Форум гімназії №2 м.Хмельницького

Форум для учнів, їх батьків та вчителів
Текущее время: 17 окт 2018, 09:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 29 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03 апр 2013, 16:17 

pedosyukvv писал(а):

Анатолій писал(а):
так це висока оцінка з предмету в якому ви приймали участь та хороша оцінка з базового предмету.

Заради цього вивчати поглиблено предмет? Можна просто добре вчитися за стандартною програмою.
Тож на мою думку, потрібно йти на олімпіаду тільки якщо це дійсно цікаво та потрібно учню. А вивчати те, що тобі можливо не зовсім подобається і йти туди, бо так хочуть батки чи вчителі(вчаться-то не вони, а сам учень і він має право вибору), не розумно, до того ж такі знання не запамятовуються і в майбутньому не будуть використані.

Дітей ніхто силою не примушує йти на олімпіади.Я такого не писав. Отже не потрібно робити хибних висновків про те як я думаю, чи вважаю.
Я погоджуюсь, що це право кожного.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 07 апр 2013, 15:38 

Олімпіади допомагають правильно викладати певний вивчений матеріал.Інтелектуально розвивають і заохочують учнів краще і більше навчатись для отримання перемоги...інтерес до навчання стає більшим.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 09:49 

Напевно, нічого, та якщо будуть призові місця, то можливо, при вступі до ВНЗ буде простіше) :)

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 10:03 

Анатолій писал(а):
Дітей ніхто силою не примушує йти на олімпіади.Я такого не писав. Отже не потрібно робити хибних висновків про те як я думаю, чи вважаю.
Я погоджуюсь, що це право кожного.

Ну взагалі-то це був підсумок сказаного, а не спростування(читайте будь-ласка уважніше). Але якщо вже на те пішло, то знаю багато випадків, коли діти під тиском аргументів батьків(на кшталт цього: тобі це буде потрібно при вступі у ВНЗ і т.д.) йдуть на олімпіаду.
P.S.
Анатолій писал(а):
Я такого не писав

А я й не сказав, що це Ви написали:
pedosyukvv писал(а):
Тож на мою думку

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 10:11 

Анатолій писал(а):
це вже "11"

Мені здається, що для середньостатистичного учня цього досить, а кому потрібно 12, той підпадає під категорію учнів, яким ЦІКАВО(ну або під групу дітей, за яких думають батьки). Тож моє твердження залишається вірним і не спростованим.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 12:48 

Оскільки я брав участь у дев'яти предметних олімпіадах і досяг у кожній певних успіхів, то вважаю себе досить компетентним, аби дискутувати на цю тему.
Звісно, олімпіади дають багато - міцні знання, цінний досвід, повагу серед вчителів та однолітків.
Але, як і у кожному питанні, тут є зворотня сторона монети. До прикладу, в минулому році два місяці мого життя пролетіли без сну та спокою - міські олімпіади проводяться вихідними.
Отож, часто бувало так, що в ніч із п'ятниці на суботу я проводив, вивчаючи географію, олімпіада з якої була наступного дня, в ніч з суботи на неділю я сидів за книгами з біології.
Вихідних і сну просто не існувало місяцями, що призвело до хронічної втоми, стресу, переживань, невдоволеності та депресії.
Пройшовши декілька кіл пекла і дібравшись до Всеукраїнського рівня, розпочалася неймовірно кропітка, довга і виснажлива підготовка.
Тому, перед тим, як розкривати свій потенціал (адже, показавши свій інтелект, згодом ви наврядчи відіб'єтесь від вчителів), подумайте двічі, прорахуйте всі варіанти, зважте всі "за" і "проти" й дізнайтеся насамперед для себе, чим ви зможете пожертвувати заради успіху в олімпіаді.

Последний раз редактировалось enot 14 апр 2013, 16:56, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 13:04 

Вони дають їм почуття самовпевненності вони почувають себе дуже освідченними та розумними а потім їм легше буде здавати ЗНО

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 14 апр 2013, 16:54 

KCEPKC писал(а):
Вони дають їм почуття самовпевненності вони почувають себе дуже освідченними та розумними а потім їм легше буде здавати ЗНО

мені зовсім не сподобалося Ваше формулювання.
самовпевненість? ні, не чули..)
почувати себе розумними - вибачте, але це "брєд"!
щодо ЗНО, то хочу сказати, що підготовка до тестування та олімпіад є кардинально різною.
ЗНО - це стандарт, програма, типовість, а олімпіади - поглиблення, цікавинки і деталі, які зооовсім не обов'язково знати середньостатистичному учню для успішної здачі предмета.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 06 апр 2014, 22:08 

Я думаю, що олімпіади є досить важливими для перевірки власного рівня знань з того чи іншого предмету. Олімпіади - це досвід конкуренції та подолання труднощів. Крім того, вони корисні і в психологічному плані. На ЗНО чи ДПА вже буде менше хвилювання. Досвідчений учасник олімпіад зможе сконцентруватись безпосередньо на завданнях, знаючи, що кілька годин мусить їх виконувати. А на Всеукраїнському рівні - це цікаві знайомства та гарно проведений час. Перемога є стимулом працювати далі та можливістю для отримання стипендій. Але, думаю, що олімпіади не принесуть ніякої користі, якщо учень буде брати в них участь лише за проханням вчителя, не матиме власної зацікавленості.

Вернуться наверх

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 29 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3

Часовой пояс: UTC + 2 часа