Форум гімназії №2 м.Хмельницького

Форум для учнів, їх батьків та вчителів
Текущее время: 24 апр 2019, 12:45

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Рекомендації...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 18:54 
Не в сети

Зарегистрирован: 08 апр 2013, 08:22
Сообщений: 65
ЯК ПРОТИДІЯТИ МАНІПУЛЮВАННЮ?

1. Встановіть точно свою життєву мету та пріоритетність її досягнення. Якщо ззовні вам пропонують іншу мету, не піддавайтеся, навіть якщо існують певні спокуси, тобто гроші, положення та ін.

2. Визначтеся щодо своїх життєвих принципів. Протягом життя тільки Ви маєте право їх змінювати, але зраджувати встановленим принципам жодною мірою не можна, тим більше зраджувати їм чи їх підтиском інших людей або зовнішнього світу.

3. Завжди аналізуйте життєві ситуації. Перше та головне питання під час аналізу: "А кому це вигідно?" - мусить мати однозначну відповідь: "Мені та близьким людям" чи "Мені та всім іншим". Якщо Ви отримуєте іншу відповідь, значить, можете стати жертвою чужих маніпуляцій.

4. Якщо Ви відчуваєте, що хтось намагається підштовхнути Вас до якогось рішення, запитайте себе, а чи маєте Ви потребу в такому рішенні? Якщо у вас є хоч найменші сумніви з цього приводу, то, швидше за все, хтось намагається вами маніпулювати.

5. Уважно аналізуйте думку інших людей, але якщо вона суттєво відрізняється від вашої, то або вони, або ви стали жертвами маніпулювання. В цьому випадку кількість людей, які мають певну думку, значення не має, оскільки їх думка може бути помилковою.

6. Довіряйте собі, своєму внутрішньому "Я", а також своїм батькам. Повірте, вони вам бажають тільки добра, а життєвий досвід допомагає людям тверезо оцінювати ситуацію та уникати маніпулювання.

7. Постійно знищуйте стереотипи у своїй свідомості. Для цього використовуйте свою уяву.

8. Читайте, вчіться, поповнюйте запас знань, але не надто довіряйте інформації. Правильні висновки вам допоможуть зробити тверезий розум, добре серце та чисті руки, тобто довіряйте як своєму інтелекту, так і своїм відчуттям та емоціям.

9. Проявляйте турботу про оточуючих, станьте хоч трохи альтруїстом. Якщо Ви хворобливо будете думати лише про себе, то рано чи пізно все одно виявитеся жертвою маніпулювання чи й того гірше - самі станете маніпулювати людьми для власної мети.

10. Викривайте маніпуляторів і їх маніпулювання. Це дасть можливість іншим гідним людям прозріти" зірвати пелену з очей. Прозріння – це момент звільнення.

_________________
Посміхнись світу і світ посміхнеться тобі!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рекомендації...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 19:01 
Не в сети

Зарегистрирован: 08 апр 2013, 08:22
Сообщений: 65
ПОРЯТУНОК ВІД СТРЕСУ
Ми стикаємося зі стресовими ситуаціями ледь не щодня. Одні активізують нас, заставляючи діяти, а інші іноді «виводять з ладу». Чи можна боротися з такими ситуаціями? Звичайно!
Перше, що рекомендують зробити психологи, коли в черговий раз захочеться розвинути з дріб’язкової проблеми маленьку трагедію, слід знайти людину, якій живеться набагато гірше, і допомогти їй.
З’ясуйте, що саме вас тривожить і зачіпає за живе. Психологи стверджують: проблема, витягнута з підсвідомості, - вже наполовину вирішена, для цього зовсім необов’язково йти до психоаналітика. Розкажіть про те, що вас турбує, близькій людині. Це особливий психологічний прийом: проаналізувавши свою проблему вголос, ви доберетеся до кореня своїх проблем і знайдете вихід із ситуації.
Сплануйте свій день. Учень помітили, що для людини, стан якої наближається до стресового, час прискорює свій біг. Тому вона відчуває непомірну завантаженість і нестачу часу. Упоратися з перевантаженнями елементарно: розпишіть свої дії, розподіливши за ступенем важливості, і виконуйте свій план.
Не згущуйте хмари. Люди, схильні до стресових реакцій, будь-яку проблему роздувають до масштабів всесвітньої катастрофи. Насправді жахливі обставини в нашому житті трапляються нечасто. Тому викиньте з голови надумані проблеми, а також ті, які ви не в змозі вирішити.
Навчіться керувати своїми емоціями. Наш мозок викидає гормони стресу на будь-які подразники, що загрожують нашому спокою. При цьому йому зовсім байдуже, реальні вони чи вигадані. Вирватися зі стресового кола допоможе найпростіша йогівська вправа. Заплющіть очі й подумки перенесіться на берег океану. Підніміть руки вгору і розведіть у сторони, уявляючи, як у них входить енергія. Складіть їх одна на іншу в ділянці пупка (ліва знизу). Цього цілком достатньо, щоб повноцінно відпочити, збагатити мозок киснем і заспокоїтись.
Не забувайте хвалити себе щоразу, коли вам удається впоратися із хвилюванням. Наприклад, купіть собі що-небудь у подарунок. Причому, робити це потрібно не стільки заради себе, скільки заради свого мозку. Ваша сіра речовина теж має потребу в подяці за відмінно виконану роботу.
Усміхайтеся :D , навіть якщо вам не дуже хочеться. Сміх позитивно впливає на імунну систему, активізуючи Т-лімфоцити крові. У відповідь на вашу усмішку організм продукуватиме бажані гормони радості. ?
Робіть фізичні вправи не менше 30 хвилин на день. Замість того, щоб відлежуватись у ліжку, бігайте. За твердженням лікарів, найантистресовіші види спорту – біг і спортивне ходіння. По-перше, активні рухи не дають адреналіну нагромаджуватися, по-друге, відволікають від негативних думок. Стежте за пульсом – його оптимальна частота для вас розраховується за такою формулою: 180 мінус ваш вік.
Використовуйте агресивну енергію в мирних цілях. Візьміть на озброєння японський спосіб боротьби зі стресами. Коли японець відчуває роздратування, він щосили б’є опудало свого шефа. А якщо у вас під рукою ляльки не виявилося, напишіть лайливий лист і з усією кровожерливістю, на яку ви здатні, спаліть його, розірвіть на шматки… (Можете уявляти, начебто те саме робите з адресатом). Помічено, що ненормативна лексика разом з різкими жестами теж добре виводить негативні емоції.
Вживайте вітамін Е. Bін підвищує імунітет і стійкість до стресу. До речі, цей вітамін у натуральному вигляді міститься в картоплі, сої, кукурудзі, моркві, ожині і волоських горіхах.

_________________
Посміхнись світу і світ посміхнеться тобі!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рекомендації...
СообщениеДобавлено: 08 апр 2013, 19:03 
Не в сети

Зарегистрирован: 08 апр 2013, 08:22
Сообщений: 65
ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД ІНТЕРНЕТУ ТА СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ: ЩО ЦЕ ТАКЕ І ЯК З ЦИМ БОРОТИСЯ…

В першу чергу, життя визначається реалізацією людини у реальному світі. Це і взаємодія з оточуючими людьми, мовна і розумова діяльність, і задоволення будь-яких фізичних потреб. В інтернет-залежність частіше потрапляють люди, що зіткнулися з труднощами в повазі, любові, відчули сильний стрес або втратили одну із сторін свого звичного життя.
Інтернет відкриває людині двері, через які той може піти від рішення проблем в реальності. Одні йдуть усвідомлено, інші поступово, не розуміючи, що відбувається. У тому випадку, якщо людина перестала себе контролювати, а мережа починає поглинати часу все більше і більше, тут пора бити тривогу, оскільки це загрожує погіршенням сімейних відносин, розрив стосунків з друзями та коханими.
Нав'язливе бажання вийти в Інтернет в Китаї вже офіційно визнано серйозним розладом психіки. Підтримують їх і США, де відкриваються клініки для залежних користувачів.
В нашу країну ця напасть теж рухається швидкими темпами: не так давно школяр повісився через те, що мама відмовилася оплачувати йому Інтернет.
Ще в 1995 році Іван Голдберг стверджував, що зайве користування Інтернетом здатне викликати стрес, депресію, агресію, але тоді його мало хто слухав. І сьогодні діти і дорослі поспішають зі школи, з роботи швидше до своїх сторінок у соціальних мережах.
Психіатри прирівнюють інтернет-залежність до залежністю від алкоголю і наркотиків з тією лише різницею, що в першому випадку страждає лише психіка, а в двох інших – особистість змінюється ще й фізіологічно.
За сьогоднішньою статистикою 10% всього населення землі страждають інтернет-залежністю, причому 70% з них – чоловіки.

ЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ
(VK, facebook, twitter, Одноклассники і т.д.)

На сьогоднішній день кожна друга людина є залежним від інтернету (інформації, online-ігор, спілкування в чатах тощо), а зокрема, від створених соціальних мереж, які мають широке розповсюдження серед молоді, дітей і навіть літніх людей.
Небагато користувачів соціальних мереж (Вконтакте, Однокласники, RuSpace, Facebook, MySpace, Friendster і ін) розуміють і дають собі звіт в тому, що затягнуті в ці соціальні павутини і в їх відсутність вже випробовують дратівливість і особистісний дискомфорт.
Для чого потрібні соціальні мережі?
Людина, вибираючи ту чи іншу соціальну сторінку, задовольняє деякі свої потреби.
По-перше, потреба соціального характеру (економна зв’язок з тими, хто живе за кордоном, спілкування з кількома людьми одночасно).
По-друге, задоволення потреби в інформації про життя рідних, близьких і знайомих, що переростає в нав’язливе цікавість «бути в курсі» того, які зміни відбуваються з віртуальним партнером по спілкуванню.
По-третє, задовольняється потреба в стимуляції. Як ми знаємо, значимими стимулами, особливо для підростаючого організму, є стимули з навколишнього його світу, особливо від незнайомих людей. Несподівано відвідана сторінка незнайомця і пропозицію завести дружбу значно піднімає самооцінку користувача.
По-четверте, потреба у досягненнях та визнання. Користувачі соціальних мереж, викладаючи фото-та відеоматеріали свого життя, професійних і особистих досягнень (діти, сім’я, відпочинок), тим самим задовольняють потребу у визнанні і захопленні ними знайомих і друзів.
Віртуальний світ забезпечує так звану ілюзію свободи, що забезпечує, в свою чергу, зниження психологічного і соціального ризику в спілкуванні. Користувач соціальної мережі сам може створити себе таким, яким би його хотіли бачити інші. Але не варто забувати, що губляться реальні комунікативні навички з реальними людьми, практично атрофуються невербальні канали спілкування (мова тіла, міміка, тембр мови), придушуються емоційні прояви, так як у віртуальному просторі замінені звичайними смайликами, за допомогою яких можна передати стан радості, смутку, захоплення, прикрощі і т.д.

ОЗНАКИ ІНТЕРНЕТ-ЗАЛЕЖНОСТІ

Психологи виділили кілька основних ознак, за якими можна зробити висновок про психологічну залежність від мережі:
? Час, проведений в мережі набагато перевищує час в реальному житті.
? Явні ознаки занепокоєння, нервозності, некомфортне відчуття себе в реальному світі.
? Брехня у відповідях на питання про час, проведений в Інтернеті.
? Мляве, безініціативно існування поза мережею.
? Раптово з'явилася скритність.
? Нехтування зовнішнім виглядом, домашніми обов'язками.
? Різка зміна характеру – наприклад, веселун, який став меланхолійним і спокійним.
? Втрата інтересу до реальних друзів.

Ознаки, за якими можна розпізнати залежність від соціальних мереж:

1. Ви постійно відчуваєте якусь порожнечу, роздратування, схвильованість, неспокій, якщо не сидите за комп’ютером на своїй улюбленій сторінці. І якщо соціальна мережа не працює, то не знаєте, чим зайнятися в «вільний» час. Цей стан може відображатися не тільки на Вашому здоров’я (психічному і фізичному), а й у відносинах з близькими людьми та друзями.
2. Ви постійно стежите за новинами, подіями, оновленнями і справді вірите, що все написане є правдивіше, ніж є насправді. Причому такі відвідування відбуваються не кілька разів на день, що вважається нормальним, а по півдня і більше, при цьому перебуваючи поза домом (на робочому місці, на відпочинку, в транспорті, в колі друзів).
3. У списках друзів з’являється все більше незнайомих людей, а друзів і реальних знайомих стає з кожним разом все менше і менше. Це говорить не тільки про залежність від соціальних мереж, але й залежність від показників на сторінках-акаунтах.
4. У реальному житті, не помічаючи того, Ви користуєтеся спеціальними віртуальними термінами та скороченнями, які використовуються у віртуальному спілкуванні («спс», «пжл», закінчення слова на «о» і т.д.).
5. Все частіше Ви починаєте фотографувати себе в самих банальних місцях на відстані своєї ж витягнутої руки з метою викласти ці фото на соціальній сторінці.
6. Ви навіть вночі готові спеціально прокинутися і зайти в улюблене додаток, щоб зібрати необхідну урожай.
7. Свої статуси на соціальній сторінці міняєте кожні 5-10 хвилин у відповідності від особистих переживань. І навіть, якщо знайдете або почуєте щось воістину розумне або хоча б, що може привернути увагу «друга», то обов’язково використовуєте це як рядок у своєму статусі.
8. Перед тим як поїхати на відпочинок, заздалегідь цікавитеся, чи є в тому місці Wi-Fi для того, щоб залити нову порцію фотографій, і оновити свої новини і статуси.

ДОПОМОГА

Очевидно, що залежна людина не здатна опанувати себе і змінити ситуацію. Щоб допомогти йому, необхідні чуйність і емоційний контакт. Ефективно лікування шляхом заміщення. Щоб не виникало емоційної порожнечі. Треба терпляче допомагати людині будувати нове усвідомлення себе в суспільстві, сім'ї, на роботі, серед друзів.
Допомогти залежному від Інтернету людині одночасно і просто, і дуже складно.
Головне полягає в тому, щоб показати йому, що реальне життя цікавіше віртуальної, підказати захоплення до душі, допомогти знайти мету в житті.
Крім того, треба поступово обмежувати доступ в Інтернет. Не відразу виймати з комп’ютера мережеву карту і викидати її в кватирку – це буде ще більший стрес. Можна, наприклад, підключитися до такого тарифу, коли при перевищенні певного ліміту ви відразу втрачаєте доступ до мережі. Або визначити собі певний проміжок часу, проведеного он-лайн, – в цьому вам допоможе і будильник, і нагадування в комп’ютері чи в мобільному телефоні. Головне – поступово зводити час «сидіння» в мережі до мінімуму. Краще зменшувати по дві-три хвилини кожного дня. Тоді різниця буде непомітною, але ви зможете досягти результатів за досить короткий проміжок часу.
Потрібно чітко прослідкувати, чим ви займаєтеся в мережі. Читання розсилок і новин слід зменшити до найнеобхіднішого – наприклад, читайте тільки головні сторінки сайтів з новинами, натискаючи на посилання «докладніше» лише тих статей, які вас дійсно зацікавили або просто необхідні для вашої роботи чи навчання. З блогами чиніть так само – безжалісно видаляйте зі своєї «стрічки друзів» тих, з ким не спілкуєтеся постійно і чиї повідомлення ви читаєте тільки тому, що звикли це робити. У списку "Вибраного" залиште лише ті форуми, які знову-таки пов’язані з вашою діяльністю, або де є люди, з якими ви дуже близько спілкуєтеся. Плюс, число перевірок повідомлень від друзів і читання нової інформації на форумах потрібно звести до одного, максимум двох разів на день – цього буде цілком достатньо.
Якщо ви – активний ICQ-користувач або дуже любите спілкуватися в чатах, буде необхідно трохи сили волі для того, щоб перестати бути таким. Є один цікавий прийом, який майже завжди спрацьовує. Інтернет-користувачі скаржаться, що заходять в чат, але ні з ким не вітаються, повні рішучості не спілкуватися і не витрачати час на базікання. Але решта відвідувачів чату бачить, що їх друзі знаходяться он-лайн, і вітаються, заводять розмову, і відмовити їм не можна навіть просто з ввічливості, а потім слово за слово, і розпочалася активна переписка, а всі старання і обмеження зійшли нанівець. Є вихід – просто змусьте себе не заходити в чат, не вмикати ICQ. Це набагато легше, ніж мовчати, будучи он-лайн, або пояснювати всім, що ти зайнятий.
Задумайтеся про своє здоров’я. Якщо ви погано спите, страждаєте від болю в спині, носите окуляри або лінзи, то просто уявіть собі, скільки незручностей і мук зникне з вашого життя, якщо хоча б трішки відмовитесь від інтернету. Поміркуйте над тим, наскільки шкідливі не лише тривале нерухоме сидіння, одноманітні рухи рук і пальців, погляд, направлений в одну точку, згорблена спина і напружена шия, але й такий спосіб життя – напевно ви пізно лягаєте та встаєте, мало буваєте на повітрі і не займаєтеся спортом, нерегулярно та безладно харчуєтеся. Та й відсутність таких аспектів вашого зовнішнього вигляду, як мішки і синяки під очима, почервоніння очей, блідий колір обличчя, сутулість, худорлявість або, навпаки, ожиріння зроблять вас набагато привабливішим і яскравішим. Плюс, дратівливість, втома, неуважність, а також байдужість до навколишнього світу, який не відноситься до Інтернету, пропадуть, і люди потягнуться до вас, даруючи вам те саме спілкування, тільки в реальній дійсності.
Намагайтеся, сидячи на соціальній сторінці, робити невеликі паузи, які поступово можна збільшувати. Це дасть можливість заповнити цей час яких-небудь іншим заняттям (пройтися по магазинах, приділити увагу рідним, зателефонувати свої знайомим і дізнатися про їх справах, настрої або просто вийти з дому подихати свіжим повітрям). Зрозуміло, що відразу робити паузи складно, якщо Ви вже залежні, тому запасіться терпінням і силою волі для того, щоб надалі радіти реальному спілкуванню з тими, хто Вам дорогий.
Якщо Ви відчуваєте, що залежність від соціальних мереж прийняла серйозні обороти і без її відвідин відчуваєте себе спустошеним і самотнім – відвідайте спеціальні сайти і форуми, на яких сидять тисячі людей з подібною проблемою, почитайте статті, присвячені темі залежності від соціальних мереж і способи боротьби з ній.
Наступним кроком буде скоротити список своїх віртуальних друзів до мінімуму, залишивши тільки тих, з якими Вас пов’язують якісь відносинами і емоції. Забороніть самому собі запрошувати себе в різні групи та програми. Це скоротить час перебування на соціальній сторінці та дозволить більше часу приділяти приємному реальному спілкуванню і проведення часу.
І ще один дієвий спосіб! Знайдіть собі заняття чи хобі, яке буде займати більшу частину Вашого вільного часу. Подорожуйте, активно відпочивайте (турпоходи, риболовля, пікніки в хорошій компанії), відновіть реальне спілкування з людьми, які Вам дорогі й радійте життю без віртуальних знайомств.

І пам’ятайте, жоден соціальний сайт не зможе зробити людину повноцінною і дійсно щасливою. Для повноцінного задоволення від життя достатньо всього лише кілька реальних обіймів на день і емоційне спілкування з друзями і близькими…

_________________
Посміхнись світу і світ посміхнеться тобі!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рекомендації...
СообщениеДобавлено: 09 апр 2013, 18:07 
Не в сети

Зарегистрирован: 08 апр 2013, 08:22
Сообщений: 65
РЕЦЕПТИ ВІДНОВЛЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РІВНОВАГИ

Читайте
Це одне з найбільш доступних задоволень, які відновлюють душевну гармонію. Заберіться з ногами в затишне крісло, сховайтеся під теплим пледом, візьміть улюблену книгу і витратіть декілька годин на благо своєму фізичному і психічному здоров'ю. Якщо ви не любите читати, придбайте художній альбом і присвятіть вечір вивченню старовинних витворів мистецтва. Крім того, в книжкових магазинах можна придбати книги, які допоможуть покращити настрій. У них ви знайдете безліч красивих ілюстрацій і філософські вислови на всі випадки життя.
Слухайте музику
Прослуховування класичної музики або композицій для релаксації зі звуками живої природи дуже ефективно усуває такі симптоми як безсоння і тривога. Придбайте квиток у філармонію на концерт класичної музики. А після концерту обов'язково пройдіться по вулиці - прогулянка значно посилить терапевтичний ефект музики.
Знайдіть хобі
Почніть в'язати, вишивати, шити або майструвати якісь вироби. Ручна робота не тільки високо цінується, але і допомагає відновити душевний спокій. А якщо знайдете незвичайне хобі, як, наприклад, виготовлення ляльок або складання ікебан, ви зможете здивувати всіх знайомих і рідних.
Рухайтеся
Зробіть те, про що давно мріяли - запишіться на танці, йогу або в театральну студію. Так ви зможете поліпшити свою фізичну форму, навчитеся красиво рухатися і виражати свої емоції, отримаєте масу задоволення, а також позбудетеся від важких думок і туги.
Спілкуйтеся
Просте людське спілкування давно стало практично недоступною розкішшю. Розмовляючи з близькими по телефону або через інтернет, ви не отримуєте тієї емоційної підживлення, якою насичений «живий» розмова. Зберіть на кухні компанію однокласників, накрийте стіл, поговоріть по душах і згадайте кумедні історії зі шкільного життя. Задоволення від спілкування, напевно, отримаєте не тільки ви.
Станьте цікавою людиною
Для цього треба отримати нові знання. Будь-яке нове знання збагатить і урізноманітнить ваше спілкування з іншими людьми.
Цінуйте те, що добре
Навіть у найважчих ситуаціях є позитивні моменти. Їх треба знайти. Незважаючи ні на що, у вас обов'язково є справи, які виходять добре. Згадайте про них. Ви танцюєте? Співаєте? У вас розумний кіт? Ваш пес показує чудеса дресирування? Хіба це не добре?
Зробіть колаж з достоїнств
Витратьте небагато часу і спорудіть його для себе. Виріжте з паперу, журналів і красиво наклейте на великому аркуші список ваших достоїнств. Він прикрасить тільки вашу кімнату, а й ваше життя.
«Гострий діалог»
Посваріться з уявною людиною. Скажіть їй все, що хотіли б сказати, але не забувайте і його репліки. Це діалог - вас двоє - хоча співрозмовник і уявний.
Пишіть записки про гарний настрій
Пишіть їх собі і близьким. Пишіть тільки про хороший настрій. Ви побачите, що його не так уже й мало ?.
Умійте розслаблятися!
Змініть зовнішність
Похід у перукарню і новий одяг перетворює ваше самовідчуття.
Подорожуйте
Про користь подорожей відомо давно. Часто відстань при цьому не має значення. Важливі враження, які ви отримуєте.
Ялинкові іграшки
Їх споглядання і перекладання задовго до Нового року може сприяти чудовому настрою, дозволяє побачити своє життя в новому світлі.
Переглядайте фотоальбом
Не забувайте про старі фотографії. Крім ностальгічних почуттів, вони допомо-
жуть заново пережити життєві досягнення.
Хвилини спокою
Вони необхідні кожному. Навчіться знаходити їх для себе і користуватися ними, розслабляючись до кінця. Зручно вмостившись, провівши кілька хвилин наодинці з собою, ви зможете привести ваші почуття в порядок.
Навчіться висловлювати свої почуття словами
Пам'ятайте, що оточуючі просто не зобов'язані розгадувати їх, та й до того ж вони занурені у свої власні почуття.
Змініть простір навколо себе
Перестановка меблів у своїй кімнаті - це не тільки відновлення зовнішніх умов життя, це одночасно і подорож до власного «Я», пошук його нових, часто несподіваних для самого себе якостей.
Намалюйте малюнок
Навіть, якщо ви не вмієте малювати. Зробіть шедевр. Виберіть спокійну хвилину і на чистому аркуші паперу фломастером, олівцем, фарбами - чим хочете - висловіть свої думки.
Потанцюйте для себе
Так, для себе під музику, яка вам дуже подобається, а ви подобаєтеся або сподобаєтеся собі, коли відчуєте вплив музики на вас.
Знайдіть нове слово
Ви постійно думаєте про те, що ви «повинні». Замініть у своїх думках це слово іншим, наприклад, «я хочу», «я можу».
Робіть щось незаплановане
Зробіть несподівано для себе дію, зробіть те, що вам хочеться, наприклад, підійміть камінчик з дороги і підкиньте його вгору. Подивіться, скільки несподіваних радощів ви можете подарувати собі.

_________________
Посміхнись світу і світ посміхнеться тобі!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рекомендації...
СообщениеДобавлено: 12 апр 2013, 08:20 
Не в сети

Зарегистрирован: 05 апр 2013, 08:19
Сообщений: 5
Дякуємо велике за корисну інформацію !


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рекомендації...
СообщениеДобавлено: 12 апр 2013, 17:05 
Не в сети

Зарегистрирован: 08 апр 2013, 08:22
Сообщений: 65
julia писал(а):
Дякуємо велике за корисну інформацію !


Будь ласка :)

_________________
Посміхнись світу і світ посміхнеться тобі!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рекомендації...
СообщениеДобавлено: 11 апр 2014, 11:10 
Не в сети

Зарегистрирован: 04 апр 2014, 11:02
Сообщений: 4
Як навчитися володіти собою?
Якщо раніше вважалося, що скупчуванню негативних емоцій в собі веде до погіршення здоров’я, і ​​тому необхідно їх виливати назовні в тому вигляді, в якому вони є в вас, то тепер учені все більше говорять про важливість володіння собою. І в цьому є сенс, адже нестриманість може безповоротно зіпсувати відносини між людьми.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рекомендації...
СообщениеДобавлено: 16 май 2015, 08:51 
Не в сети

Зарегистрирован: 16 май 2015, 08:45
Сообщений: 4
На мою думку найбільш сильні та грубі впливи можна виявити й запобігти таким діям. Для цього варто слідкувати за збереженням цілісності свого "Я", прислухатися до внутрішнього голосу та зіставляти його із зовнішньою поведінкою опонента.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Создано на основе phpBB® Forum Software © phpBB Group
Русская поддержка phpBB