Субота, 6 урок
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

АРМ "Адміністратор школи" – програмний продукт призначений автоматизувати процеси управління навчально-виховним процесом у загальноосвітньому учбовому закладі. За допомогою АРМ "Адміністратор школи" Ви зможете:

• Вводити та зберігати дані про співробітників школи;
          • Вводити та зберігати дані про учнів школи;
          • Вводити та зберігати дані про класи школи;
          • Вводити та зберігати дані про аудиторії школи;
          • Вводити та зберігати дані про предмети школи;
          • Вести облік навчального навантаження вчителів;
          • Створювати розклад уроків та вносити до нього оперативні зміни (заміни уроків);
          • Швидко отримувати будь-яку інформацію про перебіг навчального процесу (наприклад, який урок і який вчитель знаходиться зараз у даному класі і т.д.) та багато іншого.

Пункт меню "Розклад дзвінків" виводить інформацію про дзвоники та поточний урок за локальним системним часом.

Пункт меню "Розклад уроків" формує зведену таблицю розкладу уроків. Стовпці таблиці відповідають дням тижня та поділені за уроками від 1 до 7. Рядки відповідають класам. На перетині стовпчиків та рядків в комірках відповідно зазначено предмет та у вигляді підказки прізвище викладача та аудиторія.

Пункт меню "Зміни у розкладі" формує таблицю замін викладачів. Дана таблиця містить стовпчик з датами замін у вигляді гіперпосилань, які можна використати як засіб фільтрації замін за датою.

Пункт меню "Аудиторії" формує таблицю аудиторій із вказівкою їх номерів, назв, місцем розташування у будівлі школи, закріпленим класом, завідувачем та статусом. Статус визначається відповідно поточному часу та розкладу. Статус для аудиторії це її зайнятість: зазначається назва класу в якому зараз урок, ПІБ вчителя який проводить урок, та назва предмету.

Пункт меню "Вчителі" формує таблицю вчителів із вказівкою ПІБ, переліку предметів, які викладає даний вчитель, перелік класів в яких викладає вчитель, сумарну кількість годин навантаження вчителя на тиждень та статус. Статус визначається відповідно поточному часу та розкладу. Статус для вчителя це його зайнятість: зазначається назва класу в якому зараз викладає вчитель, назва предмету та аудиторія.

Пункт меню "Класи" формує таблицю класів із вказівкою назви класу, ПІБ класного керівника, закріпленої аудиторії, список учнів, сумарну кількості учнів у класі та статусу. Статус визначається відповідно поточному часу та розкладу. Статус для класу це його зайнятість: зазначається назва предмету, аудиторія та ПІБ вчителя який проводить зараз там урок.

Пункт меню "Учні" формує таблицю учнів із вказівкою ПІБ учня, назви класу в якому навчається учень, його стать, дата народження. У випадку роботи авторизованого користувача, таблиця містить інформацію про домашню адресу та телефон.

Пункт меню "Предмети" формує таблицю предметів в якій зазначено назву предмету, список класів в яких викладається даний предмет та сумарна кількість годин в кожному класі і список вчителів які викладають даний предмет.

Бажаємо Вам приємної роботи з АРМ "Адміністратор школи"!