xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [113]
2019-02-03 Савицька Г.О.

Пам'ятатй  про Крути

Докладніше...
2018-12-19 Троцюк Т.А.

Вивчення іноземної мови може бути цікаве та нестандартне….

Докладніше...
2018-12-12 Удра Н.Д.

Створюємо сучасний освітній  простір

Докладніше...
Конкурси [271]
2019-02-18 Осатюк Н.А.

ВІТАЄМО

переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт МАН України!

Докладніше...
2019-02-03 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІІ – (обласного) етапу олімпіади з інформатики (програмування)

Докладніше...
2019-02-03 Томчшина Т.П.

Вітаємо гімназистів-переможців дебатного турніру

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [32]
2019-02-03 Кабальська М.І.

Вітаємо наших шахістів

Докладніше...
2018-12-12 Томчишина Т.П.

Гімназисти-учасники Всеукраїнських спортивних змагань  “Cool Games”

Докладніше...
2018-11-26 Савва О.В.

Вітаємо абсолютного чемпіона

Докладніше...
Свята [130]
2019-02-03 Савицька Г.О.

Вечір зустрічі з випускниками у гімназії №2

Докладніше...
2019-02-03 Дмитро Савчук

У гімназії №2 відкрили  фотовиствку "Захисникам Собороності присвячується" 

Докладніше...
2019-01-31 Бесага І.Є.

День Соборності  - день Єднання 

Докладніше...
Загальні [131]
2019-02-21 Адміністрація

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ПАМ’ЯТАЄ НАРОДНОГО ГЕРОЯ УКРАЇНИ

Докладніше...
2019-02-03 Томчишина Т.П.

27 січня - День пам'яті жертв Голокосту

Докладніше...
2019-01-31 Дрозда А.В.

Гімназисти  передали естафету  з одночасного прочитання  книги Л.Ніцой "Незламні мураші" учням СЗОШ № 29

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
Конкурси
 Джерело: Адміністрація  2010-12-12 22:59:19 
Змагання з кульової стрільби

     Команда гімназії №2 посіла 3-те загальнокомандне місце у комплексних змаганнях з кульової стрільби присвячених 19-й річниці Збройних сил України. У індивідуальному заліку Царенко Юрій - 3-те місце по спорядженню магазина патронами, Столярчук Анастасія - 3-те місце в стрільбі з малокаліберної гвинтівки.
Склад команди:

  • Столярчук Анастасія 11-Б
  • Царенко Юрій 11-В
  • Пахута Сергій 11-А
  • Ходаковський Юрій 11-А

Команду підготував В.М. Данько
 
 Джерело: Томчишина Т.П.  2010-12-12 21:40:56 
Обласний фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер»

    13 листопада у приміщенні будинку природи відбувся обласний фестиваль екологічної творчості «Свіжий вітер». Наша гімназія бере участь у фестивалі уже 9 рік поспіль, одим словом, ми стояли у витоків його зародження і продовжуємо крокувати з Екологічною вартою далі.

     На фестиваль з’їхалось понад 30 команд з різних куточків Хмельниччини. Мета надзвичайно акутальна - закликати усіх берегти і примножувати природні багатства, економно їх використовувати, берегти флору і фауну, долучатися до природоохоронних акцій, своїми руками робити світ чистішим, адже все під силу людині, яка прагне зберегти своє майбутнє.

     Гімназія була представлена на обласному фестивалі у двох номінаціях «Екомода» та «Авторська пісня та співана поезія». Приємно відзначити, що Колодій Вікторія учениця 7(11)-Б класу посіла ІІ місце у номінації «Співана поезія», а композиція «Новий день» у виконанні гімназисток з 10-Б та 10-В класу викликала бурхливі оплески та справжнє захоплення і посіла ІІІ місце на фестивалі. Вболівали за учениць вчитель праці Думна Ірина Анатоліївна та вчитель біології Тихонюк Наталія Степанівна. Дякуємо нашим конкурсанткам та зичимо подальших перемог, а найголовніше,- закликаємо усіх берегти природу, оскільки в наш час ми точно усвідомлюємо, що не людина володар природи, а природа-матінка керує усім. Тож допоможемо їй відновитися і врятувати нас від нас самих.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2010-12-04 15:10:43 
Вітаємо переможців II (міського) етапу предметних олімпіад!
Інформатика та Економіка


Інформатика 04.12.2010
IІ місце Глембоцький Владислав (8–Б)
Вчитель: Савіцький О.М.
 
Економіка 05.12.2010
I місце Футорний Петро (11–В)
IІ місце Рудий Олександр (11–В)
Вчитель: Думанська Г.В.


Глембоцький Владислав

 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2010-11-29 13:14:23 
Вітаємо переможців II (міського) етапу предметних олімпіад! Трудове навчання, Хімія, Світова література та знавці рідної мови ім. Петра Яцика

Вітаємо переможців II (міського) етапу предметних олімпіад!

Трудове навчання 27.11.2010
I місце Шиманський Михайло (9–Б)
I місце Мальований Костянтин (11–Б)
IІ місце Аврамчук Іванна (9–В)
Вчителі: Данько В.М., Вашеняк Л.Г.
 
Хімія 27.11.2010
I місце Савіна Вікторія (8–Б)
II місце Глембоцький Владислав (8–Б)
III місце Задорожна Аліна (8–А)
III місце Кошельник Вікторія (9–В)
Вчителі: Трачук В.В., Мисик Т.В.
 
Світова література (заочна олімпіада)
II місце Лукашук Оксана (10-А)
IIІ місце Суглобов Артем (11–В)
Вчителі: Рожкова О.П., Федченко Т.Ф.
 
Знавці рідної мови ім. Петра Яцика
II місце Кухарська Каріна (8-Б)
IIІ місце Левчик Катерина (6–Б)
IIІ місце Хитрик Світлана (10-А)
IIІ місце Павлова Ольга (11–В)
Вчителі: Мотрук О.С., Коваль Г.А.
 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2010-11-24 20:27:45 

Вітаємо переможців II (міського) етапу предметних олімпіад!

Біологія 20.11.2010
II місце Деркач Євген (10–Б)
II місце Хитрик Світлана (10–А)
II місце Савіна Вікторія (8–Б)
III місце Рудий Олександр (11–В)
III місце Шиманський Михайло (9–Б)
III місце Кухарська Каріна (8–Б)
Вчителі: Тихонюк Н.С., Савва О.В.
 
Фізика 21.11.2010
II місце Куций Володимир (11–В)
II місце Донюк Роман (10–А)
II місце Гандзюк Юрій (9–Б)
III місце Глембоцький Владислав (8–Б)
III місце Кухарська Каріна (8–Б)
IIІ місце Тетерук Денис (9–В)
Вчителі: Карповець О.В., Литвинова С.П.
 
Переглядів: 160128

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 176
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Уткін А. 109
4 Мисан А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Заворотна Анна (1(5)-В)
Кассар Діана (2(6)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
п'ятниця 20:24
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10