xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
Міжнародна діяльність
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [98]
2018-03-14 Адміністрація

з 02 квітня по 25 травня 2018 року проводить прийом заяв на участь у конкурсному відборі на навчання у 1(5) класах гімназії

зразки завдань

Докладніше...
2018-04-17 Трачук В.В.

30.05 - математика 9 кл.

5.06 - англ. мова 9-А, 9-Б, 9-Г

5.06 інформатика 9-В

8.06 укр. мова (диктант) 9 кл.

Докладніше...
2018-04-17 Осатюк Н.А.

Неформальна освіта - це актуально

Докладніше...
Конкурси [238]
2018-04-18 Медведєва О.

Гімназисти серед найкращих есеїстів

Докладніше...
2018-04-04 Томчишина Т.П.

Господарочка

Докладніше...
2018-04-01 Осатюк Н.А.

Вітаємо з перемогою Ярослава Дацкова та його талановитого наставника Василя Миколайовича Данька!

Докладніше...
Міжнар. діяльність [34]
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
2017-04-11 Адміністрація

Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Литви

Докладніше...
Спорт [27]
2018-03-29 Косинська Г.С.

Вітаємо з перемогою!

Докладніше...
2018-03-24 Миринюк В.М.

Вітаємо володарів кубку з футзалу  2018 року

Докладніше...
2018-03-24 Братченко Т.В.

Обираємо здоровий спосіб життя, або як гімназисти на фестиваль ходили

Докладніше...
Свята [100]
2018-04-17 Адміністрація

21.04.2018 о 9:00

День відкритих дверей

Запрошуються всі бажаючі!!!

Докладніше...
2018-04-10 Федік Ж.Л.

Неймовірні пригоди вундеркіндів у Одесі 

Докладніше...
2018-03-24 Вітковська О.С.

Творчий дарунок для Ліни Костенко від гімназії №2 

Докладніше...
Загальні [103]
2018-04-19 Осатюк Н.А.

19 квітня 2017 року у гімназії №2 проведено День цивільного захисту

Докладніше...
2018-04-18 Лакей А.І.

Мистецька феєрія у гімназії №2

Докладніше...
2018-04-14 Мельницька І.А.

Гімназисти мандрували країнами Азії

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
Конкурси
 Джерело: Осатюк Н.А.  2010-01-26 18:37:35 
Вітаємо учня 10-Б класу Мальованого Костянтина який виборов II-ге місце в обласний олімпіаді з технічної праці.


 
 Джерело: s_oleg  2010-01-24 20:15:00 
Вітаємо учня 11-В класу, Атланова Євгена, який вдало захистив науково-дослідницьку роботу МАН "Електронний щоденник".


 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2009-12-24 12:36:00 

Вітаємо переможців II (міського) етапу
Всеукраїнського конкурсу
«Найкращий читач України - 2009»

I місце Федишин Вікторія (6 - Г)
 
Подяку за найкращий читацький щоденник отримала
Ядвіжук Юлія (7 – Г)
Переможців підготувала бібліотекар Олійник О.П.
 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2009-12-21 09:01:54 

Вітаємо переможців II (міського) етапу предметних олімпіад!

Біологія
I місце Деркач Євген (9 – А) Тихонюк Н.С.
II місце Резніков Юрій (11 – В) Тихонюк Н.С.
III місце Дубінська Ольга (9 – Б) Тихонюк Н.С.
III місце Цінько Юлія (11 – А) Тихонюк Н.С.
III місце Суглобов Артем (10 - В) Савва О.В.
III місце Шиманський Михайло (8 - Б) Савва О.В.
 
Трудове навчання
І місце Мальований Костянтин (10 – Б) Данько В.М.
II місце Ліщенко Наталія (9 – Г) Думна І.А.
III місце Світак Віталій (9 – Б) Ковтун О.І.
 
Фізика
IІ місце Ільчишин Владислав (9 – А) Карповець О.В.
III місце Донюк Роман (9 – Г) Литвинова С.П.
 
Конкурс знавців рідної мови ім. Петра Яцика
ІІ місце Швець Вікторія (5 - Б) Мудра І.І.
ІІ місце Махобей Еліна (6 - В) Білоус В.В.
III місце Боб Катерина (8 - А) Мудра І.І.
III місце Ліщенко Марія (11 - Б) Дорога С.В.
 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2009-12-14 09:07:23 

Вітаємо переможців II (міського) етапу предметних олімпіад!

Географія
IIІ місце Винничук Михайло (7 – В) Миколаєнко Н.Ф.
III місце Возна Анна (11 – А) Стриковська Г.П.
III місце Рудий Олександр (10 – В) Стриковська Г.П.
III місце Павлова Ольга (10 – В) Стриковська Г.П.
 
Економіка
IІ місце Футорний Петро (10 – В) Чекіна Т.В.
III місце Суглобов Артем (10 – В) Чекіна Т.В.
III місце Царенко Юрій (10 – В) Чекіна Т.В.
 
Українська мова та література
IІ місце Хитрик Світлана (9 – В) Коваль Г.А.
III місце Ліщенко Марія (11 – Б) Дорога С.В.
 
Переглядів: 143505

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 147
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Бєлавіна Т.М. (22.04)
Мисик Т.В. (22.04)
Савва О.В. (22.04)
Грузевич Т.Ю. (28.04)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Матвійчук Максим (3(7)-А)
Петрук Денис (2(6)-Г)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
п'ятниця 20:55
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:35 - 13:20
6. 13:30 - 14:15
7. 14:20 - 15:05