Савалик Марина (6-В)

  • Номінація "Я і природа"
  • ІІІ місце – Левчик Катерина (6-Б)

  • Номінація "Тваринний світ"
  • ІІ місце – Кукурудза Анна (6-Б)
    ІІ місце – Івасенко Анна (6-А)
    ІІ місце – Роїк Вероніка (6-В)

Вчителі: Мельницька І.І., Мисик Т.В., Бородій Н.І.

 
Переглядів: 156668

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 148
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Вашеняк Л.Г. (17.12)
Савіцький О.М. (17.12)
Івасюк Т.М. (22.12)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Заспа Анастасія (7(11)-А)
Харьковська Евеліна (4(8)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
п'ятниця 09:32
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10