xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [124]
2019-10-28 Гесаль А.В.

Майбутнє  за STEM-освітою

Докладніше...
2019-10-10 Ye.ua

У просторі думок

Докладніше...
2019-10-10 Бесага І.Є.

фотоконкурс "Хмельницький крізь фотооб’єктив"

Докладніше...
Конкурси [295]
2019-11-12 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

Докладніше...
2019-11-12 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Докладніше...
2019-10-28 Кремінський С.Г.

Вітаємо переможців міського турніру "Юні правознавці"

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [36]
2019-10-28 Адміністрація

Збулася мрія: гімназисти мають новий стадіон!!!

Докладніше...
2019-10-07 Миринюк В.М.

Спортивним і здоровим бути модно

Докладніше...
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
Свята [149]
2019-11-07 Адміністрація

Гімназія №2 відзначила  своє 50ліття

Докладніше...
2019-10-28 Адміністрація

Вітаємо маленьких гімназистів з посвятою

Докладніше...
2019-10-07 Удра Н.Д.

А вчителі  найактивніші  в нас!

Докладніше...
Загальні [159]
2019-10-18 Адміністрація
Звіт директора
 
 
Докладніше...
2019-06-04 Мельницька І.І.

Місячник  екології та благоустрою добіг кінця

Докладніше...
2019-05-11 Нєсмєянова О.

Раптівка проти булінгу, або не будь байдужим

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
Конкурси
 Джерело: Осатюк Н.А.  2009-12-21 09:01:54 

Вітаємо переможців II (міського) етапу предметних олімпіад!

Біологія
I місце Деркач Євген (9 – А) Тихонюк Н.С.
II місце Резніков Юрій (11 – В) Тихонюк Н.С.
III місце Дубінська Ольга (9 – Б) Тихонюк Н.С.
III місце Цінько Юлія (11 – А) Тихонюк Н.С.
III місце Суглобов Артем (10 - В) Савва О.В.
III місце Шиманський Михайло (8 - Б) Савва О.В.
 
Трудове навчання
І місце Мальований Костянтин (10 – Б) Данько В.М.
II місце Ліщенко Наталія (9 – Г) Думна І.А.
III місце Світак Віталій (9 – Б) Ковтун О.І.
 
Фізика
IІ місце Ільчишин Владислав (9 – А) Карповець О.В.
III місце Донюк Роман (9 – Г) Литвинова С.П.
 
Конкурс знавців рідної мови ім. Петра Яцика
ІІ місце Швець Вікторія (5 - Б) Мудра І.І.
ІІ місце Махобей Еліна (6 - В) Білоус В.В.
III місце Боб Катерина (8 - А) Мудра І.І.
III місце Ліщенко Марія (11 - Б) Дорога С.В.
 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2009-12-14 09:07:23 

Вітаємо переможців II (міського) етапу предметних олімпіад!

Географія
IIІ місце Винничук Михайло (7 – В) Миколаєнко Н.Ф.
III місце Возна Анна (11 – А) Стриковська Г.П.
III місце Рудий Олександр (10 – В) Стриковська Г.П.
III місце Павлова Ольга (10 – В) Стриковська Г.П.
 
Економіка
IІ місце Футорний Петро (10 – В) Чекіна Т.В.
III місце Суглобов Артем (10 – В) Чекіна Т.В.
III місце Царенко Юрій (10 – В) Чекіна Т.В.
 
Українська мова та література
IІ місце Хитрик Світлана (9 – В) Коваль Г.А.
III місце Ліщенко Марія (11 – Б) Дорога С.В.
 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2009-12-08 09:01:37 

Вітаємо переможців II (міського) етапу предметних олімпіад!

Математика
II місце Винничук Михайло (7 – В) Приходько І.О.
III місце Донюк Роман (9 – Г) Усова А.С.
III місце Хитрик Світлана (9 – В) Белінська Т.К.
 
Хімія
I місце Резніков Юрій (11 – В) Трачук В.В.
 
Історія
I місце Резніков Юрій (11 – В) Дупляк Т.В.
III місце Рудий Олександр (10 – В) Галонська Г.Т.
III місце Панасюк Анастасія (8 – Б) Футорна М.П.
III місце Добнюк Анна (10-А) Дупляк Т.В.
 
Англійська мова
II місце Жданова Дар`я (8 – А) Ткач Т.Б.
 
 Джерело: Адміністрація гімназії  2009-03-05 15:40:39 
4, 5 березня у м. Хмельницькому відбувся обласний конкурс "Вчитель року - 2009", у якому брала участь Мудра Інна Іванівна, вчитель української мови і літератури гімназії №2. Вчителька презентувала досвід своєї роботи, проводила майстер-клас "Я роблю це так …", і на останок урок. Серед 12 учасників обласного конкурсу Мудра Інна Іванівна посіла 1 місце. Вітаємо!

 
 Джерело: S_Oleg  2008-09-25 21:50:30 
25 вересня 2008 року у Торгово-промисловій палаті у рамках проведення фестивалю «Подорож у цифрове місто - 2008» відбулося нагородження переможців дитячо-юнацького комп’ютерного конкурсу «Моє місто».
Вітаємо учня 11-А класу Шацило Вацлава, який посів І-місце у номінації «Соціальна реклама» у віковій категорії 15-18 років.
 
Переглядів: 234954

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 218
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Уткін А. 109
4 Мисан А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Томчишина Т.П. (15.11)
Степанова О.В. (17.11)
Тихонюк Н.С. (17.11)
Федік Ж.Л. (23.11)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Качеровська Уляна (1(5)-Б)
Іліницька Юлія (4(8)-Б)
Ковальчук Костянтин (3(7)-Д)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
четвер 18:23
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10