Форум гімназії №2 м.Хмельницького

Форум для учнів, їх батьків та вчителів
Текущее время: 24 май 2018, 21:51

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Питання до адміністраторів
СообщениеДобавлено: 08 мар 2013, 20:45 

Не знайшов теми де були б запитання щодо оформлення. Чому форум називається "Обдаровані діти"? Це означає, що бувають не обдаровані? Я так кажу, тому що по аналогії, якщо гарний, то є і не гарний, розумний - дурний і т.д.(обдарований-обділений). Хіба не всі діти (та і дорослі) є особливими і неповторними та обдарованими чимось своїм. Я розумію це так, що ,по-вашому, необдаровані діти сюди не зайдуть, а це вже дискримінація, а це вже порушення Статті 2 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні. Розумію, що "висосано з пальця" але все ж.

Последний раз редактировалось 123 13 апр 2013, 21:30, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Питання до адміністраторів
СообщениеДобавлено: 09 мар 2013, 13:24 

шановний 123, якщо у вас такі глибокі знання з предмету Право, то чому б вам не провірити свої знання на олімпіаді?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 09 мар 2013, 13:30 

1)Це не предмет Право, а Закон України, який хоч і віддалено, але повинен знати кожен
2)Я перевіряв свої знання на такій олімпіаді і це не увінчалося успіхом :)

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 09 апр 2013, 12:44 

По-перше, ніхто й не казав, що в нашій гімназії є НЕобдаровані діти :)

А по-друге, мені здається, Ви плутаєте обдарованість та унікальність! Адже унікальна кожна людина, а обдарована - це та, яка має високі досягнення з певного виду діяльності, високий рівень розвитку якихось здібностей... Так, кожна людина має схильності до певної діяльності, проте не кожна людина є обдарованою (з різних причин). Зате кожна - унікальна! ;)

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 13 апр 2013, 22:00 

Надія Валеріївна писал(а):
По-перше, ніхто й не казав, :)

По-перше, я й не стверджував, що десь написано, чи сказано, що в нашій гімназії є необдаровані діти. Я висловив своє бачення, щодо назви форуму:
123 писал(а):
Я розумію це так, що ,по-вашому, необдаровані діти сюди не зайдуть

Тобто я провів аналогію
123 писал(а):
якщо гарний, то є і не гарний, розумний - дурний і т.д.(обдарований-обділений)

Маючи на увазі, що якщо написано(знову аналогія) "Сантехнік", то там не місце електрикам. Якщо написано "обдаровані діти", то обділеним там не місце(і ось тут я вже мав на увазі взагалі наявність слова "обдаровані", бо якщо ви написали це слово, то ви уточнили, які саме діти там перебувають, а вже якщо уточнили, то значить виділили із "загальної маси".

А по-друге, мені здається, Ви плутаєте обдарованість та унікальність!

По-друге, мені здається, що я об'єдную ці поняття.
а обдарована - це та, яка має високі досягнення з певного виду діяльності, високий рівень розвитку якихось здібностей... Так, кожна людина має схильності до певної діяльності, проте не кожна людина є обдарованою (з різних причин).

Обдарована - це та людина, яка має схильності, здібності, але не досягнення та їх високий рівень розвитку, бо це вже називається успішністю. Якщо кожна людина є унікальною, то вона має щось, чого не мають інші, може щось,чого не можуть інші. Ось саме це "щось" називається даром, тобто обдарованістю.
P.S. Я вважаю, це слово можна вживати тільки в компліментах, а не в характеристиці людей.
P.P.S. Можливо не кожна людина є геніальною, але обдарованою точно є.

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 14 апр 2013, 14:25 

По-перше, це не я створювала тему... :)
По-друге, можете об'єднувати поняття як Вам заманеться - ніхто й не забороняє... Але коли Ви це робите, розберіться остаточно ЩО вони означають, щоб не об'єднати сонце із цеглою :)
По-третє, якщо дитина обдарована в певній діяльності, то вона це проявляє і має певні досягнення. Це логічно.Оскільки, якщо вона цього не проявляє, то звідки можна дізнатися, що вона має ту обдарованість?!
По-четверте, унікальність проявляється не лише в наявності "дару", а й в рисах характеру, зовнішності, поведінці в різних ситуаціях і т.д. Тому Ваше категоричне твердження про те, що це обов'язково має бути обдарованістю є недоречним.
По-п'яте, стосовно компліментів... :) Це Ваша думка. Що стосується і всього іншого... :) Вам ніхто не забороняє її мати і висловлювати іншим. Проте, перш ніж щось категорично говорити, все ж варто розібратися в суті і в розумінні цього питання іншими людьми. Успіхів! ;)

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 14 апр 2013, 19:42 

По-перше, це не я створювала тему...

По-перше, не важливо чи саме Ви створювали тему, чи ні. Ви прокоментували моє повідомлення - я ваше.
По-друге, можете об'єднувати поняття як Вам заманеться - ніхто й не забороняє... Але коли Ви це робите, розберіться остаточно ЩО вони означають, щоб не об'єднати сонце із цеглою

Тобто Ви хочете мені вказати на помилковість мого визначення обдарованості? Матеріал з Вікіпедії:"Обдарованість — поняття загальної психології; високий рівень задатків, схильностей." Зауважте, це не високий рівень розвитку і не високі досягнення, як Ви вказали.
По-третє, якщо дитина обдарована в певній діяльності, то вона це проявляє і має певні досягнення. Це логічно.Оскільки, якщо вона цього не проявляє, то звідки можна дізнатися, що вона має ту обдарованість?!

По-третє, це не логіка.
Не факт, що вона може їх проявляти і проявляє, деякі люди відкривають у собі здібності і у похилому віці. Ви стверджуєте ("Зате кожна - унікальна!"), що кожна людина унікальна, то як це проявляється у, вибачте, бомжів, чи у людей, які знаходяться у комі десятки років? Бомжі з пакетів молока роблять орігамі, чи у тих, що в комі особливий ритм серця чи імпульси мозку? Тому, коли більшість людей унікальні чимось, можна казати про унікальність кожної, та ж ситуація і з обдарованістю. Тобто якщо (ось це вже логіка) в ряд поставити цифри 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 11. Звісно, не факт, але більшість підуть за логікою і поставлять цифру 7. Якщо вважати ці числа за людей, які обдаровані, а пропуск за бомжа, то можна сказати, що він теж обдарований і унікальний просто цього не проявляє у значній мірі.
По-четверте, унікальність проявляється не лише в наявності "дару", а й в рисах характеру, зовнішності, поведінці в різних ситуаціях і т.д. Тому Ваше категоричне твердження про те, що це обов'язково має бути обдарованістю є недоречним.

По-четверте, Ви хочете сказати, що у світі не буває двійників, чи люди в певних ситуаціях ніколи не роблять так(в точності), як інші?Давайте дивитись реально на речі, я теж можу сказати, що у всіх бактерій унікальний генетичний код, але це не робить їх унікальними, такими, як ми звикли вважати. Риси характеру, зовнішність, поведінка - все це особливості людини, а не унікальність.
По-п'яте, стосовно компліментів... Це Ваша думка. Що стосується і всього іншого... Вам ніхто не забороняє її мати і висловлювати іншим. Проте, перш ніж щось категорично говорити, все ж варто розібратися в суті і в розумінні цього питання іншими людьми. Успіхів!

По-п'яте, Я нічого категорично не говорив(перечитайте повідомлення, особливо останнє речення).
По-шосте, Якщо Ви так впевнені в своїй "суті" (не всі є обдарованими), то це ще раз доводить мою думку, що це з Вашої сторони дискримінація, хоча я вважаю, що не можна когось називати обдарованим, а когось ні, тільки за досягнення у чомусь.
По-сьоме, кількість слів на кшталт: по-перше, по-друге, по третє іт.д. не робить вислови і аргументи правильними. Зауважте, це не високий рівень розвитку і не високі досягнення, як Ви вказали.
[quote=

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: 15 апр 2013, 09:51 

Так, звичайно :D

Вернуться наверх

Часовой пояс: UTC + 2 часа