xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [110]
2018-12-06 Трачук В.В.

ЗНО 2019

Докладніше...
2018-11-07 Осатюк Н.А.

Критичне мислення для вчителів

Докладніше...
2018-10-30 Лакей А.І.

Музеї на користь дітям

Докладніше...
Конкурси [259]
2018-12-06 Т.Гуща

Вітаємо гімназистів-стипендіатів Всеукраїнського рівня

Докладніше...
2018-12-02 Томчишина Т.П.

Вітаємо "Промінчиків Проскурова"

Докладніше...
2018-11-27 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка!

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [30]
2018-11-26 Савва О.В.

Вітаємо абсолютного чемпіона

Докладніше...
2018-10-30 Колісецький В.О.

Вітаємо команду гімназії №2 - переможців обласних змагань з гандболу

Докладніше...
2018-10-08 Косинська Г.С.

Спортивним бути  модно, або як гімназисти провели  місячник фізичної культури

Докладніше...
Свята [119]
2018-11-26 Томчишина Т.П.

Крокуємо до Гідності та Свободи

Докладніше...
2018-11-23 Лакей А.І.

Вітання на День подяки

Докладніше...
2018-11-23 Бесага І.Є.

Тиждень дорожнього руху в гімназії №2

Докладніше...
Загальні [120]
2018-12-02 Томчишина Т.П.

Листівка для  воїна

Докладніше...
2018-12-02 Мариняк В.

Українська книга дітям зі сходу України

Докладніше...
2018-11-26 Федік Ж.Л.

Долучаймось до книги

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: АдміністраціяЗагальні  2016-01-27 08:50:19 

АКЦІЯ "ВЧИТЕЛІ ГІМНАЗІЇ - НА ДОПОМОГУ БІЙЦЯМ АТО"

Дні вимушеного карантину вчителі гімназії №2  вирішили  проводити з користю. Так вчителями  праці Думною І.А., Вашеняк Л.Г., Даньком В.М. було зініційовано загальношкільну акцію "Вчителі гімназії - на допомогу бійцям АТО". Плетіння захисної сітки стало справою всього педагогічного колективу гімназії. За декілька днів   вчителі виплели  сітку розміром 50 м.  Мимоволі  на  думку спадають слова "У цю скрутну годину  усі небайдужі люди України рятують життя українських воїнів" Тож будьмо небайдужими.

   

більше фото

 
 Джерело: Методична роботаЗагальні  2016-01-25 14:29:44 

"Мотивація, контроль, оцінювання знань", або як захотіти вчитися...

25.01.2016 року у гімназії №2 відбулася педагогічна рада на тему "Про роль контролю і стимулювання навчальної діяльності учнів у підвищенні рівня якості знань і розвитку їхньої творчої активнсоті". Метою педагогічної ради було: забезпечення  якості освітньої діяльності кожного учасника навчально-виховного процесу; визначення  способів  розв'язання проблем педагогічної практики та  активізація  діяльності  колективу у використанні  ролі  контролю, оцінювання та стимулювання навчальної діяльності  у  підвищенні її результативності  та розвитку  творчої  активності учнів.

    З  доповіддю "Системний контроль як  найбільш  ефективний засіб поліпшення якості освіти. Моніторинг навчальної діяльності учнів за 2014-2015 н.р. та І семестр 2015-2016 н.р."  виступила заступник  директора з навчально-виховної роботи Удра Н.Д. 

   

    З осовними  методами  створення  ситуації  успіху та стимулювання  навчальної діяльності  учнів  на уроках гуманітраного циклу  ознайомила  присутніх вчитель  української мови та літератури  Коцюба О.В.

    Питання  розробки  та  впровадження інноваційних методик контролю на уроках природничо-математичного циклу було представлено у доповіді вчителя  математики  Кузенної В.О.

   

   Досвід вчителя української мови Білоус В.В. "Стимулювання навчальної діяльності обдарованих учнів стало як фактор особистісного зростання" стала приводом для активного обговорення  усіх учасників  педагогічної ради.

     Найважливішим питанням сьогодення є результативність ЗНО та  яксіна  підготовка  учнів  до ЗНО  та ДПА. З пропозиціями  щодо  підготовки  учнів  до ЗНО та ДПА, роботи над повторенням  основних тем  виступила  вчитель біології  Тихонюк Н.С.

        Проведенню педагогічної  ради  передувало  проведення  психолого-педагогічного семінару  "Аналітико-корекційна  діяльність вчителя", яку було підготовлено практичним психологом гімназії №2  Стефанцевою С.А.

        Отже, слова  відомого педагога  Я.А.Каменського: "Усіма можливими засобами потрібно запалити в дітях гаряче прагнення до знань та  учіння"  ще й досі  залишаються  актуальними.

 
 Джерело: Виховна роботаСвята  2016-01-16 17:34:31 

Маленькі помічники Святого Миколая

 
 Джерело: АдміністраціяЗагальні  2016-01-12 14:19:02 

Розпорядження міського голови О. Симчишина від 31.12.2015 року №408-р «Про затвердження графіку прийому громадян керівниками виконавчих органів Хмельницької міської ради в приміщенні управління адміністративних послуг на перше півріччя 2016 року»

ГРАФІК

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові, посада

Дата і години прийому

1

Білоус Дмитро Дмитрович – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці

4-й четвер другого місяця кварталу від 16.00 до 18.00

2

Василишин Михайло Йосипович  - начальник управління охорони здоров’я

2-й четвер місяця від 11.00 до 13.00

3

Мандзій Олена Володимирівна – заступник начальника управління молоді та спорту

2-й, 4-й четвер місяця від 14.00 до 16.00

4

Воронецький Словян Ількович – начальник управління праці та соціального захисту населення

щосереди від 11.00 до 13.00

5

Гуляк Людмила Володимирівна – заступник начальника управління охорони здоров’я з медичних питань

3-й понеділок місяця від 11.00 до 13.00

6

Гурський Віталій Віталійович – заступник начальника управління житлово-комунального господарства з питань комунального господарства

3-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

7

Демчук Лілія Григорівна – завідуюча юридичним відділом

1-а п’ятниця місяця від 15.00 до 17.00

8

Дика Світлана Михайлівна – начальник служби у справах дітей

1,3 вівторок щомісяця від 09.00 до 11.00

9

Дунаєвський Віктор Володимирович – начальник управління архітектури та містобудування - головний архітектор міста

щочетверга від 11.00 до 13.00

10

Сирота Олег Миколайович – заступник начальника управління освіти

2-й, 4-й четвер місяця від 11.00 до 13.00

11

Федоченко Наталія  Анатоліївна – заступник начальника управління комунального майна

щосереди від 09.00 до 11.00

12

Коростіль Анатолій Миколайович – завідуючий відділом обліку та розподілу житлової площі

щовівторка від 09.00 до 11.00

13

Шепурев Сергій Валерійович – заступник начальника управління транспорту та зв’язку

2-й, 4-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

14

Крамар Аліна Володимирівна – заступник завідуючої юридичним відділом

3-я п’ятниця місяця від 15.00 до 17.00

15

Круч Олена Олександрівна – заступник завідуючого архівним відділом

щосереди від 09.00 до 11.00

16

Кучевська Ганна Володимирівна - заступник завідуючої юридичним відділом

2-а п’ятниця місяця від 15.00 до 17.00

17

Москалюк Валентина Іванівна – начальник управління торгівлі

1-а, 3-я п’ятниця місяця від 14.00 до 16.00

18

Дупляк Тетяна Василівна – в.о. начальника управління освіти

щочетверга від 09.00 до 11.00

19

Погорілець Людмила Олександрівна – перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення

1-й, 3-й четвер місяця від 11.00 до 13.00

20

Луков Олександр Васильович – начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста

2-а, 4-а середа місяця від 11.00 до 13.00

21

Бондар Владислав Іванович – заступник начальника управління  з питань житлового господарства

1-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

22

Самишкін Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи

1-й, 3-й четвер місяця від 14.00 до 16.00

23

Слободяник Людмила Анатоліївна - заступник начальника управління охорони здоров’я з медичних питань

1-й понеділок місяця від 11.00 до 13.00

24

Сувілова Лариса Анатоліївна – заступник начальника служби у справах дітей

2-й, 4-й вівторок місяця від 09.00 до 11.00

25

Тарчевський Альбін Станіславович – начальник управління культури і туризму

1-а, 3-я середа місяця від 11.00 до 13.00

26

Чапайда Віктор Леонідович – начальник управління житлово-комунального господарства

2-й, 4-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

27

Кожемяко Леся Василівна – заступник начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи

2-й, 4-й четвер місяця від 14-00 до 16-00

 

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2015-12-28 17:25:31 

ВІТАЄМО

переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт!

 

І диплом – Швець Вікторія (11-Б), відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, педагогічний керівник – Мотрук О.С.

І диплом – Килимчук Єлізавета (10-В), відділення філософії та суспільствознавства, педагогічний керівник – Осатюк Н.А.

І диплом – Шикерун Артем (10-Б), відділення філософії та суспільствознавства, педагогічний керівник – Гуменюк Н.В.

ІІ диплом – Деда Анастасія (11-Б), відділення хімії та біології, педагогічний керівник – Тихонюк Н.С.

ІІ диплом – Гуцал Юлія (10-А), відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, педагогічний керівник – Томчишина Т.П.

ІІ диплом – Любовецький Станіслав (11-Б), відділення філософії та суспільствознавства, педагогічний керівник – Степанова О.В.

ІІ диплом – Ніколюк Сніжана (11-В), відділення екології та аграрних наук, педагогічний керівник – Мисик Т.В.

ІІ диплом – Федчук Олена (9-Д), відділення мовознавства, педагогічний керівник – Опалянчук Н.В.

ІІ диплом – Ковальчук Марина (11-А), відділення наук про землю, педагогічний керівник – Мельницька І.І.

ІІІ диплом - Деда Анастасія (11-Б), відділення хімії та біології, педагогічний керівник - Трачук В.В.

ІІІ диплом - Претус Анастасія (11-Б), відділення економіки, педагогічний керівник - Чекіна Т.В.

ІІІ диплом - Андрушко Анастасія (10-В), відділення математики, педагогічний керівник - Удра Н.Д.

ІІІ диплом - Бабич Світлана (10-А), відділення філософії та суспільствознавства, педагогічний керівник - Томчишина Т.П.

 
Переглядів: 156503

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 148
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Вашеняк Л.Г. (17.12)
Савіцький О.М. (17.12)
Івасюк Т.М. (22.12)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Задоянчук Остап (2(6)-Г)
Красний Андрій (7(11)-Б)
Островський Андрій (3(7)-Д)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
вівторок 06:16
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10